Editörler :
05 Şubat 2018 19:57   

Özel bankada çalışmak nasıldır?

Merhaba işletme mezunuyum

Bankacı arkadaslara soruyorum. 4 yıllık mezunum . Kariyerimi bankada başlatmak istiyorum sebebi masabaşı ortamı severim. Şimdi şöyle arastırma yapıyorum gişe görevlisi maaşları ortalama ne kadardır. Gişe görevlisi gişe asistanında daha az maas alıyor yani gişe görevlisi 1800 alıyorken o 1900 alıyormus ne görev farkları ikisinin?

Ayrıca bireysel musteri temsilcileri daha fazla alıyor gibi bir söylenim var . Sahada bireysel temsilci sattığı karta göremi fazla alır yoksa standart maaşmı alır?

Sonra olarak aklımda hep gişecilik var işsiz olmaktan iyimidir? Elime en azından 2 bin lira geçsin istiyorum tek bir referansla özel bankaya girilirmi?

16 Şubat 2018 22:26

bordobereli12
Aday Memur

bankacılık iyidir. eline 2 bin gecer..gişedekiler kasa tazminatı alıyor..bireyseldekiler kredi kartı ve sattıgı sigortalardan pay alıyor..

referanstan ziiyade her banka sitesinde duyurular kısmında memur alımı sınavı nduyurusu yapar..once memurluk sınavına girip geçmen lazım..sınavda hıza ve zekaya yonelik sorular gelir sonra mulakata girersin orda torpilin varsa bir adım one gecersin yoksada girersin ama şans meselesi

04 Mart 2018 23:22

Memuraday35
Aday Memur

Özel bir bankada çalışan arkadaşımın gişede aldığı , Asgari ücret+Yemek . Kredi kartı ve Kredi hedeflerini tuttursa +200 TL prim. Bankacılık uzun bir süreç yeni başlayanlar gişe veya sahadabaşlar sabırlı ve çalışkan olmak lazım

Toplam 2 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?