Editörler :
09 Şubat 2018 17:14   

Kura mi cekilecek yoksa hizmet puanina mi bakilacak ?

Arkadaslar 4b li es durumunda kura mi cekilecek yoksa hizmet puanina mi bakilacak..kura cok sacma olur 2 senedir bekliyorum 1 yil bekleyen adamla ayni olmak adaletsizlik

09 Şubat 2018 18:02

Önderaziz
Aday Memur

Kura çekilecek 4/bli personeller pbs açamadıkları hizmet puanları gözükmez hizmet puanı kadroya geçince aktarılır tek yol kadro

09 Şubat 2018 18:39

bedirhan1292
Memur

Kura çekilecek 4/bli personeller pbs açamadıkları hizmet puanları gözükmez hizmet puanı kadroya geçince aktarılır tek yol kadro

Önderaziz, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hocam hizmet puani var olmaz olur mu misal benim 5 bin hizmet puanim var 2 bin olan adamla nasil bir olabilirim cok buyuk haksizlik

10 Şubat 2018 03:42

Önderaziz
Aday Memur

Hocam hizmet puani var olmaz olur mu misal benim 5 bin hizmet puanim var 2 bin olan adamla nasil bir olabilirim cok buyuk haksizlik

bedirhan1292, 2 yıl önce - Alıntıya git

Sen hizmet puanını nerden görüyorsun 4/b liler pbs açamıyor ancak yılına göre tahmin edersin yani senin hizmet puanın birikiyor ama 4/ b li iken hükümsüz kadroya geçince kullanabilirsin

10 Şubat 2018 08:29

bedirhan1292
Memur

Sen hizmet puanını nerden görüyorsun 4/b liler pbs açamıyor ancak yılına göre tahmin edersin yani senin hizmet puanın birikiyor ama 4/ b li iken hükümsüz kadroya geçince kullanabilirsin

Önderaziz, 2 yıl önce - Alıntıya git

Yok hocam kisisel veriye girince hizmet puaniniz kusuratina kadar gorunuyor

10 Şubat 2018 08:55

Ards
Aday Memur

Yok hocam kisisel veriye girince hizmet puaniniz kusuratina kadar gorunuyor

Evet görünüyor ama ona göre mi yaparlar bilmiyorum inşallah öyle olur dediğiniz gibi haksızlık olur biraz ama kader kısmet

10 Şubat 2018 10:50

bedirhan1292
Memur

Kura cok cok sacma adam istanbulda yada izmirde 1 sene calisacak ben tuncelide 2.5 sene calisacam simdi ben bu adamla nasil ayni olayim cok buyuk haksizlik olur

21 Haziran 2019 08:15

erdener19800
Aday Memur

Kura cok cok sacma adam istanbulda yada izmirde 1 sene calisacak ben tuncelide 2.5 sene calisacam simdi ben bu adamla nasil ayni olayim cok buyuk haksizlik olur

sen mi karar verecen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sen !

Toplam 7 mesaj