Editörler :
21 Ocak 2018 11:55   

Yapıkredi perakende destek yetkilisi

Merhabalar. Ben yeni mezunum. Eylül ayından beri iş arıyorum. Kasımda haftada 2gün ve yoğun günler için yapıkredii mülakattına girmiştim maaş vs düşünmeden.. suan iş teklifi geldi tabi duyunca önce bi cok evindim ama şöyle, haftada 5 gün öğlen 13.30-18.00 arası.. yani yine part time. 30 aralığa kadar sözleşmeli.. işi kabul ettim fakat sonradan kafam cok karıstı. Cünkü maaş resmen 1000tl nim altında . Ayrıca sözleşme bitince kadeoya almalarının bi garantisi yok. Mezunım ve part time calısmak garip geliyor.. Sizce ne yapmalıyım? Buraya gitmeyip en azından asgari ücretle Mali müşavirim yanında calısıyım diyorum.. bugün karar vermem için son günüm lütfen fikir verin :(

21 Ocak 2018 13:31

bst566
Aday Memur

Kadroya alacaklarını sanmıyorum bide sözleşme fln sıkıntı önünüze daha yeni işler çıkarsa pişman olabilirsiniz mali müşavirin yanında çalışırdım ben olsam daha sonra başka fırsatlar çıkar zaten illa ki

29 Ocak 2018 13:01

emine4564
Aday Memur

Bende yeni mezunken çok işi beğenmeyip kabul etmedim ama 3 seneden sonra partta olsa büyük heyecanla kabul ettim. Bu şekilde başlayıp fule dönen arkadaşlarım oldu bence değerlendirin derim

Toplam 2 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?