Editörler : hopaliSafak Vaktii
«6789101112131415161718
03 Şubat 2018 16:56

slnckl
Aday Memur

Merhabalar şuan çok mutluyum.il emri verildi.sizi tanımıyorum ama yazmış olduğunuz msj hep aklıma geldikçe içime bir su serpiliyordu.teşekkür ederim.umarım herkes için hayırlı olmuştur

Mslknmz, 9 ay önce - Alıntıya git

İl emrinin çıktığının resmi açıklaması var mı? Kesin mi? Bilginiz var ise paylaşabilir misiniz? Meb den resmi açıklama bulamadım da :(

03 Şubat 2018 17:25

Neska.35
Aday Memur

Merhabalar şuan çok mutluyum.il emri verildi.sizi tanımıyorum ama yazmış olduğunuz msj hep aklıma geldikçe içime bir su serpiliyordu.teşekkür ederim.umarım herkes için hayırlı olmuştur

Mslknmz, 9 ay önce - Alıntıya git

Gözünüz aydın hocam. Sizin adınıza çok sevindim

Ben geçen sene özür durumundan iller arası yer değiştirdim ama evime çok uzak bir ilçeye geldim. Her tayin döneminde il ici özür tayini istiyorum.insallah bir gün benim de yüzüm güler.

Sizinki il emri mi yoksa doğrudan ilçe emri mi. Ilçe emriyse super olmuş.

Tekrar hayırlı olsun

03 Şubat 2018 17:31

berfin-meb
Genel Müdür

İl emrinin çıktığının resmi açıklaması var mı? Kesin mi? Bilginiz var ise paylaşabilir misiniz? Meb den resmi açıklama bulamadım da :(

slnckl, 9 ay önce - Alıntıya git

Resmi bir açıklama henüz yok hocam..

Bazı kişiler okula kararnamelerinin geldiğini ve kontenjan meb'e durumlarının yansıdığını

söylüyorlar..Hepsi bundan ibaret..

Memurlar Net'in resmi açıklama olmadan kişilerden alınan duyumlara göre ilk defa başlık

sabitlediğini ve haber verdiğini görüyorum..

https://www.memurlar.net/haber/726002/meb-ozur-durumundan-atanamayanlari-il-emrine-atadi.html

https://forum.memurlar.net/konu/2307165/

03 Şubat 2018 18:02

arslan1000
Aday Memur

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var şimdi ben plastik öğretmeniyim kırıkkaleye tayin istedim ama bölümüm orda yok il emriyle gidip gitmediğimide bilemiyorum öğrenemiyorum bu konuda bi yardım edin bende şimdi il emriye atandımmı :)

04 Şubat 2018 11:14

Fonten
Aday Memur

Lütfen birisi yanıtlayabilir mi lütfen... İl emri 41.tercihi yani ilde boş kalan yerlere atanmak istiyorumu işaretleyenlere mi verildi? İlçede boş kalan yerlere atanmak istiyorum diyenlerede çıktı mı? Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olurmusumuz benim tayin olmadı çünkü

04 Şubat 2018 13:09

biyoloji.ogretmeni
Memur

Lütfen birisi yanıtlayabilir mi lütfen... İl emri 41.tercihi yani ilde boş kalan yerlere atanmak istiyorumu işaretleyenlere mi verildi? İlçede boş kalan yerlere atanmak istiyorum diyenlerede çıktı mı? Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olurmusumuz benim tayin olmadı çünkü

Fonten, 8 ay önce - Alıntıya git

41 i isaretlemeyenlere de cikti hocam. Zaten il emrinde 41 e bakilmiyor.

04 Şubat 2018 13:20

naylontorbasi
Şef

41 işaretlememiştim..mudur yardımcısı baktı kontenjan meb den..bana da il emri çıkmış..

04 Şubat 2018 13:32

masmavi denizzz
Aday Memur

biyoloji.ogretmeni, 8 ay önce - Alıntıya git

Peki hocam normu olmayip sadece basvuru yapip tervih bildirmeyenlerin durumundan bilginiz var mu

04 Şubat 2018 13:33

berfin-meb
Genel Müdür

41 işaretlememiştim..mudur yardımcısı baktı kontenjan meb den..bana da il emri çıkmış..

naylontorbasi, 8 ay önce - Alıntıya git

Sayın hocam Kontenjan Meb'de tam olarak ne yazıyor?

04 Şubat 2018 15:08

naylontorbasi
Şef

aslında kontenjan meb deki göruntuyu attı m.yardımcısı ama buraya ekleyebılınıyor mu bılmıyorum..kadrolu calısanlar sıye bır lıste var orada 4 ogretmen gözukuyoruz sosyal bılgılerden.hemen altında kurumdan ayrılanlar dıye bır lıste var..orada adım yazıyor..yanında acıklama olarak il dışından gelenler yazıyor..ayrıca m.yardımcısı kurumdan ayrı gözukuyorsunuz dedi..

04 Şubat 2018 19:40

berfin-meb
Genel Müdür

aslında kontenjan meb deki göruntuyu attı m.yardımcısı ama buraya ekleyebılınıyor mu bılmıyorum..kadrolu calısanlar sıye bır lıste var orada 4 ogretmen gözukuyoruz sosyal bılgılerden.hemen altında kurumdan ayrılanlar dıye bır lıste var..orada adım yazıyor..yanında acıklama olarak il dışından gelenler yazıyor..ayrıca m.yardımcısı kurumdan ayrı gözukuyorsunuz dedi..

Bu ayrıntılı açıklama için teşekkür ederim hocam..

Tekrar hayırlı olsun..

04 Şubat 2018 23:28

Fonten
Aday Memur

Cevabınız için teşekkür ederim. Ben müdür yardımcısına tekrar sorayım. Okul idaresi mi görüyor bizim bakabileceğiniz bir yer var mı acaba

04 Şubat 2018 23:32

Fonten
Aday Memur

Bu arada bende 41'i işaretlememiştim. İşaretleyenlere mi çıkıyor diye bu nedenle sordum. İstiyorum veya istemiyorum işaretlemenin bir önemi yok mu

04 Şubat 2018 23:34

Fonten
Aday Memur

biyoloji.ogretmeni, 8 ay önce - Alıntıya git

Hocam yanıtladığınız için teşekkürler

Toplam 354 mesaj
«6789101112131415161718