Editörler : E.Kayı Han

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 05:30

İnan nüfusuna bak secereni incele bir yabancı girmiştir soyuna

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

aa aaa isim vermedimki niye ustune alindin goccccum , ben turk oglu turkum. sen nesin????

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 05:32

Namaza mı kalktın bu saate?

iMAJJJ TURK
Yasaklı
10 Ekim 2019 05:45

e devletten baktim koken turk oglu turk . sendeki deil gibi... kendini incele kirmaa

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 05:49

E DEVLET SON 50,100 SENEYİ ODA YAKIN AKRABALARI GÖSTERİYOR BEN NÜFUSTAN SECEREME BAKTIM TAA 1700 LÜ YILLARA KADAR SOYAĞACIMI VERİYOR BIRAK BİR YABANCIYI BİR ALEVİ BİLE GİREMEMİŞ İÇİMİZE....

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

e devletten baktim koken turk oglu turk . sendeki deil gibi... kendini incele kirmaa

iMAJJJ TURK
Yasaklı
10 Ekim 2019 05:53

1800 u gordum ben . e devlet dini mezhep gostermiyor kirmaaa,

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 05:58

Edevleten bakmadım nufustan baktım yalan söylüyorsun o kadar uzağı göstermediği gibi amcanı dayını tezeni bile göstermiyor dedemin adı halil babası ibrahim onun babası halil onun babası ibrahim vb.6,7 kuşak gidiyor Alevi yok çünkü alevi ismi yok halil,ibrahim,ahmet.mehmet vb haydar muharrem vb. yok

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

1800 u gordum ben . e devlet dini mezhep gostermiyor kirmaaa,

iMAJJJ TURK
Yasaklı
10 Ekim 2019 06:00

macaristan,suriye operasyonumuzu desteklerken arap ulkeleri kinama yayinliyo. hani muslumandi arapci

iMAJJJ TURK
Yasaklı
10 Ekim 2019 06:02

buyukbabamin buyuk babasinin babasinin basinin adi atilla, bende safkan Turkum ... kirmaaa

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 06:06

Arapçı olsa idim o müslüman dediğin ülkeleri desterdim ermeni tohumu Süriyenin lideri münafığın teki zaten

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

macaristan,suriye operasyonumuzu desteklerken arap ulkeleri kinama yayinliyo. hani muslumandi arapci

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 06:07

sudi lideri olacaktı

Cimbomluyum 06, 5 yıl önce

Arapçı olsa idim o müslüman dediğin ülkeleri desterdim ermeni tohumu Süriyenin lideri münafığın teki zaten

iMAJJJ TURK
Yasaklı
10 Ekim 2019 06:14

munafiksa gitte yuzune haykir . seviciiii

Cimbomluyum 06
Yasaklı
10 Ekim 2019 06:19

benim söyleme me gerekk yok ki zaten medya söylüyor ne mal olduğunu

iMAJJJ TURK, 5 yıl önce

munafiksa gitte yuzune haykir . seviciiii

EnderuN Mektebi
Aday Memur
10 Ekim 2019 07:27

Ne demek bir alevi bile girmemis? Alevi olmanin kotu bir tarafi mi var beyfendi

E DEVLET SON 50,100 SENEYİ ODA YAKIN AKRABALARI GÖSTERİYOR BEN NÜFUSTAN SECEREME BAKTIM TAA 1700 LÜ YILLARA KADAR SOYAĞACIMI VERİYOR BIRAK BİR YABANCIYI BİR ALEVİ BİLE GİREMEMİŞ İÇİMİZE....

akademikbaytar
Yasaklı
10 Ekim 2019 08:52

lan ne örümcek beyinliymişsin sen ya adam Halil adında alevi yok sanıyor tüm muharremleri alevi sanıyor utanmadan sıkılmadan yobazlığına bakmadan alevifobia propagandası yapıyor. Allahın kendine kul olarak yarattığı insandan tiksiniyor. Allahın yarattığından tiksinen allahtan tiksiniyor demektir. ama anlamaz, o kadar çözümleme yapamaz, kapasite belli. muhtemelen halil ve İbrahim dedelerin maraşta çorumda madımakta alevileri kıtır kıtır kesen, evlerini kundaklayıp cayır cayır yakan yobazlar. cehennem eviniz olsun

Edevleten bakmadım nufustan baktım yalan söylüyorsun o kadar uzağı göstermediği gibi amcanı dayını tezeni bile göstermiyor dedemin adı halil babası ibrahim onun babası halil onun babası ibrahim vb.6,7 kuşak gidiyor Alevi yok çünkü alevi ismi yok halil,ibrahim,ahmet.mehmet vb haydar muharrem vb. yok

ramazzoli
Müsteşar
10 Ekim 2019 11:58

Sende Allahın kuluna yobaz dedin , nasıl olacak bu iş

akademikbaytar, 5 yıl önce
lan ne örümcek beyinliymişsin sen ya adam Halil adında alevi yok sanıyor tüm muharremleri alevi sanıyor utanmadan sıkılmadan yobazlığına bakmadan alevifobia propagandası yapıyor. Allahın kendine kul olarak yarattığı insandan tiksiniyor. Allahın yarattığından tiksinen allahtan tiksiniyor demektir. ama anlamaz, o kadar çözümleme yapamaz, kapasite belli. muhtemelen halil ve İbrahim dedelerin maraşta çorumda madımakta alevileri kıtır kıtır kesen, evlerini kundaklayıp cayır cayır yakan yobazlar. cehennem eviniz olsun

Ynsmrclk
Aday Memur
18 Ekim 2019 01:25

ak parti nin Erdoğan in hataları yanlış politikaları vardır elbette oturur konuşur eleştiri riz ama dinsiz satılık sol partilere asla bir oy vermeyiz zamanında ne zaman ikdidar olmuşlar milletin giyimi ile sakalı ile dini ile ugrasmislar irtica diye diye soymuslar ülke yi abd Rusya uzaya füze atarken biz 10 yılda bir darbe yiyorduk sol dan hayır gelmez gelmemişte anca heykel yaparlar yada yapılan hizmet e konarlar
Toplam 136 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi