Editörler : supporters.

Kapalı
14 Ocak 2018 22:24

Doçentlik için dahi 65 yds/yökdil şartı kaldırılıyorsa kariyer uzmanları/merkez uzmanları/mhuy için

Doçent olacak, sürekli akademik makale, bilimsel yayın takip edecek bilim adamı, öğretim görevlisi,akademisyen için yabancı dil şartını kaldıracaksınız ama memuriyet hayatı boyunca belki de yabancı dil ile hiçbir şekilde bir işi olmayacak kariyer uzmanından, merkez uzmanından, mali hizmetler uzmanından 70 YDS şartı isteyeceksiniz bu büyük bir tezat ve adaletsizliktir, memurlar net?in de bunuhaber yapmasını talep ediyorum.

Ata Türkcan
Aday Memur
14 Ocak 2018 23:06

Hacettepe İngilizce Tıp'ta Yardımcı Doçent Doktor iken, tıp alanında doçentlik sınavına giren bizim delikanlıdan, en az 80 puan istenmişti..

Doksanaltı puanlık İngilizcesi ile doçentlik sınavına girmişti.. Sonuçta Hacettepe İngilizce Tıp' ta Doçent Doktor olmuştu.

Liseden sonra Hacettepe İngilizce Tıp'ta 7 + 5 + 2 + 4 sene okuyarak 35 yaşında Doçent Doktor olurken, liseden sonra tam 18 sene okumuş oldu.

07 Şubat 2018 13:08

seo uzmanı https://www.onuruskuplu.com/

kamucu2106
Aday Memur
07 Şubat 2018 13:54

Bu abi çok hoş ya :)

Ata Türkcan, 6 yıl önce

Hacettepe İngilizce Tıp'ta Yardımcı Doçent Doktor iken, tıp alanında doçentlik sınavına giren bizim delikanlıdan, en az 80 puan istenmişti..

Doksanaltı puanlık İngilizcesi ile doçentlik sınavına girmişti.. Sonuçta Hacettepe İngilizce Tıp' ta Doçent Doktor olmuştu.

Liseden sonra Hacettepe İngilizce Tıp'ta 7 + 5 + 2 + 4 sene okuyarak 35 yaşında Doçent Doktor olurken, liseden sonra tam 18 sene okumuş oldu.

SerdarTuraç
Aday Memur
07 Şubat 2018 14:00

Hoş olmasa, oğluna öyle çok iddialı bir eğitim aldırmazdı? Helal..

SerdarTuraç
Aday Memur
15 Şubat 2018 07:51

Doçentlikte en az 80 puan isteniyor.

15 Şubat 2018 08:47

Kendi yazdığın şeye böyle yorum yapmışsın ya ihtiyar.. sen tam bir şizofrensin. Delikanlılarına seni tedavi ettirmek lazım.

SerdarTuraç, 6 yıl önce

Hoş olmasa, oğluna öyle çok iddialı bir eğitim aldırmazdı? Helal..

İzzet Şanlı
Yasaklı
15 Şubat 2018 09:25

Türkiye'de dil bilmeyen dilsizler, doçentliği memurluk sanıp bu işe talip oluyorlar ve daha sonra da ağlaşıp duruyorlar..

Akademisyenliği çocuk oyuncağı sanıyorlar.

Tarzan gibi dilsiz olanlar bu işi baştan düşünmeliler ki, ayazda ve kara kışta giysisiz kalmayalar.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi