Editörler : hopaliSafak Vaktii
07 Şubat 2018 09:46   

Lise matematik öğretmenlerine şubatta kaç atama olur

Lise matematik öğretmenlerine şubatta kaç atama olur tahmini

07 Şubat 2018 10:48

sammat29
Aday Memur

515

07 Şubat 2018 11:13

Kafamdadelisorula
Aday Memur

Umarım en az 500 olur

07 Şubat 2018 11:29

zkymath
Aday Memur

Ek atamalar en çok matematikçileri etkileyecek dendi

07 Şubat 2018 11:41

sammat29
Aday Memur

ama hangi matematikçiler hocam ilköğretim mi lise mi...?

07 Şubat 2018 15:06

whyalwaysme
Aday Memur

inşallah en az 1000 atama olur

07 Şubat 2018 15:10

ulashserdar
Şube Müdürü

689

07 Şubat 2018 16:30

whyalwaysme
Aday Memur

689

ulashserdar, 2 hafta önce - Alıntıya git

belli oldu mu?

07 Şubat 2018 17:58

ulashserdar
Şube Müdürü

belli oldu mu?

whyalwaysme, 2 hafta önce - Alıntıya git

Yok hocam tahmin sadece

07 Şubat 2018 18:34

whyalwaysme
Aday Memur

Yok hocam tahmin sadece

anladım hocam,bir küsuratlı tahminde ben yapayım o zaman

883

07 Şubat 2018 19:27

birgaripepsilon
Aday Memur

Arkadaşlar birley soracağım,

Sürekli gözüm haberlerde . İnternette bi sürü atama tahmını yapan sitelere baktıgmda lise matematik 420den yukarı çıkmıyor. Bu adamlarn gerçekten bi bildiğimi var ? az alım olacagını neden düşünüyorlar . Tamam atama sayısı çok az ama 9binlik dilim kalsa dikab,sınıf ve ing ,ilk mattan öğretmeinliğinden lise matematiğe en azından 800lik bir dilim neden düşmesin diyorm. Ya gerçekten psikolojikmen yıprandm . Ders çalısıyorm ama aklımda sürekli bunlar var ..

07 Şubat 2018 19:29

birgaripepsilon
Aday Memur

Bu ülkenin hiç mi matematikçiye ihtiyacı yok ? düşünmüyor değilim. Türkiye matematiksel olarak dünya sıralamasında sonlarda .. bunu göz ardı etmek ne kadar mantıklı anlayamıyorm

07 Şubat 2018 19:31

zkymath
Aday Memur

Sürekli gözüm haberlerde . İnternette bi sürü atama tahmını yapan sitelere baktıgmda lise matematik 420den yukarı çıkmıyor. Bu adamlarn gerçekten bi bildiğimi var ? az alım olacagını neden düşünüyorlar . Tamam atama sayısı çok az ama 9binlik dilim kalsa dikab,sınıf ve ing ,ilk mattan öğretmeinliğinden lise matematiğe en azından 800lik bir dilim neden düşmesin diyorm. Ya gerçekten psikolojikmen yıprandm . Ders çalısıyorm ama aklımda sürekli bunlar var ..

birgaripepsilon, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hala ders çalışmak çok zor bir durum farklı bölümler bir şekilde erkenden atanıyor ama sıra bize gelince Kpss yüksek puan al mülakat.Allah herkesin gönlüne göre atanmayı nasip etsin...

07 Şubat 2018 19:35

zkymath
Aday Memur

ama hangi matematikçiler hocam ilköğretim mi lise mi...?

sammat29, 2 hafta önce - Alıntıya git

İlköğretimler atandığı için lise matematikçiler kalıyor .

07 Şubat 2018 21:53

ulashserdar
Şube Müdürü

birgaripepsilon, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam biraz daha sabredin, ders konusunda da biraz daha alana odaklanırsaniz psikolojik olarak rahatlatır sanırım, uğraş istediğinden mütevellit.

Tahminleri çok takmayın kafaya 350 öle 1200 arasinda bişey olur diye yorumluyorum. Geçen senelerdw li oranlara göre.

07 Şubat 2018 23:08

Edebiyatbeklemede
Aday Memur

Değerli yetkililer lise branşları yığılmanın en fazla alımın en az yapıldığı branşlar malesef kpss çalışma şartları en zorlu olan bu bölümleri ücretliye ayirmamanizi rica ediyoruz . Talebin açığın çok olduğu bölümler fazla zarar görmezken bizim için durum vahim hale gelmektedir . Bu nedenle ücretlilere ayrılan kontenjanda lise branşları en asgari düzeyde tutulmalıdır . Saygılar

07 Şubat 2018 23:12

birgaripepsilon
Aday Memur

Hocam biraz daha sabredin, ders konusunda da biraz daha alana odaklanırsaniz psikolojik olarak rahatlatır sanırım, uğraş istediğinden mütevellit.

Tahminleri çok takmayın kafaya 350 öle 1200 arasinda bişey olur diye yorumluyorum. Geçen senelerdw li oranlara göre.

Hocam sıralamam benm riskli oldgu için odaklanamıyorm. Ya zaten bü yandan da diyorm ki çalışsam nolacak çalışana mı kadro veriliyor?:/

Toplam 16 mesaj