Editörler :
24 Ocak 2018 10:07   

Zeytin Dalı harekatını destekliyor musunuz ?
ülkemizin ilerde oluşabilecek riskler için sahsen destekliyorum. yuzde 99 evet çıkmasını bekliyorum.

Bu ankete 27 günde, 209 kişi oy kullandı

ülkemizin ilerde oluşabilecek riskler için sahsen destekliyorum. yuzde 99 evet çıkmasını bekliyorum.
24 Ocak 2018 22:44

dragonfly23
Memur

Ben öyle ''Oraya da girelim şuraya da girelim'' kafasında bir insan değilim ama bu harekat geç bile kaldı. Türkiye Cumhuriyeti ''Savaş mecbur olmadıkça cinayettir'' diyen bir zihniyeti her zaman esas almıştır. Bugün de öyle. Savaş kaçınılmaz hale geldi ve kaçmadık. Kaçmayız da zaten.

28 Ocak 2018 09:25

L O T U S
Şube Müdürü

Ben öyle ''Oraya da girelim şuraya da girelim'' kafasında bir insan değilim ama bu harekat geç bile kaldı. Türkiye Cumhuriyeti ''Savaş mecbur olmadıkça cinayettir'' diyen bir zihniyeti her zaman esas almıştır. Bugün de öyle. Savaş kaçınılmaz hale geldi ve kaçmadık. Kaçmayız da zaten.

dragonfly23, 4 hafta önce - Alıntıya git

aynen

bugun bu harekat yapılmassa eger , ırak ın kuzeyiyle suriyenin kuzeyi pkk lı krolarla birlesecek. guneydoğu sınırları boydan boya pkk lı krolarla dolacak. ve ilerdeki yıllarda sınırlarımızdan ulkemize saldırılar duzenleyebilcekler. guneydoğu sınırındaki bu oluşumu 4- e 5 e parcalamalıyız.

amerika çıkmış konusuyor harekatı fazla uzatmayın. serefsizler taa okyanus ötesinden gelip önce ırak ı bolduler şimdi de suriyeyi.

hukumeti sevmiyor olabilirsiniz fakat bu harekat son derece doğru

06 Şubat 2018 14:30

mahim78
Aday Memur

bence orada devlet kursalardı ondan sonra vuraydık daha iyi olurdu muhatap kim belli değil....

07 Şubat 2018 20:34

edgasu
Aday Memur

Evet tabiki ALLAH asker ve polisimizi korisun

09 Şubat 2018 10:45

L O T U S
Şube Müdürü

bence orada devlet kursalardı ondan sonra vuraydık daha iyi olurdu muhatap kim belli değil....

mahim78, 2 hafta önce - Alıntıya git

devleti kurdurtmayı planlayan amerika zaten, ırak ı parcaladı, şimdide suriyeyi parcaladı. petrolü eline gecirebilmek icin elinde oyuncak gibi biblo gibi oynatmak için kürt devleti kurdurtma hayalindeler

09 Şubat 2018 10:47

L O T U S
Şube Müdürü

gorunuste kurt devleti ama eline silah tutusturdugu terörist kro itlerle yapmaya calisiyor

Toplam 6 mesaj