Editörler : supporters.
12 Ocak 2018 22:55

Kpss a grubunda bursada'ki en iyi iktisat hocası kim?

Dershaneye gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa tavsiyem Özgür Özcandır. Piyasada çıkan onca isme aldanmayın, sokaktaki Osman Amcaya bile iktisatı yalayıp yutturur.Harcadığınız paradan kuruşu kuruşuna memnun olursunuz

Hazel Avlamış
Kapalı
12 Ocak 2018 23:36

Canım hocam ya.Siyaset bilimi mezunu olarak iktisatın İ sini bilmezken nasıl yapıcam bu lanet dersi derken sayesinde çok şey öğrendim. Öğretene kadar kafanıza sokana kadar asla pes etmeyen, merhametli, efsane bir insan kendisi. Bağırmasını arada bizi sıçratmasını bile özleyeceğim. Herkesin tanıması gereken ders dinlemesi gereken bir insan

hasanbk
Aday Memur
28 Ocak 2018 14:51

Bence de Özgür Özcan hoca iktisat konusunda çok iyi. Ben kamu yönetimi öğrencisiyim hiç makro mikro görmedim ona rağmen hocanın anlatımıyla şu an hiç bir sıkıntım yok rahatça soruları çözebiliyorum. Tek kelimeyle mükemmel bir hoca.

sıfıR1
Şube Müdürü
19 Eylül 2018 22:02

Hangi dershanede özgür hoca

cns17
Yasaklı
20 Eylül 2018 23:51

Hasan ÇETİN derim net.

Tazemezun16
Aday Memur
21 Şubat 2019 10:35

Canim Hocam ilkokuldan beri bana odev yaptirtan tek hocam. O kadar guzel ve akiskan anlatimi var ki gercekten hic abartmadan gozum kapali oneririm ders aralarinda cocugunun rizkindan bize ismarladigi kahveleri soylemiyorum bile :) iyiki tanimisim

Tazemezun16
Aday Memur
21 Şubat 2019 10:56

Bu arada isim yazmayi unutmusum ama tabiki Ozgur Ozcan'dan bahsediyorum

kaplumbaga155
Yasaklı
21 Şubat 2019 11:25

öğrenci anlamadıktan sonra dünyanın en iyi hocasını getir allamei cihan olsa bir şey öğretemez. o yüzden bu en iyi hoca falan göreceli şeyler ve boş işler bana kalırsa. öğrenen her yerde öğrenir.

Glndmb
Aday Memur
21 Şubat 2019 17:30

Özgür Özcan...Bilmemiz gereken her şeyi en net şekilde nasıl öğrenebilirsek onu öğretiyor.Ezberi değil.dersin akışı sıkılmayışımız ve zamanın hemen geçmesitabiki öğretirken eğlendiren halinden kaynaklanıyor.İyiki tanıştım dediğim hocalardan en iyisi.

23 Nisan 2019 22:13

Dershaneye gitmeyi dusunen arkadaslar varsa iktisadi ozgur hocadan dinlesin. Iyiki tanimisim

Rengin54
Aday Memur
23 Nisan 2019 22:29

Kesinlikle özgür özcan en iyisi. Hic iktisatı bilmeyen insan onun anlatımı sayesinde çok güzel ögrenebiliyor hem çok zevkli anlatıyor hemde akılda kalıcı mutlaka ondan ders alın derim.

Damla1996
Aday Memur
23 Nisan 2019 23:30

Kesinlikle Özgür Özcan'dır. Hayatımda gördüğüm en iyi öğretmendir. Sadece öğretmen değil aynı zamanda abi baba gibidir. Öğrencilerini kendilerinden daha çok düşünür. İktisadın i sinden anlamayan bana bile sevdirip öğretmiştir. Derslerinde sıkılmak bir yana kahkahalara boğulurken zamanın nasıl geçtiğini anlamaz dersin bitmesine üzülürsünüz. Kazandığı parayı sonuna kadar hakeder. Ayrıca derslerinde asla aç kalmazsınız çocuklarının rızkından kahveler tatlılar ısmarlar :) onun öğrencisi olmak bir ayrıcalık bir gurur kaynağıdır. İyiki tanımışım.

businessmanagement
Aday Memur
24 Nisan 2019 22:55

Bursayla sınırlamayalım da piyasadaki en iyi hoca Özgür Özcandır nokta.

Shnkkrc
Aday Memur
25 Nisan 2019 14:55

Bence tartışmasız Özgür Özcan'dır. İktisat konusunda alışagelmişin dışında mükemmel bir anlatımı var. Uluslararası ilişkiler mezunu olarak iktisata pek ilgim yokken şuan en çok anladığım keyif aldığım ders haline geldi.

Kübra.yl
Aday Memur
14 Temmuz 2019 21:13

Tartışmasız açık ara Özgür Özcan. İktisatı ondan dinlemiyosanız sınava girmeyin arkadaşlar. Özellikle iktisata önyargılı yaklaşıyorsanız bunu yıkacak kişidir. Dersi dinlerken kopma ihtimaliniz asla yok uyuma ihtimaliniz ise sıfır.

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi