Editörler : F16 Gökçen

03 Şubat 2018 09:51

Canan kaftancıoğlu çok itici

Hiç samimi bulmuyorum. Siz ne diyorsunuz?

kimseciklerr
Kapalı
03 Şubat 2018 21:11

Demekki bu konuda fikri olan yok.

Bi.sus.yaa
Yasaklı
04 Şubat 2018 01:24

Hem tipsiz hem itici hem ermeni hem de pkk savunucusu hem de Atatürkçü değil ama ne hikmetse başka adam kalmamış gibi chp nin militan kadrosuna bu kadın seçildi

Tanal,Böke,Kaftancıoğlu gibi isimler chp yi gözden düşürdü millet artık bunların Atatürkçü olmadığınıda öğrendi!

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
04 Şubat 2018 01:29

o kim la

narodnick
Kapalı
04 Şubat 2018 01:34

Atatürkçülük,size göre nedir,nasıl olunur?

Bi.sus.yaa, 6 yıl önce

Hem tipsiz hem itici hem ermeni hem de pkk savunucusu hem de Atatürkçü değil ama ne hikmetse başka adam kalmamış gibi chp nin militan kadrosuna bu kadın seçildi

Tanal,Böke,Kaftancıoğlu gibi isimler chp yi gözden düşürdü millet artık bunların Atatürkçü olmadığınıda öğrendi!

narodnick
Kapalı
04 Şubat 2018 01:49

Bu arada baktım,eksici ben değilim...

:))

Bi.sus.yaa, 6 yıl önce

04 Şubat 2018 18:11

Eksi verenlerden biri benim

A

04 Şubat 2018 18:17

Eksi verenlerden biri benim

Atatürk'e her türlü hakareti eden insanlar niyeyse hiç göze batmıyorlar batsalar bile ben böyle sistematik bir şekilde eleştirildiğini görmedim ama canan kaftancıoğlu'na Atatürk'e hakaret etmediği halde istanbul il başkanı olduğundan bu yana bu yapılıyor.

Eleştirenler kedisini türk milliyetçisi olarak tanımlayanlar peki neden eleştiriyorlar ? kürt milliyetçiliği yaptığı için ya da daha önceki söylemleri kürtlere siyasi anlamda destek verdiğini işaret ettiği için :)

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi