Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
16 Ocak 2018 15:07

Maliye bakanlığı alımı 3e böldü deniyor

Bu konuda bilgisi olan var mı? En erken alım Mart sonra Haziran ve Eylülde olacak demiş bugün maliye bakanının danışmanı

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 15:11

ya lütfen biri çıksın yalan haber desin ya

hiçimben
Daire Başkanı
16 Ocak 2018 15:11

Ben şu yaziyi gordum ama aylar yok o aylar konusunu kimden duydunuz

Maliye Bakanı sayın Naci Agbal beye cep telefonundan ulaştım. Danismani Hakan Bey dönüş yaptı serbest bırakılma kadro sayısını sordum gün içinde bilgi alıp döneceğim dedi. Ama diğer yandan haberler de cok ic acıcı degil. Atama 3 e bölünecek iki farklı yer teyid etti !!! Bütçe imkanları el vermiyor toplu atamaya vesaire bilgisi var tam netlesince sizlerle paylaşacağım.

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 15:12

aylar konusuda söz konusu grupta paylaşıldı

cılgınradyolog
Genel Müdür
16 Ocak 2018 15:33

Eğer bu bilgi gerçekse yani ne söyleyeceğimi bilemiyorum, zaten ağzımızdan burnumuzdan getirdiler.

YETER ARTIK YETER!!!

asliorthemşire
Daire Başkanı
16 Ocak 2018 15:57

aras ali daha bılgı vermedı nerden duydunuz mart oldugunu bakan onumuzdekı gunler derken martı mı dedi yani :(

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 15:59

grupta yazılmış mart haziran eylül diye hatta şey demişler bakan danışmanının ağzından bizzat duyduk

asliorthemşire
Daire Başkanı
16 Ocak 2018 16:00

aras alının grubunda bırılerı mart dıyor nerden ulastılar bu bılgıye 1 sene olacak ya

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 16:00

bencede yeter artık kaç aydır resmen oyalanıyoruz

asliorthemşire
Daire Başkanı
16 Ocak 2018 16:02

yıne plan yapıp yolumuza bakamayacagız bekle bekle sabır tasına donduk

levomisin, 6 yıl önce

grupta yazılmış mart haziran eylül diye hatta şey demişler bakan danışmanının ağzından bizzat duyduk

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 16:03

bir sene olmasınıda geçtim 5-6binlik olacak ilk alım diyorlar valla sinirden ağlıycam

16 Ocak 2018 16:05

ya bence böyle olmaz bu nasıl bütçeki öğretmenlere 20 bin verirken sana bana 5 6 bin verebilecek mantık dışı zaten 7 ay alım olmamış daha da neler ya

levomisin, 6 yıl önce

bir sene olmasınıda geçtim 5-6binlik olacak ilk alım diyorlar valla sinirden ağlıycam

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 16:06

yani o kadar çelişki varki daha bi kaç gün önce 20bin üzeri dendi bgn 5-6bin deniyor kafayı yiycem

16 Ocak 2018 16:16

bi sakin olalım bence çünkü bu bana fake haber gibi geliyor aras aliye gelince ek alımı da söz vermişti tamam eyvallah kendi çapında çabalıyor lakin ben bakıyorum twitter da sayın bakanımıza teşekkürler yok plaket için teşkkürler twitterdan da yapsana bir açıklama arkadaşlar şu şu diye facebooktan takılıyr,geçen veysel diye bir arkadaş paramedik tv den video attı onlarda öğrendik kesin bilgi ocak sonu diyor,eyüp gümüş ayrı telden çalıyor bakana baksan zaten konuşmuyor saçma sapan fake haberler dolanıyor moraller bir yükseliyor bir alçalıyr millet histerik oldu..

levomisin, 6 yıl önce

yani o kadar çelişki varki daha bi kaç gün önce 20bin üzeri dendi bgn 5-6bin deniyor kafayı yiycem

16 Ocak 2018 16:18

son söz maliyenin vesselam.

asliorthemşire
Daire Başkanı
16 Ocak 2018 16:20

aynen aras alıden daha haber gelmedı ama cok kısı mart dıyor cabuk yayılmıs haber dogrulugu nedır arastan ogrenecegız cevap gelip yayın yaparsa artk

diyetisyenora, 6 yıl önce

bi sakin olalım bence çünkü bu bana fake haber gibi geliyor aras aliye gelince ek alımı da söz vermişti tamam eyvallah kendi çapında çabalıyor lakin ben bakıyorum twitter da sayın bakanımıza teşekkürler yok plaket için teşkkürler twitterdan da yapsana bir açıklama arkadaşlar şu şu diye facebooktan takılıyr,geçen veysel diye bir arkadaş paramedik tv den video attı onlarda öğrendik kesin bilgi ocak sonu diyor,eyüp gümüş ayrı telden çalıyor bakana baksan zaten konuşmuyor saçma sapan fake haberler dolanıyor moraller bir yükseliyor bir alçalıyr millet histerik oldu..

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 16:27

ya kime neye inanacağımızı şaşırdık valla net bişey olsada yolumuzu çizsek bizde

ebubekir55
Aday Memur
16 Ocak 2018 17:03

en az 6 ay da güvenlik soruşturması 1 sene sonra görevdesiniz

levomisin
Kapalı
16 Ocak 2018 17:10

yok hocam naptınız ya bizden öncekilerinki 50 gün sürdü

ebubekir55, 6 yıl önce

en az 6 ay da güvenlik soruşturması 1 sene sonra görevdesiniz

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular