Editörler : "eskiyara"Pangaea
18 Ocak 2018 12:11

Es durumu

Ilginc bi durumum var umarim anlatabilirim.Esimle Buyuksehirin ayni merkez ilcesinde gorev yapiyoruz.Zorunlu hizmetimi normalde onumuzdeki eylulde tamamlayacaktim fakat lanet fetoculer yuzunden aralik atamasiyim.Yani 2-3 ay ile zorunlu hizmeti bu seneki il ici tayinler icin kaciriyorum.Haliyle bir sene daha beklemem gerekiyor.Sorum ise şu ; bu haziranda ilici ile baska bir ilcede zorunlu hizmet olan yere gitsem daha sonra agustosta es durumu istesem olur mu ? bildigim kadariyla 6aydan az kaldigi icin tamamladi sayilacagim.

spun
Aday Memur
18 Ocak 2018 12:34

Olur tabi ki hocam.reesen atamalar zaten Eylül'de oluyor sizin o zaman yine 6 Aydan az kalmış olmayacak mı?yani böyle bir şeye gerek olmayacak gibi.eş durumundan dolayı dilekçe verirseniz de tercihe gerek kalmayabilir diye düşünüyorum.sendikalar yardımcı olacaktır.mağdur duruma düşüyorsunuz keyfilik bir durum yok neticede.

mavlid
Aday Memur
18 Ocak 2018 12:42

Yok hocam zaten su anda yapiyorum zorunlu hizmeti.Ama dedigim gibi 2 ayla kaciriyorum.

DreJ_FenCi
Aday Memur
18 Ocak 2018 19:48

Aynı ilçede görev yapıyorsanız nereye eş durumu yapmayı düşünüyorsunuz onu anlamadım.

mavlid
Aday Memur
18 Ocak 2018 20:46

Yazimin tamamini okumadiginizi dusunuyorum.

DreJ_FenCi, 6 yıl önce

Aynı ilçede görev yapıyorsanız nereye eş durumu yapmayı düşünüyorsunuz onu anlamadım.

DreJ_FenCi
Aday Memur
19 Ocak 2018 00:42

Hayır okudum da yer değiştirme sebebinizi anlayamadım o sebeple sordum.

phase01
Aday Memur
19 Ocak 2018 13:50

arkadaşlar atamalar ne zaman açıklanır konu hakkında bilgiye ulaşan paylaşabilirse sevinirim.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi