Editörler : E.Kayı Han
04 Şubat 2018 12:24

Chp tabanı öfkeyi kaldırmaz

Muharrem bey partinin özünden geldi.Partilinin DNAsını ve genlerini çok iyi bilir.Ona görede konuşur.

Çok emek verdi ama yine Kemal bey karşısında geçen seçimde olduğu gibi oy farkı ile kaybetti!Şunu soru akla geliyor.Ne olursa olsun Sen eğer partini ikna edemezsen ;İlerde nasıl Bu Sağcı halkı ikna eecektin?!Bu sabah Eşim bana şunu söyledi" Muharrem bey çok SİNİRLİ konuşması öyle geçen yıllarda Yalovada bir esnaf vatandaşın üzerine yürümüştü!"Evet Öfke İçki gibidir.Fazla alındımı denge kaybolur!Pekiyi RTE dahada beter değimi diye düşündüm? Ama cevabı ortaydı RTE en az 9 asır siyasal Sunni İslamla beyni yıkanmış bir halka hitap ediyordu! Ve bu halkın önemli bir sayısı Atatürk ve Devrimlerine düşmandı!Onun için RTE ne kadar sinirli olup"Dindar ve Kindar!" dedikçe o kadar çokta Rey alabiliyor.Onun işi hakikaten çok kolay!Ama CHP Lideri olacak yiğidin işi çok zor.Çelik gibi sağlam sinir yapın olacak!En ağır lafı dahi çok daha sakin konuşacaksınki Partide.desteğini kazanacaksın.EVET ZORDUR ALMAK BİZDEN KIZI!İŞTE HENDEK İŞTE DEVEE

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Şubat 2018 13:07

Sen daha CHP linin taşına(Beynine) saplanan Gandinin Kılıcını oradan çıkaramazsan Yarın Milletin Taşına saplanan Zagorun Baltasını nasıl çıkaracan?

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
04 Şubat 2018 13:24

O yumuşak beyaz insan beynine aldanmayın Taşdanda serttir!:)

asabisol
Kapalı
05 Şubat 2018 10:35

merak etmeyin gerçek ATATÜRK CHP sinin hem içerde hem dışarda çok düşmanı var.

Muharrem BEY gibi LİDERLİK özelliği güçlü olan birini CHP nin başına LİDER olarak getirmezler.Ne bugün ne yarın.

adamı bir saat 10 dk.Konuşturdurdular sonra oylar MÜKERRER miş dediler.Muharrem bey ben o oyların hiçbirinin MÜKERRER OY lar olmadığını biliyorum dedi.

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
05 Şubat 2018 11:12

Partinin içinde olan Genel Başkanlığa aday olan bir İnsanın Delegeleri kazanması gerekirdi.Bunu yapamadı

Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısını okudunuz mu? Ben okudum ve şok oldum.

Bilindiği gibi parti genel başkanını parti delegeleri seçer. Bakın CHP'nin delegeleri ağırlık olarak hangi il ve ilçelerden seçilmiş:

Edirne'den 150 bin oy alan CHP'nin bu ilden sadece 4 delegesi varken sadece bin oy aldığı Bingöl'den 5 delegesi var!

Bartın'dan 36 bin oy alan CHP'nin buradan sadece 4 delegesi varken sadec 12 bin oy aldığı Diyarbarkır'dan ise tamı tamına 20 delegesi var!

208 bin oy aldığı Eskişehir'in delege sayısı sadece 12 ilen Gaziantep'ten 150 bin oy aldığı halde bu ilden 24 delegesi var!

14 bin oy aldığı Tunceli'den 4 delegesi varken sadece 6 bin oy aldığı Van'dan 16 delegesi var.

Delege seçimi tüzüğüne göre delege nasıl seçilir bilen yok?!.Bırakın tüzüğü ;Tüzüğe dahi uygun delege seçimleri yapılmıyordu!

Pekiyi daha öncede Başkanlık seçimine katılıp 433 oy alabilen Muharrem bey bu Delege ile kazanamayacağını bilmiyormuydu?!Muharrem beyin gerçekten Genel Başkanlık için çalışmış olduğuna kani değilim!

adaletvehak
Genel Müdür
05 Şubat 2018 11:15

!Pekiyi RTE dahada beter değimi diye düşündüm? Ama cevabı ortaydı RTE

en az 9 asır siyasal Sunni İslamla beyni yıkanmış bir halka hitap

ediyordu! Ve bu halkın önemli bir sayısı Atatürk ve Devrimlerine

düşmandı!Onun için RTE ne kadar sinirli olup"Dindar ve Kindar!" dedikçe o

kadar çokta Rey alabiliyor.Onun işi hakikaten çok kolay

Yukardaki yorumdan bir kısmı suni islamla beyni yıkanmış falanda filan saçmalamışsınız.Siz hakaret ettiğiniz bu kitleyi 15 temuz gecesi iyi anlamadığınız belli tıpkı diğer yoldaşlarınız gibi onuda sizin beyninize mıhlatarak öğretmek bizim boynumuzun borcu

yeniçeri12, 6 yıl önce

O yumuşak beyaz insan beynine aldanmayın Taşdanda serttir!:)

adaletvehak
Genel Müdür
05 Şubat 2018 11:19

Doğuda HDP nin oylarınıda kendisine sayıyor KILIÇTAROĞLU ayrıları gayrılarımı var

durum bunu gösteriyor

yeniçeri12, 6 yıl önce

Partinin içinde olan Genel Başkanlığa aday olan bir İnsanın Delegeleri kazanması gerekirdi.Bunu yapamadı

Yılmaz Özdil'in bugünkü yazısını okudunuz mu? Ben okudum ve şok oldum.

Bilindiği gibi parti genel başkanını parti delegeleri seçer. Bakın CHP'nin delegeleri ağırlık olarak hangi il ve ilçelerden seçilmiş:

Edirne'den 150 bin oy alan CHP'nin bu ilden sadece 4 delegesi varken sadece bin oy aldığı Bingöl'den 5 delegesi var!

Bartın'dan 36 bin oy alan CHP'nin buradan sadece 4 delegesi varken sadec 12 bin oy aldığı Diyarbarkır'dan ise tamı tamına 20 delegesi var!

208 bin oy aldığı Eskişehir'in delege sayısı sadece 12 ilen Gaziantep'ten 150 bin oy aldığı halde bu ilden 24 delegesi var!

14 bin oy aldığı Tunceli'den 4 delegesi varken sadece 6 bin oy aldığı Van'dan 16 delegesi var.

Delege seçimi tüzüğüne göre delege nasıl seçilir bilen yok?!.Bırakın tüzüğü ;Tüzüğe dahi uygun delege seçimleri yapılmıyordu!

Pekiyi daha öncede Başkanlık seçimine katılıp 433 oy alabilen Muharrem bey bu Delege ile kazanamayacağını bilmiyormuydu?!Muharrem beyin gerçekten Genel Başkanlık için çalışmış olduğuna kani değilim!

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
05 Şubat 2018 11:27

Öyle değilmi ?Atatürke Hakaretler nereden geliyor? AKP den değilmi?Pekiyi neden hakaret ediyorsunuz?Din! Yani SİYASAL SUNNİ İSLAM!Ne demişti Anayasa Mahkemesi kapatılma davasında:

Laikliğe aykırı eylemlerin ODAK NOKTASI HALİNE GELEN PARTİ!

Bizim beynimize bir şey mıhlatamazsınız! Ama kafa kesmeyi sizler iyi bilirsiniz.Bizim Yoldaşlarımız Fetocu değildir.Onlar sizin yoldaşlarınızdır.15 Temmuzda o darbe girişimini yapanların FETO olduğunu bilseydiniz parmağınızı dahi kıpırdatmazdınız.ALDANDINIZ!

adaletvehak, 6 yıl önce

!Pekiyi RTE dahada beter değimi diye düşündüm? Ama cevabı ortaydı RTE

en az 9 asır siyasal Sunni İslamla beyni yıkanmış bir halka hitap

ediyordu! Ve bu halkın önemli bir sayısı Atatürk ve Devrimlerine

düşmandı!Onun için RTE ne kadar sinirli olup"Dindar ve Kindar!" dedikçe o

kadar çokta Rey alabiliyor.Onun işi hakikaten çok kolay

Yukardaki yorumdan bir kısmı suni islamla beyni yıkanmış falanda filan saçmalamışsınız.Siz hakaret ettiğiniz bu kitleyi 15 temuz gecesi iyi anlamadığınız belli tıpkı diğer yoldaşlarınız gibi onuda sizin beyninize mıhlatarak öğretmek bizim boynumuzun borcu

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
05 Şubat 2018 11:35

Hayır!Dağılan HDP de nasıl Siyasal İslamcıların oyları AKP ye gidiyorsa ;Sosyalist ve Sosyal demokrat Kürt seçmenin oyununda CHP ye gelmesini sağlamak istiyor.Yoksa CHP kürtçü değildir.

adaletvehak, 6 yıl önce

Doğuda HDP nin oylarınıda kendisine sayıyor KILIÇTAROĞLU ayrıları gayrılarımı var

durum bunu gösteriyor

adaletvehak
Genel Müdür
05 Şubat 2018 11:49

Yine aşağılık komplesine girdiniz müdedeyin dindar insanları işidçi igi gösterdiniz

deaş ın sağı solu arkası sonu aleni açıkken siz hala bu gurubu müslümanlara mal ediyorsunuz müslümanları karalıyorsunuz bu alçakça komplesinizden bir kurtulamadınız

Beyninize format atın

yeniçeri12, 6 yıl önce

Öyle değilmi ?Atatürke Hakaretler nereden geliyor? AKP den değilmi?Pekiyi neden hakaret ediyorsunuz?Din! Yani SİYASAL SUNNİ İSLAM!Ne demişti Anayasa Mahkemesi kapatılma davasında:

Laikliğe aykırı eylemlerin ODAK NOKTASI HALİNE GELEN PARTİ!

Bizim beynimize bir şey mıhlatamazsınız! Ama kafa kesmeyi sizler iyi bilirsiniz.Bizim Yoldaşlarımız Fetocu değildir.Onlar sizin yoldaşlarınızdır.15 Temmuzda o darbe girişimini yapanların FETO olduğunu bilseydiniz parmağınızı dahi kıpırdatmazdınız.ALDANDINIZ!

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
05 Şubat 2018 12:19

Siyasal İslamla Mütedeyyin tabiki farklıdır.Siz İslami prensipleri Topluma uygulamayı savunduğunuzda Siyasal İslamcı olursunuz."İki ayyaşın değil Allahın kanunlarından yanayım!" dediğiniz anda siz Siyasal İslamcısınız!Sadece İşid kafa kesmiyor.Bunun Talibanı,Bako Haramı,El Nusrası,Tahrir üs Şamı,Haması, El kaidesi Onun bir kolu olan 4 parmak RABİASI var!Sahi nedir o 4 parmak işaretleri? Herhalde "Buraya bir kuş konmuş!" yapmıyorsunuz değilmi? Lütfen ama Lütfen aklımızla dalga geçmeyin!

Bizim beynimizin formata ihtiyacı yok ancak sizler şu Doğmaların kılıcını beyinlerinizden atsanız inanın hem sizler hemde bizler yani Ülke rahat edecek.Ama kolay değil 9 asırlık bir baskı.

adaletvehak, 6 yıl önce

Yine aşağılık komplesine girdiniz müdedeyin dindar insanları işidçi igi gösterdiniz

deaş ın sağı solu arkası sonu aleni açıkken siz hala bu gurubu müslümanlara mal ediyorsunuz müslümanları karalıyorsunuz bu alçakça komplesinizden bir kurtulamadınız

Beyninize format atın

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi