Editörler : hopaliSafak Vaktii
13 Şubat 2018 10:32   

Çarşamba mi açıklanacak

Bununla ilgili duyum aldığını söyleyenler var. Bilgisi olan var mı?

13 Şubat 2018 11:30

Edebiyatbeklemede
Memur

Guncel

13 Şubat 2018 11:43

snatch1
Aday Memur

20bin mi açıklanacakmış?hiç sanmıyorum.

13 Şubat 2018 12:02

ulashserdar
Daire Başkanı

Bilmiyorum 20 bin mi 25 bin mi, bi kaç başlıkta dikkatimi çekti. Bilen varmı yada aslı varmı diye merak ediyorum.

13 Şubat 2018 12:10

birgaripepsilon
Aday Memur

Valla içimde heyecan bile kalmadı bunalttılar bizi.her gün bunu düşünmekten başım uyuşuyor ya . İnsanlar bi an önce yoluna bakmak istiyor .

13 Şubat 2018 12:22

ali çankaya
Şube Müdürü

arkadaşlar birazcık tecrübe edinen biri kontenjanların ya şubatın son haftası ya da martın ilk haftası açıklanacağını tahmin eder. Hatta 4-5 yıldır bekleyen biri ise mart ayı ortalarına kadar sarkabileceğini düşünebilir. İnşallah ilk dediğim çıkar çünkü o en iyi ihtimal :)

13 Şubat 2018 12:32

Adayokulonceci
Kapalı

arkadaşlar birazcık tecrübe edinen biri kontenjanların ya şubatın son haftası ya da martın ilk haftası açıklanacağını tahmin eder. Hatta 4-5 yıldır bekleyen biri ise mart ayı ortalarına kadar sarkabileceğini düşünebilir. İnşallah ilk dediğim çıkar çünkü o en iyi ihtimal :)

ali çankaya, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam baktım da geçen sene 17 şubatta açıklanmış. Bu sene de benzer bir takvim olamaz mı?

13 Şubat 2018 13:50

ali çankaya
Şube Müdürü

Hocam baktım da geçen sene 17 şubatta açıklanmış. Bu sene de benzer bir takvim olamaz mı?

Adayokulonceci, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam ücretli yasası mecliste, yasanın geçmesi resmi gazetede yayımlanması, meb'in yaptığı özür grubu atamalarının sonucunda tekrar norm güncellemelerinin yapılması gibi işlemlerin ardından sürecin şubat sonunu bulmasını bekliyorum fakat inşallah sizin dediğiniz gibi olur ve çile biran önce biter.

13 Şubat 2018 14:12

Adayokulonceci
Kapalı

hocam ücretli yasası mecliste, yasanın geçmesi resmi gazetede yayımlanması, meb'in yaptığı özür grubu atamalarının sonucunda tekrar norm güncellemelerinin yapılması gibi işlemlerin ardından sürecin şubat sonunu bulmasını bekliyorum fakat inşallah sizin dediğiniz gibi olur ve çile biran önce biter.

İnşallah

13 Şubat 2018 15:08

birgaripepsilon
Aday Memur

İnşallah ücretlilere bu hak tanınmazda erkenden açıklanır diyelim :(

13 Şubat 2018 16:38

TÜRKİYE AŞKI
Aday Memur

birgaripepsilon, 3 ay önce - Alıntıya git

Ücretliler dershaneciler ve taşeronlar gibi şartsız kadroya geçmiyorlar, kpss şartı var, 540 gün yani yaklaşık 6 yıl gibi şart var, devlet memuru ve öğretmen olmanın şartlarını taşıması lazım artı kadrolu öğretmen alımlarında olduğu gibi mülakat sınavını geçmeleri de lazım.

13 Şubat 2018 17:30

birgaripepsilon
Aday Memur

Ücretliler dershaneciler ve taşeronlar gibi şartsız kadroya geçmiyorlar, kpss şartı var, 540 gün yani yaklaşık 6 yıl gibi şart var, devlet memuru ve öğretmen olmanın şartlarını taşıması lazım artı kadrolu öğretmen alımlarında olduğu gibi mülakat sınavını geçmeleri de lazım.

TÜRKİYE AŞKI, 3 ay önce - Alıntıya git

1 kişi bile alınsa haktır bu . O kadar şart olsun ki dersanecilerde haksızdı bir sürü şey vardı ama onlara o hak verildi. Kardeşim bazı şeyler keşke hakka hukuka uygun olsa...

13 Şubat 2018 18:14

OrcunOzbilek
Şef

Bu mesajını unutma kendin icin degil biraz da baskalari icin de dua etmeyi öğren. 5000 bin egitim emekcisi sozlesmeli olacak. Ister dalga gec ister kucumse. Bu isler boyle. Dersaneciler atanirken ortaligi velveleye vermeyenler simdi hak hukuk adalet diyor

13 Şubat 2018 18:20

ulashserdar
Daire Başkanı

Bu mesajını unutma kendin icin degil biraz da baskalari icin de dua etmeyi öğren. 5000 bin egitim emekcisi sozlesmeli olacak. Ister dalga gec ister kucumse. Bu isler boyle. Dersaneciler atanirken ortaligi velveleye vermeyenler simdi hak hukuk adalet diyor

OrcunOzbilek, 3 ay önce - Alıntıya git

Sen nerden biliyorsun dersanecilere karşı cikilmadigini.

Senin için en güzel dua.

İnşallah aylarca geçeni gündüzüne katarsın da hakkınla aldığın puanla atanirsin.

13 Şubat 2018 18:29

birgaripepsilon
Aday Memur

2 sene ücretli öğretmenlik yaptm çok bilmiş . Duayı edecem hakkım olanı istiyorm . Hakkımın yenmesini istemiyorm. Önce kardeşim empatı kurmayı öğren . Neden acaba insanlar sınava çalışıp puan almıs ? Bu puan için nelerden taviz vermiş? Bi düşün sonra o çenen açılsn tamam mı? Sizin kadar yüzsüzünü görmedim . Seviye farkımız var seviyene inemiyecem kusura bakma ..

13 Şubat 2018 18:30

birgaripepsilon
Aday Memur

OrcunOzbilek, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben 450bin kişiye , hak edene , hakkıyla çalışana dua ediyorm. Sınavsz bi yerlere gelmeye çalısanlara değil ..

13 Şubat 2018 18:44

edebiyatt.47
Aday Memur

Ben 450bin kişiye , hak edene , hakkıyla çalışana dua ediyorm. Sınavsz bi yerlere gelmeye çalısanlara değil ..

Hocam agziniza saglik ya cok guzel cevap vermissiniz gercekten. Duaninda adabi var haksizca bir yerlere gelmeye calisanlara dua etmek zulumdur

13 Şubat 2018 20:05

okulonceciosman
Memur

2 sene ücretli öğretmenlik yaptm çok bilmiş . Duayı edecem hakkım olanı istiyorm . Hakkımın yenmesini istemiyorm. Önce kardeşim empatı kurmayı öğren . Neden acaba insanlar sınava çalışıp puan almıs ? Bu puan için nelerden taviz vermiş? Bi düşün sonra o çenen açılsn tamam mı? Sizin kadar yüzsüzünü görmedim . Seviye farkımız var seviyene inemiyecem kusura bakma ..

"İnemiyecem " nedir bu cahillikle atanmayı senden çok Türkçeyi hakkıyla bilen ücretli öğretmenin atanması daha da adaletli olur diye düşünüyorum :) O kadar sene sınavlara hazırlanmışsın ama boşuna yazık...

13 Şubat 2018 20:12

Adayokulonceci
Kapalı

"İnemiyecem " nedir bu cahillikle atanmayı senden çok Türkçeyi hakkıyla bilen ücretli öğretmenin atanması daha da adaletli olur diye düşünüyorum :) O kadar sene sınavlara hazırlanmışsın ama boşuna yazık...

okulonceciosman, 3 ay önce - Alıntıya git

Birinin imlasını eleştirmek için önce kendi imlanıza dikkat etmenizi öneririm. Hem imla kurallarına bu kadar dikkat ediyorsanız pekala sınava çalışıp, atanacak puanı da alabilirsiniz. Elinizi vicdanınıza koyun ve kendi gerekçelerinizle subjektif düşünmek yerine bu yapılanın adil olup olmadığını sorun kendinize lütfen.

13 Şubat 2018 20:28

birgaripepsilon
Aday Memur

Eminim sen çok kamilsin ki atanamadın :) ben matematikçiyim bilgini çok yarıştırmak istiyorsan sınavda görelim dostum. Evet senin seviyene İNEMİYECEM .

13 Şubat 2018 20:38

birgaripepsilon
Aday Memur

Zekalarımızı yarıştıracaksak ya da türkçelerimizi madem bu kadar iddalısın ben boğaziçi mezunuyum ya sen ??

Toplam 34 mesaj