Editörler : swat3410
15 Ocak 2018 23:34

İstanbul'a tayin hk.

8aylik memurum önümüzdeki ay istanbul için dilekçe verecegim. hiçbir mazeretimde yok. sizce sonuç ne oluR ?

atauni36
Memur
15 Ocak 2018 23:41

Hüsran olur

iamapoliceman
Daire Başkanı
15 Ocak 2018 23:57

İstanbul'a gelmek içinse olabilir

ekfo
Başbakan Müsteşarı
16 Ocak 2018 09:33

Yalan olur

dumant
Aday Memur
16 Ocak 2018 09:36

Biz sirnaga gitmek istiyoruz. İstanbuldan kaciyoruz ??

hakandemr
Şef
16 Ocak 2018 20:26

Yeni memur arkadaşım gitti maddi durumlardan ist. İstemişti devrem kulak asma sen en azından bir dilekçe yaz gönüllü olarak ist çalışmak istiyorum diye şansını dene

NoteGear
Şef
16 Ocak 2018 20:45

Istanbul candir. Polisligin her seviyesinu ogrenirsin. Anadoludaki adamin 10 yilda gorecegini bilgi birikimini 1 yilda alirsin. Istanbulu cok seviyorum sahsen. Caliskan adamsan calismakdan zevk aliyorsan meslege sovenlerden degilsen Istanbul sana gore. Evli cocuklu zor istanbul bide hayat pahaliligi cok fazla onun disinda guzeldir.

iamapoliceman
Daire Başkanı
16 Ocak 2018 21:07

Gelme kardeşim böylelerinin gazına gelme sakın. Başka yerdeki personelde işi öğreniyor. Kimsenin çalışmaktan yana gocunduğu yok ancak saçma sapan maç görevleri izin kapanmalar ek görevler vs vs bu mu iş öğrenmek? Spor kulüpleri ceplerini doldururken soğuğun altında beklemek mi iş öğrenmek? Ev kiraları uçmuş gitmiş hayat çok pahalı iş yoğun. Anadolu'da çalışan personel İsanbuldan daha verimlidir inanın buna. Haftada 1-2kez 12.12ye dönüyoruz. Ailesi burda ikamet eden için bir cazibesi olabilir ama diğerleri için bir cazibesi yok. İstanbul çok güzel bir şehir ancak gezmek için. Yoğun çalışınca evden çıkasın gelmez

NoteGear, 6 yıl önce

Istanbul candir. Polisligin her seviyesinu ogrenirsin. Anadoludaki adamin 10 yilda gorecegini bilgi birikimini 1 yilda alirsin. Istanbulu cok seviyorum sahsen. Caliskan adamsan calismakdan zevk aliyorsan meslege sovenlerden degilsen Istanbul sana gore. Evli cocuklu zor istanbul bide hayat pahaliligi cok fazla onun disinda guzeldir.

5353rize5353
Memur
16 Ocak 2018 22:08

Aa

5353rize5353
Memur
16 Ocak 2018 22:15

Sıcak küçük bı Anadolu ili ile İstanbul u kıyaslayalim maddi olarak en az evli çocuklu bı aile için 1500 TL gibi bir fark çikiyor.kira yakıt ulaşım servis yeme içme ...vs.adam 200 bin liraya ev alsa İstanbul da aynı ayarda ev 600 bin lira.adam aradaki farkı mevduat faiziyle veya yatırımla degerlendirse 20 yılda mesleği bırakır emekliliğe kadar o parayla geçinir??????

5353rize5353
Memur
16 Ocak 2018 22:16

Beyin bedava????

5353rize5353, 6 yıl önce

Sıcak küçük bı Anadolu ili ile İstanbul u kıyaslayalim maddi olarak en az evli çocuklu bı aile için 1500 TL gibi bir fark çikiyor.kira yakıt ulaşım servis yeme içme ...vs.adam 200 bin liraya ev alsa İstanbul da aynı ayarda ev 600 bin lira.adam aradaki farkı mevduat faiziyle veya yatırımla degerlendirse 20 yılda mesleği bırakır emekliliğe kadar o parayla geçinir??????

17 Ocak 2018 05:20

çaliştığım il cidden ufak biliyorum istanbulda zor ama ..ve memlekete 12 saatt uzak

dumant
Aday Memur
17 Ocak 2018 09:12

Milletin 10 yilda yapamayacagi stresi 6 ayda yaparsin burda. Arkadasim şile de oturuo calisiyor fenerbahce macina gorev yaziyor. Uskudarda kiralar 2000 tl ben tuzlada oturuom hergun 4 vasita degistirip ise geliom 2 saat sürüyor. İzin kapatmalarini hic söylemiyorum

NoteGear, 6 yıl önce

balamirata
Kapalı
18 Ocak 2018 19:41

Ben polis olacağım diyen adam için İstanbul bu işin akademisidir.İstanbul polisi diye bir kavram var bu boş değil..Ancak kendini geliştirmene de bağlı..Stresi siniri ekonomik harcamaların fazlalığını trafiği göze alacaksın ama..Böyle bir durumda çoğu kişi 3-4 yıl sonra İstanbul'u terktmek istiyor benim gibi istanbul'dan kaçanlar da Anadoluda ki polislik adıyla yapılanları görünce tekrar İstanbul'a razıyım diyor ben de annemin tedavileri için İstanbul için dilekçe yazacağım..

kingking
Aday Memur
21 Ocak 2018 19:22

dostum ben daha önce küçük anadolu ilindede çalıştım şuan istanbul da calışıyorum ailen burdaysa ne biliyim çevren falan varsa yada evin var kira falan vermiceksen bi şey diyemem ama öteki türlü istanbula hiç gelme bence polislğii öğrenirsin diyen arkdaşlara bir sor bakalım ögrenince erken emeklilik mi varmış yada zamlı maaşmı alıyormuşun trafik kira pahalılığı hafta sonları 12 12 istanbul polis için zor bence hiç tavsiye etmem

Toplam 14 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi