Editörler : Cüneyt Barışoglu
07 Şubat 2018 23:06   

Kıl dönmesi ameliyatı olan var mı?

arkadaşlar merhaba, sanırım bu illet hastalığa yakalandım. internette araştırıyorum ama henüz doktora gitmedim. şu yazıya denk geldim; https://kildonmesi.gen.tr/kil-donmesi-nedir/

belirtileri bende var. ayrıca pc başında çalışıyorum. sanırım farklı tedavi yöntemleri varmış. hangi durumlarda ameliyat olmadan tedavi yapılabiliyor acaba?

09 Şubat 2018 21:49

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı

Ameliyat olun kurtulun. Kolay bir operasyon.

11 Şubat 2018 17:20

ugurguardian
Şef

ben ameliyat oldum iki kere bu işin ameliyatsız yolu yok ve ameliyat olacaksanız kesinlikle açık ameliyat olun iyileşme süresi uzundur ama garantilidir geçmiş olsun

12 Şubat 2018 09:28

loknih
Şef

ben de iki defa oldum birincisi iyi yapılmasa tekrardan olabilir benim de öyle oldu.ikincisi iyi yapıldı 7 yıl geçti şuan sıkıntı yok.bence fazla büyümeden ol yoksa daha fazla büyür ve iyileşmesi zaman alır ben 30 gün rapor almıştım ve tam oturamıyorum 7 gün daha almıştım,açık ameliyat iyidir,zaten belden aşağısı uyuşturuyorlar hissetmiyorsun bile,narkozun etkisi bitince biraz baş dönmesi kusma belirtileri olur o da bir kaç saat sürer,yaklaşık 7-10 gün yüzüstü yattım tabi lavabo ihtiyacı sıkıntı olabilir klozet varsa sıkıntı fazla olmaz.sana tavsiyem geciktirmeden ol

15 Şubat 2018 10:58

kadir4364
Memur

ameliyatsız çözümü yok diye birşey yok. ben 2010 yılında ameliyatsız olarak tedavi ettirdim kendimi ve 8 yıl geçmesine rağmen tekrarlamadı. basit bir uyuşturma ve toplam süre 15 dk ancak sürdü. Yapan doktor İstanbulda bir özel hastanede, ismi Orçun Oral Şentürk. araştırın.

Toplam 4 mesaj