Editörler : cihan27E.Kayı Han
13 Ocak 2018 20:32

E devlet bordro

ARKADAŞLAR merhaba sağlık bakanlıgında önlisans sağlık teknıkeri olarak görev yapıyorum.

e devlette tekinker ünvanı yazacağı yerde teknısyen kısaltması yazıyor tekns. diye

bu durum benım maasıma yada ozluk haklarıma etkı edermı mutemete sordugumda massını normal alıyorsun dedı . ama emın olamadım böyle durumda olan varmı yardımc olursanız sevinirim

Cevylnc
Aday Memur
14 Ocak 2018 12:37

Teknisyen ve tekniker maaşı tabikide farklı ama teknisyen yazıp tekniker maaşı ödüyorlarsa maaşınızda sıkıntı olmaz.maaşınız nekadar acaba birde derece kademeniz oradan anlayabiliriz

merveyldzakca
Aday Memur
15 Ocak 2018 20:31

bende fizyoterapist olmama rağmen tekn. kısaltması yazıyo bi bilgiye ulaşabildinizmi siz

tarman0690
Şef
23 Ocak 2018 11:13

zamla beraber toplu sozlesme ıkramıyesı dahıl 2477 taban 972 sabit yattı lısans kımya mezunuyum derece 7/2

Cevylnc, 6 yıl önce

Teknisyen ve tekniker maaşı tabikide farklı ama teknisyen yazıp tekniker maaşı ödüyorlarsa maaşınızda sıkıntı olmaz.maaşınız nekadar acaba birde derece kademeniz oradan anlayabiliriz

albatros066
Aday Memur
25 Ocak 2018 11:47

ben de teknikerim sağlık mem. yazıyor neden acaba

KARSLI_3436
Daire Başkanı
12 Mart 2018 13:43

Hangi kadrodan memurluğa giriş yapmışsanız unvanınız o olur.Bir de aldığınız farklı görevlerden dolayı da farklı unvanlar da eklenebilir.Teknik bölüm mezunu fakat idari kadrodan girmişseniz idari unvan yazar.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi