Editörler : "eskiyara"Pangaea
10 Şubat 2018 15:55

Seçmeli ders seçememek

Seçmeli dersleri kendimiz seçemiyoruz idarenin belirledigi secmeli dini bilgiler ve Matematik uygulamalari derslerini seçmemiz lazımmıs ama verılen forumda yan taraftataki ibarede istediginiz dersi seçebilirsiniz ve dersin okutulabilmesi icin en az 10 ogrencı tarafından secılmelıdır dıyor ben baska bir ders secmek istiyorum ne yapmam lazım

10 Şubat 2018 16:30

MEB' in dayatma uygulaması... Akıl ve mantıkla, kişi ve insan haklarıyla, hak ve hukukla alakası yok.. Ne yapayım din dersini? Seçecek olsam, İmam Hatip Okuluna giderdim.. Kesin Matematik seçerim.

ŞenBalamir
Aday Memur
27 Şubat 2018 09:48

Okul idareleri, öğrencilere din dersini zoraki dayatıyor. Müslüman ve Hanefiyim ama istemiyorum arkadaş, istemiyorum.

RaSKaH
Daire Başkanı
28 Şubat 2018 17:14

Okulun fiziki şartları buna müsait değilse zorunlu seçmeli, zorunluluktur. Benim okulumda 230 öğrenci 10 derslik var. Seçmeli dersi öğrenciye bırakacak olsak oluşacak fazladan sınıf sayılarını dersliklere nasıl yerleştireceğiz? Ezbere konuşmayın yok idare yok dayatma diye. Şayet derslik sayısı uygun ise o zaman idare işi kolaya getiriyor diyebilirsiniz.

Arif Muteber
Yasaklı
28 Şubat 2018 22:47

Hadi canım sen de?.. Tüm okullarda velileri ve öğrencileri "zorunlu istikamet" olarak din dersine yöneltiyorlar.. Mecburi istikamet!..

okaycan34
Aday Memur
12 Mart 2018 15:16

Ders seçecek olsam, matematik veya Fen derslerini seçerdim.

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi