Editörler : crops35

Sin90
Aday Memur
22 Şubat 2018 12:00

Sorun nedir tam olarak ?

elif karatas, 6 yıl önce

biri bana yardım edebilir mi ? üniversitenin adı ve bölüm sığmadığı gibi enterlanmıyorda ben anlamadımm ne yapmam gerek kısaltarak mı yazayım aklıma başka bişey gelmedi

elif karatas
Kapalı
22 Şubat 2018 13:21

tamam hocam benim hatam oldu. böyle bir başvuru formu görmedim ben baştan sağma olmuş sankı neyse ki hallettim :))

berkayyuce
Aday Memur
22 Şubat 2018 18:20

Arkadaşlar su torpil var busuna gitmeyin diyenlere aldırmayın .Merkezi atama zaten yok ona gitmezseniz,buna gitmezseniz zaten hiç atanma sansınız kalmayacak. Referansı olan vardır illaki , ama olmayanlar da var .Yani refereransına güvenen adam neden kpsp den 90 almaya çalışsın ki .Tüm mülkatlara gittim 3 kez yedek oldum .En sonunda da asil aday feragat ettiği için atandım. Sansınızı deneyin. Bilgi seviyesi de o kadar önemli değil. Kendinizi iyi ifade edin,heyecan yapmayın ,dürüst,saygılı ve efendi olun, zaten aradıkları en önemli şey bu .Askerlik yapıldıysa biraz da tecrübeniz varsa atanabilrisiniz. Adli tıp mülakatına gelince elektronik mühendisi olarak girmiştim .Çok teorik zor sorular sormuslardı. Ben lisans elektronik derslerine çalışıp öyle gitmiştim ama zorlandım. Hepsini bilmeseniz de bir şeyleri biliyor olduğunuzu göstermeniz lazım . Ben soruların 4 de 3 ünü cevaplayabilmiştim ve 2 yedek olmuştum(asiller başladı) .

Toplam 23 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi