Editörler : Pangaea
21 Ocak 2018 08:13

Kpssden atanırsak en son ne zamana kadar özel sektörden istifa etmeliyiz?

arkadaşlar ben özel sektörde çalışıyorumi diyelimki atandım kpssden en son ne zamana kadar ististifamı vermem lazım ? boşta kalmak istemiyorum ? güvenlik soruşturması sürecinde falan istifa etmiş olmalımıyım ?

çok bilmemiş
Aday Memur
21 Ocak 2018 12:49

İşe başladığın günden 1 gün önce istifa edebiliyorsun hocam.

possible01
Kapalı
21 Ocak 2018 23:30

özel sektörde çalışarak kpssden atanamazsın zaten.

theruhix
Aday Memur
27 Ocak 2018 08:09

hocam şimdi yanlış anlamadım dimi, diyelim ki kpssye girdim, sonuçlar açıklandı tercih verdim kazandım , belgelerimi istediler verdim güvenlik soruşturmasını bekledim ,olumlu sonuçlandı ve gel dediler 15 güne kadar yada bir haftaya kadar başla ta bu zamana kadar hala çalışıyor olmamda bir sıkıntı yok değil mi? bana gel dediklerinde istifa etmem yeterli?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

çok bilmemiş, 6 yıl önce

İşe başladığın günden 1 gün önce istifa edebiliyorsun hocam.

theruhix
Aday Memur
28 Ocak 2018 08:24

up?

theruhix, 6 yıl önce

hocam şimdi yanlış anlamadım dimi, diyelim ki kpssye girdim, sonuçlar açıklandı tercih verdim kazandım , belgelerimi istediler verdim güvenlik soruşturmasını bekledim ,olumlu sonuçlandı ve gel dediler 15 güne kadar yada bir haftaya kadar başla ta bu zamana kadar hala çalışıyor olmamda bir sıkıntı yok değil mi? bana gel dediklerinde istifa etmem yeterli?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

kuyucadisi
Aday Memur
28 Ocak 2018 14:28

Evet hocam kamuda ki gorevinize baslamadan 1 gun once bile sgk cikisinizi yaparsanız sikinti olmayacaktir ben 5 gun once yaptirdim çıkışımı....tabi onceden is yerim ile görüşmüştüm soruşturmam tamamlanıp tebligatim geldiginde ayrılacağımı söylemiştim cunku bir kerede ben gidiyorum demek hos değil....

theruhix, 6 yıl önce

up?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi