Editörler : crops35
24 Ocak 2018 18:39

Egm aşçılık alımları hakkında

Öncelikle SelamınALeyküm abiler, ben turizm meslek lisesi mutfak bölümü mezunuyum şuan üniversitede farklı bir bölümde okumaktayım , geçen ay egm tarafından açılan ve mutfak dalı mezunlarını alacak olduğu 15 kişilik kadroya bende başvuru yaptım, Aşçıılık bir önceki sene mülakata en düşük çagırılan arkdaşın kpss puanı 71iken benim şuan 74.50 gecen senekinden haberim olmadığı iççin başvuru yapamadım busene mülakata çagrılma ihtimalim nedir ? nezman açıklanır bilgisi olan abim varmıdır ? bu iş beklediğim gibi hayatımı kurtarır devlet işinde güzel bi hayatmı geçiririm yoksa hergün pişmanlıkmı duyarım ? bana yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize ayrı ayrı teşşekkür ederim ...

Nezir5910
Aday Memur
30 Ocak 2018 12:38

Kardeşim ben bi kamu kurumunda aşçıyım. Ben pişman oldum girdiğim için ama bu beklentiyle alakalı bir durum bı kere olur da kazanırsan maaş beklentin olmasın yine çok şükür ama bütün memurlardan düşük maaş alacaksın bunu bil itibar gormiceksin küçümsemek icin demiyorum ancak bir hizmetliden hiç bir farkın olmicak resmi tatillerde çalışmak zorunda kalma ihtimalini çok yüksek dışarda çalışacağından az calismicaksin bir çok memura göre çok daha fazla çalışıp çok daha az maaş alacaksın çok çok daha değersiz gorunceksin çok iyi düşün çok iyi araştır ona göre gir ben pişman oldum ancak bırakıp gidemedim şimdiye kadar mesleki açıdan da korelmeyi göze al

furkan233
Aday Memur
01 Şubat 2018 01:21

Abi yorumun için teşekkür ederim fakat benim şuan kontakta olabilecegim tek yer neredeyse sizlersiniz bana daha detay verebilirmisin ve diğer abilerde yorum yaparsa çok sevinirim ya hayırlı günler dilerim

furkan233
Aday Memur
13 Nisan 2018 00:19

Öncelikle merhaba yukrda belirttigim olayda sonuçlar açıklanfı ve mülakata çagırıldım ankarayamülktla ilgili önerisi veya bana bilmem gereken bişey söyliyevilecek olanlar varsa önerilerini bekliyorum şimdiden teşekkürler

furkan233
Aday Memur
26 Nisan 2018 01:48

..

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi