Editörler : supporters.
13 Ocak 2018 11:36

Kayınbabasıyla evlenen kadın

kayınbabasıyla evlenen kadın

paylaş araştır şikayetçiyim başlıkta ara beğendim takip et

oğluyla resmi nikah kıymak yerine, devletten maaş alan babayla evlenme durumu. kısacası bir nevi dolandırıcılık.

özellikle köyde yaşayan insanların başvurduğu yöntemlerden biri. baba yaşlı, bir ayağı çukurda ve ölünce de maaş devlete kalacak. sırf paraya konmak adına yapılan icraatlardan biri.

tv'lerde gördüğümüz dolandırıcılardan çok farklılar. masum halk,fakir halk gibi görünürler ama yaptıkları o kişilerden farklı değildir. insanın devletini dolandırması diğer dolandırıcılık işlerinden daha fenadır bence. orada bir kişinin mal gasp edilirken, burada tüm ülkenin hakkı gasp ediliyor.

maalesef bu anlatılanları duydukça, neler oluyor, nereye gidiyoruz diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

(bkz: dolandırıcılık yöntemleri)

paylaş kısa yol 11.01.2018 20:08 sim.ya

beğendim (3) şikayetçiyim

kırsalda olan bir uygulamaymış. merak ediyorum, bunu yapanlar hangi partiye oy veriyordur. yine tam bir sağcı ahlak örneği.

paylaş kısa yol 11.01.2018 20:11 supporters.

beğendim (3) şikayetçiyim

zeyneb binti cahş'tır.

ahzab sûresi 37. ayette hikayesi anlatılmaktadır.

zavallı zeyd...

hiç düşünmez misiniz?

paylaş kısa yol 12.01.2018 09:04 med-czr

beğendim (2) şikayetçiyim

med cezirin 90 a caktigi başlık

paylaş kısa yol 12.01.2018 09:20 supporters.

beğendim (2) şikayetçiyim

devletten üç kuruş fazla parayı nasıl kopartırızın hesabını yapan çakal davranışı.

paylaş kısa yol 12.01.2018 11:16 ice.man

beğendim (1) şikayetçiyim

evlenmek yerine nikah kıyan denilmesini daha uygun bulduğum kadın. çünkü arada önemli bir fark var.

paylaş kısa yol 12.01.2018 12:40 science63

beğendim (1) şikayetçiyim

"anasına bak, kızını al" deyiminin "oğluna bak, babasını al" haline çevrilmiş halidir. oğlu böyleyse babasında ne hünerler var kim bilir? " düşüncesiyle insanı bu yola itmiştir.

:))) komik ama doru

etrafta ölen esinin maaşını ve babasının maaşını kaybetmemek için, imam nikahıyla baskasıyla evlenenlerde var

dilemmaxxx
Aday Memur
13 Ocak 2018 12:04

Saçmalamışsın

L O T U S
Şube Müdürü
13 Ocak 2018 12:27

sen hangi hayatta yasiyorsun .

devleti boyle boyle dolandiran dolu .. uyu sen uyuuuuuuu

dilemmaxxx, 6 yıl önce

Saçmalamışsın

dilemmaxxx
Aday Memur
13 Ocak 2018 12:30

Ne yazdığın okunmuyor

L O T U S
Şube Müdürü
13 Ocak 2018 12:31

ğluyla resmi nikah kıymak yerine, devletten maaş alan babayla evlenme durumu. kısacası bir nevi dolandırıcılık.

özellikle köyde yaşayan insanların başvurduğu yöntemlerden biri. baba yaşlı, bir ayağı çukurda ve ölünce de maaş devlete kalacak. sırf paraya konmak adına yapılan icraatlardan biri.

tv'lerde gördüğümüz dolandırıcılardan çok farklılar. masum halk,fakir halk gibi görünürler ama yaptıkları o kişilerden farklı değildir. insanın devletini dolandırması diğer dolandırıcılık işlerinden daha fenadır bence. orada bir kişinin mal gasp edilirken, burada tüm ülkenin hakkı gasp ediliyor.

maalesef bu anlatılanları duydukça, neler oluyor, nereye gidiyoruz diye düşünmekten kendimi alamıyorum.

L O T U S
Şube Müdürü
13 Ocak 2018 12:32

kulaklarını aç okursun

dilemmaxxx, 6 yıl önce

Ne yazdığın okunmuyor

dilemmaxxx
Aday Memur
13 Ocak 2018 12:35

Zaten kulaklarla okunuyor devleti de tak bunlar dolandırıyor iş adamları bürokratlar hepsi çok masum

L O T U S
Şube Müdürü
13 Ocak 2018 12:37

çok doğru

dilemmaxxx, 6 yıl önce

Zaten kulaklarla okunuyor devleti de tak bunlar dolandırıyor iş adamları bürokratlar hepsi çok masum

mavigul123
Aday Memur
13 Ocak 2018 14:35

Bu tarz şeyler oluyor malesef

Siz neden bu konuyu bu kadar vurguladınız?

Yaşanmışlığınız, mı var?

L O T U S, 6 yıl önce

ğluyla resmi nikah kıymak yerine, devletten maaş alan babayla evlenme durumu. kısacası bir nevi dolandırıcılık.

L O T U S
Şube Müdürü
14 Ocak 2018 16:44

ben yasamam yasatirim

mavigul123, 6 yıl önce

Bu tarz şeyler oluyor malesef

Siz neden bu konuyu bu kadar vurguladınız?

Yaşanmışlığınız, mı var?

mavigul123
Aday Memur
14 Ocak 2018 16:50

Yani yakın çevrenizde mi oldu manasında.

Kötü birşey söylediğimi sanmıyorum

saatim berene kurulu
Şube Müdürü
14 Ocak 2018 18:30

Ahlaksızlık manasında senind akraba yakininla ewlenmeden gibi

mavigul123, 6 yıl önce

Yani yakın çevrenizde mi oldu manasında.

Kötü birşey söylediğimi sanmıyorum

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi