Editörler : "eskiyara"Pangaea
12 Ocak 2018 00:51

Norm fazlası atama yolluk alabilir mi ?

Arkadaşlar norm fazlası ataması ile Tekirdağ-Çerkezköyde görev yaparken Saray ilçesine atandım. İkametim Çerkezköyde fakat evi Saray'a taşımayı düşünmüyorum. Çerkezköy-Saray arası dolmuşla 45dk sürüyor.

2 sorum var. Yolluk alabilir miyim ? Alırsam nasıl bir dilekçe ile nereye başvurmalıyım? Dilekçe örneği var ise paylaşabilir misiniz?

Diğer sorum şu: Evimi taşımazsam alacağım yolluk miktarı çok fark eder mi yoksa taşısam da taşımasam da uzak ilçeler diye yolluk alır mıyım ?

Şimdiden teşekkürler :)

kır06
Aday Memur
12 Ocak 2018 11:02

Bende norm fazlası atandım. Ikamet değişikliği olmayınca yolluk alınmıyormuş.

Hanzala42
Memur
12 Ocak 2018 16:30

İkametkahı atandığınız yere mi alacaz da bende duydum ikametkah değil ilçe meb ten ilçe meb e bakıyorlar dediler

kır06, 6 yıl önce

Bende norm fazlası atandım. Ikamet değişikliği olmayınca yolluk alınmıyormuş.

kır06
Aday Memur
12 Ocak 2018 18:42

Mesela ben A ilçesinde çalışıp B ilçesinde oturuyordum. B ilcesine tayinim çıktı zaten orda oturduğum ve taşınma olayı olmadığı icin yolluk alamıyoruz. Müdürüm bugün yazıyı gösterdi orda da aynı şekilde yazıyor.

Hanzala42, 6 yıl önce

İkametkahı atandığınız yere mi alacaz da bende duydum ikametkah değil ilçe meb ten ilçe meb e bakıyorlar dediler

memoli1988
Aday Memur
20 Ocak 2018 12:45

Bana dün ikametgahını taşımıyorsan alamazsın dediler... Anlamadım gitti

lodos04075
Şube Müdürü
20 Ocak 2018 14:27

Alacağınız yolluk 800 - 900 lira

memoli1988
Aday Memur
21 Ocak 2018 22:37

Bana sordular ilçede evini taşıyacak mısın dediler şu an hayır dedim. Onlarda ikametgah değişmiyorsa ödenek yok dediler. Ne zaman taşınırmışım o zaman dilekçe yazıp parayı alacakmışım

stealthh
Şef
29 Ocak 2018 22:12

Bende özür grubundan ilçeden il merkezine atandım. İkametgah il merkezinde olduğu için yolluk yapamayız dediler. Bununla ilgili yazı var dediler. Acaba merak ediyorum bir şube müdürü yer değişseydi aynı mı davranacaklardı.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi