Editörler : F16 Gökçen
14 Ocak 2018 01:06

E-yds sınavına girmenizi tavsiye etmem

sınav söyledikeri gibi zor değil bilgisayar gözü çok alıyor ve ekran büyük mesafa çok dar ve gözünüzü alıyor sorulara adapte olamıyorsunuz. sınavda da bugün sormuşlardı işte bilgisayara uzun süre bakmanın beyin hücrelerini öldürdüğünü ve düşünmeyi azalttığını. o yüzden girip paranızı çöpe atmayın. sınav salonu giriş herşey mükemmel yalnız ortam havasız ve bilgisayar çok yakın size. sorulara odaklanamıyorsunuz. yökdil e ve normal yds ye girmeye devam etmenizi tavsiye ederim.

Dalaras
Şube Müdürü
14 Ocak 2018 15:39

Kaç aldın engineer? Genellikle normal YDS puanından10 puan düşük alıyor girenler.

engineer0
Genel Müdür
14 Ocak 2018 20:55

5 puan eksik geldi de ben 60. soru dan bıraktım çözmedim. salladım. sorular zor deil bilgisayar ekranı çok yakın ve büyük. masa koltuk ve sen daracık yerdesin. bunun yanında havalandırm kötü. fresh hava gelmiyor odaya. uyudum resmen. okullardaki sınavlar bundan beş kat iyi. paranıza yazık etmeyin. kamera da fotomu çekerken uyardı verdi sistem çok yakınsın kameraya diye. ulan daracık yerde tabi yakın olurum. kafamı arkaya yasladım da anca çekti kamera fotomu

Dalaras, 6 yıl önce

Kaç aldın engineer? Genellikle normal YDS puanından10 puan düşük alıyor girenler.

Dalaras
Şube Müdürü
14 Ocak 2018 21:29

ulanlı mulanlı konuşma benle, doğru düzgün konuş

engineer0, 6 yıl önce

5 puan eksik geldi de ben 60. soru dan bıraktım çözmedim. salladım. sorular zor deil bilgisayar ekranı çok yakın ve büyük. masa koltuk ve sen daracık yerdesin. bunun yanında havalandırm kötü. fresh hava gelmiyor odaya. uyudum resmen. okullardaki sınavlar bundan beş kat iyi. paranıza yazık etmeyin. kamera da fotomu çekerken uyardı verdi sistem çok yakınsın kameraya diye. ulan daracık yerde tabi yakın olurum. kafamı arkaya yasladım da anca çekti kamera fotomu

elcinhvnci
Aday Memur
03 Şubat 2018 23:49

Ben turizm mezunuyum e yds yada yds ye girmek benim icin ne gibi avantaj getirebilir.b2 ingilizce seviyem

sistembozuk
Kapalı
04 Şubat 2018 00:01

kamu kurumlarında uzman personel olma ya da akademik kariyer yapma gibi bir hedefiniz varsa istenen yds puanına sahip olmanız gerekiyor, aksi takdirde başvuru dahi yapamıyorsunuz. artık kpss ile memur alımlarında bile yds şartı getirdiler. yani yds puanı şart ve önemli.

elcinhvnci, 6 yıl önce

Ben turizm mezunuyum e yds yada yds ye girmek benim icin ne gibi avantaj getirebilir.b2 ingilizce seviyem

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi