Editörler :
07 Şubat 2018 23:06   

Kıl dönmesi ameliyatı olan var mı?

arkadaşlar merhaba, sanırım bu illet hastalığa yakalandım. internette araştırıyorum ama henüz doktora gitmedim. şu yazıya denk geldim; ---

belirtileri bende var. ayrıca pc başında çalışıyorum. sanırım farklı tedavi yöntemleri varmış. hangi durumlarda ameliyat olmadan tedavi yapılabiliyor acaba?

09 Şubat 2018 21:49

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı

Ameliyat olun kurtulun. Kolay bir operasyon.

11 Şubat 2018 17:20

ugurguardian
Şef

ben ameliyat oldum iki kere bu işin ameliyatsız yolu yok ve ameliyat olacaksanız kesinlikle açık ameliyat olun iyileşme süresi uzundur ama garantilidir geçmiş olsun

12 Şubat 2018 09:28

loknih
Şef

ben de iki defa oldum birincisi iyi yapılmasa tekrardan olabilir benim de öyle oldu.ikincisi iyi yapıldı 7 yıl geçti şuan sıkıntı yok.bence fazla büyümeden ol yoksa daha fazla büyür ve iyileşmesi zaman alır ben 30 gün rapor almıştım ve tam oturamıyorum 7 gün daha almıştım,açık ameliyat iyidir,zaten belden aşağısı uyuşturuyorlar hissetmiyorsun bile,narkozun etkisi bitince biraz baş dönmesi kusma belirtileri olur o da bir kaç saat sürer,yaklaşık 7-10 gün yüzüstü yattım tabi lavabo ihtiyacı sıkıntı olabilir klozet varsa sıkıntı fazla olmaz.sana tavsiyem geciktirmeden ol

15 Şubat 2018 10:58

kadir4364
Memur

ameliyatsız çözümü yok diye birşey yok. ben 2010 yılında ameliyatsız olarak tedavi ettirdim kendimi ve 8 yıl geçmesine rağmen tekrarlamadı. basit bir uyuşturma ve toplam süre 15 dk ancak sürdü. Yapan doktor İstanbulda bir özel hastanede, ismi Orçun Oral Şentürk. araştırın.

20 Şubat 2018 13:49

aogz
Kapalı

mevlüt topbaş tavsiye edilir. ankara kocatepe camii arkası

21 Şubat 2018 10:14

atomickien
Aday Memur

bence de ol kurtul. ben 19 yaşındayken olmuştum 8-9 senedir hiç bi sıkıntı yok

21 Şubat 2018 14:04

bilisim.ogretmeni
Şube Müdürü

bence de ol kurtul. ben 19 yaşındayken olmuştum 8-9 senedir hiç bi sıkıntı yok

atomickien, 8 ay önce - Alıntıya git

Ben de iki sene önce olmuştum. Benimki 5 yıllıktı. O yüzden biraz zordu. Ben de Ankara'da oldum. Nasıl oldu derseniz kapalı yöntem oldum benimki dışa doğru büyümüştü içe doğru değildi. İlk ıyuşturma iğnesi biraz Çan'ımı yaktı gerisini hatırlamıyorum bir ay yattım iyileştir ü

21 Şubat 2018 19:02

paros
Aday Memur

ameliyatsız çözümü yok diye birşey yok. ben 2010 yılında ameliyatsız olarak tedavi ettirdim kendimi ve 8 yıl geçmesine rağmen tekrarlamadı. basit bir uyuşturma ve toplam süre 15 dk ancak sürdü. Yapan doktor İstanbulda bir özel hastanede, ismi Orçun Oral Şentürk. araştırın.

kadir4364, 8 ay önce - Alıntıya git

Ben kıl dönmesinden çok korkuyorum, yorumunuzu yanlışlıkla 👎 yaptım :( . Aslında yorumunuz içime su serpti .Ne yapmalıyım gerçekten çok tırsıyorum

22 Şubat 2018 03:00

nemesis_
Memur

Orçun Oral Şentürk'e mutlaka muayene olun, fenol yöntemiyle tedavi ediyor. Geçmiş olsun.

23 Şubat 2018 01:17

üyeadıııı
Aday Memur

iyi bir doktor tek seferde sorunu çözer, doktor iyi değilse tekaralayabilir kıl dönmesi, yani kıl dönmesini iyice almalılar bölgeden

Toplam 10 mesaj