Editörler :
11 Ocak 2018 17:55   

Halkbank mülakat

Arkadaşlar halkbank mülakatları nasıl olur, grup mülakatı var mıdır? Genelde ne tarz sorular gelir..vs.vs bütün bunlara bu başlık altında tartışmayı düşünüyoruz sizinde değerli yorumlarınızla

11 Ocak 2018 19:56

berkayyuce
Aday Memur

Açıkcası genelde benim gördüğüm ,en önemlisi tavır ve hareketlerin, özgüvenin,kendini iyi ifade etmen,sonrasında neden halkbank veya kamu ,ondan sonra askerlik yaplıdımı (yapılmadysa sorun) en sonda basit teknik bilgiler ve bize ne katabilirisin tarzından seyler. Malesef genelde özelde çalışmış , alanında tecrübeli olanları alıyorlar .

11 Ocak 2018 23:48

ahmetdeniz04
Aday Memur

Mülakatlar hangi ilde oluyor yada illerde

12 Ocak 2018 10:26

issiz.iibf
Aday Memur

Mülakatlar hangi ilde oluyor yada illerde

ahmetdeniz04, 2 yıl önce - Alıntıya git

Uzmanlıklar İstanbul'da, servis görevlisi ise bölge müdürlüklerinde diye duydum

12 Ocak 2018 14:22

Rıdvann1989
Kapalı

Bir arkadaşım dan aldığım bilgiye göre 2013 Mülakat da ilk 10 dakika kendinden bahsetme kisisel konular tanışma futbol flan konuşmuşlar sonra mülakata geçince muhasebe ile alakalı bilmediği bi soru sormuş cevabını bilemeyince bir dahaki karşılaştığımız da bunun cevabını dogru söylicek misin flan demiş elimdeki bilgi bu banada 5 dakika kişisel bilgiler sordular neden Halkbank da çalışmak istiyorsun dediler ben banka içi başka birimdeyim

13 Ocak 2018 01:13

issiz.iibf
Aday Memur

Bir arkadaşım dan aldığım bilgiye göre 2013 Mülakat da ilk 10 dakika kendinden bahsetme kisisel konular tanışma futbol flan konuşmuşlar sonra mülakata geçince muhasebe ile alakalı bilmediği bi soru sormuş cevabını bilemeyince bir dahaki karşılaştığımız da bunun cevabını dogru söylicek misin flan demiş elimdeki bilgi bu banada 5 dakika kişisel bilgiler sordular neden Halkbank da çalışmak istiyorsun dediler ben banka içi başka birimdeyim

Rıdvann1989, 2 yıl önce - Alıntıya git

Size alan sorusu sorulmadı mı?

13 Ocak 2018 14:18

issiz.iibf
Aday Memur

Forum çok sessiz değil mi, mülakata giren yok mu?

13 Ocak 2018 16:31

hazilanan
Aday Memur

Forum çok sessiz değil mi, mülakata giren yok mu?

issiz.iibf, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hocam sakin ol daha mulakat tarihleri bile belli degil

13 Ocak 2018 20:12

issiz.iibf
Aday Memur

Hocam sakin ol daha mulakat tarihleri bile belli degil

hazilanan, 2 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşım biz zaten daha girmedik.

Daha önceden girmiş, tecrübeli, bize yol gösterecek olanlara soruyorum

13 Ocak 2018 21:30

hazilanan
Aday Memur

Arkadaşım biz zaten daha girmedik.

Daha önceden girmiş, tecrübeli, bize yol gösterecek olanlara soruyorum

Eski konulara bakabilirsiniz hocam faydali olur tabiki ben oyle yapiyorum

14 Ocak 2018 11:52

secretname13
Aday Memur

ben geçen sene girdim mülakata yardımcı olabilirim

14 Ocak 2018 13:10

issiz.iibf
Aday Memur

secretname13, 2 yıl önce - Alıntıya git

Servis görevlisine mi girdiniz?

14 Ocak 2018 17:47

ahmetdeniz04
Aday Memur

Servis görevlisi mülakat nerede aceba ?

16 Ocak 2018 00:00

secretname13
Aday Memur

Servis görevlisine mi girdiniz?

Uzman yardımcılığına girdim. Şuan halihazırda uzman yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

16 Ocak 2018 00:52

issiz.iibf
Aday Memur

Uzman yardımcılığına girdim. Şuan halihazırda uzman yardımcısı olarak görev yapmaktayım.

Nasıl sorular soruldu detay verebilir misiniz

16 Ocak 2018 14:18

thepunisher61
Aday Memur

Rıdvann1989, 2 yıl önce - Alıntıya git

dostum neden bankada calısmak ıstıyorsun osoruna ne cvp verdın .

16 Ocak 2018 23:38

secretname13
Aday Memur

Nasıl sorular soruldu detay verebilir misiniz

Kendini tanıt diye başlandı sonrasında verdiğim yanıtlara göre şekillendi mülakat. Bölümümle ilgili sorular geldi çoğunlukla ama onun dışında sohbet havasında geçti. Mülakatı sizin nereye çektiğiniz çok önemli. Boş zamanlarında ne yaparsınız sorusuna kitap okurum derseniz bir anda kitap muhabbetinin ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Onun için eğer okumuyorsanız okuyorum ya da yapmadığınız bir şeyi yapıyormuş gibi konuşmayın. Bankanın yönetim kurulu gm vs bunları bilin. Banka içi birimlerin ne görev yaptıklarına biraz göz gezdirin. Ayrıca gündemi yakından takip edin.

16 Ocak 2018 23:50

issizg
Aday Memur

Kendini tanıt diye başlandı sonrasında verdiğim yanıtlara göre şekillendi mülakat. Bölümümle ilgili sorular geldi çoğunlukla ama onun dışında sohbet havasında geçti. Mülakatı sizin nereye çektiğiniz çok önemli. Boş zamanlarında ne yaparsınız sorusuna kitap okurum derseniz bir anda kitap muhabbetinin ortasında bulabilirsiniz kendinizi. Onun için eğer okumuyorsanız okuyorum ya da yapmadığınız bir şeyi yapıyormuş gibi konuşmayın. Bankanın yönetim kurulu gm vs bunları bilin. Banka içi birimlerin ne görev yaptıklarına biraz göz gezdirin. Ayrıca gündemi yakından takip edin.

peki bölümünüz ne acaba? benim bölümüm uluslararası ilişkiler ve geçmişte mülakata girmiş herkes bölümüyle ilgili soru geldiğini söylemiş. Bölümünüzle bankacılığı mı ilişkilendirdiler yoksa bölümünüze özel sorular mıydı? Bu konuda nasıl bir hazırlık yapmak gerekir kararsız kaldığım için soruyorum.

17 Ocak 2018 22:15

secretname13
Aday Memur

peki bölümünüz ne acaba? benim bölümüm uluslararası ilişkiler ve geçmişte mülakata girmiş herkes bölümüyle ilgili soru geldiğini söylemiş. Bölümünüzle bankacılığı mı ilişkilendirdiler yoksa bölümünüze özel sorular mıydı? Bu konuda nasıl bir hazırlık yapmak gerekir kararsız kaldığım için soruyorum.

issizg, 2 yıl önce - Alıntıya git

İstatistik mezunuyum. Modeller hakkında biraz konuştuk. Uluslararası okuyanlara biraz avrupa birliği ile sorular geldiğini duydum ama o zamanın gündeminde o vardı. Ülkelerin para birimlerinden bile konuşulduğunu duydum.

21 Ocak 2018 14:24

berkayyuce
Aday Memur

Sitenin duyurular kısmına girilmiyor,mulakat tarihleri acıklanınca haber verelim lütfen.

21 Ocak 2018 18:23

issiz.iibf
Aday Memur

Sitenin duyurular kısmına girilmiyor,mulakat tarihleri acıklanınca haber verelim lütfen.

berkayyuce, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hocam siteye giriliyor zaten haftasonu açıklanacağını düşünmüyorum

Toplam 53 mesaj

ANKET
Sizce, İstanbul Yenikapı'daki araç sergisi ne anlam ifade etmektedir?