Editörler : oto-danisman-expert
23 Ocak 2018 18:54

Sahil güvenlik sivil memur alımı

Arkadaşlar sahil güvenlik sivil memur alımı dün sonuçlanmış.Bu kurumda yedek adayların şansı nedir,önceki alimlardan bilenler var mı?Ben yedek aday olan şehir plancısı arkadaşım için yazıyorum.Asil aday buralardaysa tercihi ne olacak onu da merak ediyoruz.Tesekkurler şimdiden.İyi akşamlar.

Röntgenci71
Aday Memur
23 Ocak 2018 18:57

Açıklanan birşey yok neyden bahsediyosunuz

planci91
Memur
23 Ocak 2018 18:59

https://ilan.memurlar.net/ilan/40168/sahil-guvenlik-komutanligi-14-memur-alacak.html

Ben bu ilandan bahsediyorum.Jandarma ilanıyla karıştırmış olabilirsiniz siz.

Röntgenci71, 6 yıl önce

Açıklanan birşey yok neyden bahsediyosunuz

Röntgenci71
Aday Memur
23 Ocak 2018 19:05

Kusura bakmayın

berkayyuce
Aday Memur
23 Ocak 2018 20:18

bende urfa elektronik mühendisisi 2.yedeğim. 1.yedek Kgm'ye atandı. Asil arkadaş gidecek mi ben de merak edıyorum.

planci91
Memur
23 Ocak 2018 22:02

Listede yokmuş sanırım isimleri de bilmiyoruz

berkayyuce, 6 yıl önce

bende urfa elektronik mühendisisi 2.yedeğim. 1.yedek Kgm'ye atandı. Asil arkadaş gidecek mi ben de merak edıyorum.

planci91
Memur
25 Ocak 2018 16:08

+

berkayyuce
Aday Memur
01 Şubat 2018 11:09

Hiç size donen oldu mu acaba, ben verilen numarayı arıyorum açan olmuyor, bu da olmadı galiba:)

planci91
Memur
01 Şubat 2018 12:59

Arayan olmamış hocam ama asil adayın evrak teslim son günü dunmus.Biraz daha beklemenize fayda var daha çok yeni.Umarim gönlünüzce olur.

berkayyuce, 6 yıl önce

Hiç size donen oldu mu acaba, ben verilen numarayı arıyorum açan olmuyor, bu da olmadı galiba:)

berkayyuce
Aday Memur
01 Şubat 2018 13:06

insalalh , sahil güvenlık için asil ve yedek adayların takip ettiği bir form başlıgı var mı acaba, Atananlar cok sessizler:)

planci91
Memur
01 Şubat 2018 13:12

Hocam ben açmıştım başlık ancak bir iki kişi dışında kimse yazmadı.Siteye mi bakmıyorlar ya da bakıp mi yazmiyor aday arkadaşlar bilemiyorum.Sanki boyle bir alim hiç olmamış gibi davraniliyor 😃 ben asıl aday olsam buraya girer yazardım "arkadaşlar asilim ,belge götüreceğim ya da feragat ediyorum" diye.Bekleyip göreceğiz sanırım.

berkayyuce, 6 yıl önce

insalalh , sahil güvenlık için asil ve yedek adayların takip ettiği bir form başlıgı var mı acaba, Atananlar cok sessizler:)

berkayyuce
Aday Memur
01 Şubat 2018 13:21

Aynne katılıyorum, ama belki arkadaşlar özelde yoğun calsıyorlardır, malum calısan arkadaşların boyle seylere pek vakti olmuyor.Belki bir umut asil dısında yedek de alırlar dıyorum.Ya da alım sozleşmeli oldugundan belki asıl aday merkezide terch verıp gıderse beni çagırlar dıyorum ama bunlar imkansız gibi tabi:) 3 kez yedek olamama ragmen atanamadım :)

planci91
Memur
01 Şubat 2018 13:27

İlanları takip eden biri bence foruma da bakiyordur ama belki de dediginiz gibidir yoğundur..İnsallah gerçekten bu işe ihtiyacı olan kişilere nasip olur.Bazi kişiler askeri kurumda sivil olmak istemiyor,o yüzden bir ihtimal feragat durumu olur mu diyorum,diger yandan istemeyen kişi niye basvursun diyorum.Belirsizlik kötü.

berkayyuce, 6 yıl önce

Aynne katılıyorum, ama belki arkadaşlar özelde yoğun calsıyorlardır, malum calısan arkadaşların boyle seylere pek vakti olmuyor.Belki bir umut asil dısında yedek de alırlar dıyorum.Ya da alım sozleşmeli oldugundan belki asıl aday merkezide terch verıp gıderse beni çagırlar dıyorum ama bunlar imkansız gibi tabi:) 3 kez yedek olamama ragmen atanamadım :)

berkayyuce
Aday Memur
02 Şubat 2018 19:24

Merhaba, bugun 4. gibi aradılar beni asil aday feragat etmiş 1. yeke olarak beni çağırdılar.Elektronik müh 1. yedektim.Aslında bu gidişle 4. atamada ancak memur gidebileceğim için bu duruma sevindim Asil aday muhtmelen orada tanıstıgım kpss puanı 89.7 civarı,B seviye ingilizcesi olan ve işte calısan tecrübeli bir eem ydi .Zaten mülakata girerken ben cok ümitsizdim.Sanırım arkadaş merkezi de daha iyi yerlere gidebileceği için feragat etti. Ama yine de aklıma takıldı. illaki düz memurdan iyiidir de askeri kurumda sivil mühendis olmanın eksileri ne acaba? Cok fazla olumsuz yorum okudum ama cogu eski konular.Askeri krumlarda sivillşme artınca sanırım eskisi kadar şikayetçi olan yok. Kurum hakında hiç bilginiz var mı acaba?

planci91, 6 yıl önce

İlanları takip eden biri bence foruma da bakiyordur ama belki de dediginiz gibidir yoğundur..İnsallah gerçekten bu işe ihtiyacı olan kişilere nasip olur.Bazi kişiler askeri kurumda sivil olmak istemiyor,o yüzden bir ihtimal feragat durumu olur mu diyorum,diger yandan istemeyen kişi niye basvursun diyorum.Belirsizlik kötü.

planci91
Memur
03 Şubat 2018 01:36

Öncelikle hayırlı olsun hocam.Askeri kurumda sivil olmakla ilgili bir fikrim yok açıkçası kendi şartlarınız açısından düşünüp karar verin bence.Sizin bolumunuzde özel mi avantajlıdır kamu mu?Kamu ise burasi dışında alternatifiniz var mı,varsa neresi,yoksa neden burası?Bu gibi sorularla hareket edin bence.Bu arada kurum hızlı davranıp aramış, arkadaşım henüz aranmamis demek ki bı feragat durumu yok şehir plancısi asil adaydan.

berkayyuce, 6 yıl önce

Merhaba, bugun 4. gibi aradılar beni asil aday feragat etmiş 1. yeke olarak beni çağırdılar.Elektronik müh 1. yedektim.Aslında bu gidişle 4. atamada ancak memur gidebileceğim için bu duruma sevindim Asil aday muhtmelen orada tanıstıgım kpss puanı 89.7 civarı,B seviye ingilizcesi olan ve işte calısan tecrübeli bir eem ydi .Zaten mülakata girerken ben cok ümitsizdim.Sanırım arkadaş merkezi de daha iyi yerlere gidebileceği için feragat etti. Ama yine de aklıma takıldı. illaki düz memurdan iyiidir de askeri kurumda sivil mühendis olmanın eksileri ne acaba? Cok fazla olumsuz yorum okudum ama cogu eski konular.Askeri krumlarda sivillşme artınca sanırım eskisi kadar şikayetçi olan yok. Kurum hakında hiç bilginiz var mı acaba?

berkayyuce
Aday Memur
03 Şubat 2018 10:46

Evet ,öyle sanırım .Suan gitmekten baska secenegım yok gibi.Artık kurum hakkında bilgiyi çalışanlardan alırım . Artık çalısıp görücez, inşallah doğru bir seçim yapmısımdır :)

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi