Editörler : crops35
24 Ocak 2018 17:35

4 Aralıktan sonra işe başlayanlar

Sizce 4 aralıktan sonra işe başlayanlarla ilgili bir düzenleme yapılır mı ?

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
24 Ocak 2018 17:40

sizi bir 10 sene taşeron çalıştırıp sonra kadroya alabilirler neticede taşeron kalkmadı 10 sene nedir ki çabuk geçer umudunuzu kesmeyin

taseronhemsire
Aday Memur
24 Ocak 2018 18:41

Kardeşim taşeron firma ortadan kalkıyor nasıl devam edicez?

bahtibelirsiz1, 6 yıl önce

sizi bir 10 sene taşeron çalıştırıp sonra kadroya alabilirler neticede taşeron kalkmadı 10 sene nedir ki çabuk geçer umudunuzu kesmeyin

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
25 Ocak 2018 06:57

https://youtu.be/6HQhOpOQdeo

izle bakalım kalkıyor mu taşeron firmalar ?

taseronhemsire, 6 yıl önce

Kardeşim taşeron firma ortadan kalkıyor nasıl devam edicez?

taseronhemsire
Aday Memur
25 Ocak 2018 07:05

Kardeşim bunu diyen sosyal güvenlik uzmanı resmi bir makam değil .

https://youtu.be/6HQhOpOQdeo

izle bakalım kalkıyor mu taşeron firmalar ?

Taşeroniş
Aday Memur
25 Ocak 2018 08:21

memurlar net lütfen konuyu gündeme taşısın.kurumlarımızdan bilgi alamıyoruz,onlarda bilmiyor.

Taşeroniş
Aday Memur
25 Ocak 2018 08:24

Ayın 3ünde giren kadroya girdi.bizim belgelerimizi ekimden beri bekletip 4aralıktan sonraya kaldık

Taşeroniş
Aday Memur
25 Ocak 2018 08:27

lütfen memurlar netin sayın yöneticileri bari siz bizim sesimizi duyurun..uyuyamaz olduk..işten çıkarılma korkusuyla hergün iş yerine gidiyoruz..rica ediyorum bari siz bize kulak verin.

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
25 Ocak 2018 08:33

Kadro başvurusu yapamayan herkesin durumu tam da böyle işte herkes işe son günüymüş stresi tedirginliği ile gidiyor böyle çalışılan iş yerinden hayır gelir mi? Bu psikoloji ile çalışan personelden verim alınır mı? Az mantıklı düşünsün bakalım hükümet???

Taşeroniş, 6 yıl önce

lütfen memurlar netin sayın yöneticileri bari siz bizim sesimizi duyurun..uyuyamaz olduk..işten çıkarılma korkusuyla hergün iş yerine gidiyoruz..rica ediyorum bari siz bize kulak verin.

Taşeroniş
Aday Memur
25 Ocak 2018 09:00

aynen hocam önümüzü göremiyoruz.

Kadro başvurusu yapamayan herkesin durumu tam da böyle işte herkes işe son günüymüş stresi tedirginliği ile gidiyor böyle çalışılan iş yerinden hayır gelir mi? Bu psikoloji ile çalışan personelden verim alınır mı? Az mantıklı düşünsün bakalım hükümet???

bjk1903bjkbjk
Aday Memur
25 Ocak 2018 10:41

Bu durum bendede var kurumdaki hiç kimse ne olucak bilmiyor ne saçma birşey ya

bjk1903bjkbjk
Aday Memur
25 Ocak 2018 10:42

Madem taşeronlukkalkacak niye 4 aralıktan sonra işçi alınamaz kanunu getirmiyorsun bizi neye aldılar ben hiçbirşey anlamadm 3 ay çalıştırmak için mi

bahtibelirsiz1
Müsteşar Yardımcısı
25 Ocak 2018 10:52

Hadi cevap verin buna adam mantık sorusunda nokta atışı yapmış, eğer kamuda bir daha taşeron olmayacak olsaydı neden yine taşeron alındı? Sorunun cevabı burada taşeron kalkmadı !!!

bjk1903bjkbjk, 6 yıl önce

Madem taşeronlukkalkacak niye 4 aralıktan sonra işçi alınamaz kanunu getirmiyorsun bizi neye aldılar ben hiçbirşey anlamadm 3 ay çalıştırmak için mi

taseronhemsire
Aday Memur
25 Ocak 2018 11:02

Arkadaşlar konuyu ne kadar güncel tutarsak o kadar iyi olur .

Taşeroniş
Aday Memur
25 Ocak 2018 11:25

bimer e cimer e yazdım cevap vermediler,geri dönüş yapmadılar.170i aradım hiç bir şey bilmiyorlar.lütfen anasayfada gündeme getirilsin..çok mağduruz

bjk1903bjkbjk, 6 yıl önce

bjk1903bjkbjk
Aday Memur
25 Ocak 2018 14:07

170 nereden bilecek ki. Yeniden nasıl alım oluvak diye bir yasa açıkca çıkmadı ki herkes kulaktan dolma yorum yapıyor. İşimiz sıkıntı ama ben açıklanan kadrolarda kadroya alınmayanlar olmıs diye okudum memurler nete buda bunu gösteriyor. Taşörenlik kalktıysa kadroya alınmayanlar işten mı çıkarılacak buda hani kimse mağdur löayacaktı sorusunu akla getiriyor

Taşeroniş, 6 yıl önce

bimer e cimer e yazdım cevap vermediler,geri dönüş yapmadılar.170i aradım hiç bir şey bilmiyorlar.lütfen anasayfada gündeme getirilsin..çok mağduruz

hasanpoy2007
Aday Memur
25 Ocak 2018 19:39

SEçim yaklaşıyor bir parti alım daha olur bence.AKP ekonomide tıkandı,oylar eridi.

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
25 Ocak 2018 20:11

Peki esas soru şu siz ise girerken kadroya alınacağıniza dair bir söz verildi mi ? Boy bir söz varsa verenlerin yakasına yapışın hakkınızı isteyin. Diğer bir soru ise girerken size 3 ay 5 ay 1 yıl çalışacaksınız diye vaad verildi mi ? Eğer öyle ise zaten sorunuzun cevabı orda

Taşeroniş, 6 yıl önce

Ayın 3ünde giren kadroya girdi.bizim belgelerimizi ekimden beri bekletip 4aralıktan sonraya kaldık

taseronhemsire
Aday Memur
26 Ocak 2018 15:21

.

bjk1903bjkbjk
Aday Memur
26 Ocak 2018 22:23

Çaliştiği kurumlarla konişan yok mu arkadaşlar ne diyorlar ?

taseronhemsire
Aday Memur
27 Ocak 2018 18:40

.

Toplam 200 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi