Editörler : Mehmet Balci
08 Şubat 2018 20:43   

Önlisans matematik için soru bankası önerisi

önlisans matematik için pegem beyaz kalem yediiklim yargı dışında önerebileceğiniz soru bankası var mı. hedefim 20 net civarı

08 Şubat 2018 20:51

Ulgeribocan
Kapalı

Bölüm ne hocam

08 Şubat 2018 21:05

antek33
Aday Memur

anestezi

08 Şubat 2018 22:04

Dentistnurse
Aday Memur

Uzman kariyer çözümlü matematik soru bankası

10 Şubat 2018 21:22

poyrazadaliii
Aday Memur

Önlisans dershane önerisi soran birçok arkadaşım oldu,ben bu sene Kuzey Akademiyi seçtim ve çok çok memnunum hocalarımızın tecrübesi,özel etüt sistemi :) dershenenin sistemi çok iyi,benim tavsiyem kuzey benim tavsiyem 2 haftalık ara tatilimiz bitti

11 Şubat 2018 21:16

ahorora91
Aday Memur

Önlisans dershane önerisi soran birçok arkadaşım oldu,ben bu sene Kuzey Akademiyi seçtim ve çok çok memnunum hocalarımızın tecrübesi,özel etüt sistemi :) dershenenin sistemi çok iyi,benim tavsiyem kuzey benim tavsiyem 2 haftalık ara tatilimiz bitti

poyrazadaliii, 6 ay önce - Alıntıya git

herkesin hakkında hayırlısı olsun öncelikle,bir dershane sistemli ise,etüt hocaları varsa,yayını hazırlayan hocalar derse giriyorsa bence o dershane rahatlıkla tercih edilebilr ....

12 Şubat 2018 22:36

keremcem200
Şef

poyrazadaliii, 6 ay önce - Alıntıya git

Umarım istediğiniz puanı alır ve güzel bir memurluğa yerleşirsiniz :)

29 Mart 2018 11:53

a.can25
Aday Memur

Gny akademi yayınları nin sıfırdan ve kolay matematik kitabını tavsiye ederim

Toplam 7 mesaj