Editörler : Doğuş.
14 Şubat 2018 19:01   

Yasaklı
Kayseri ve nevşehir hakkında

Arkadaşlar hangi ili tavsiye edersiniz , sağlık sosyal yaşam çalışma şartları vb

14 Şubat 2018 19:19

seomaster01
Aday Memur

Suphesiz kayseri.

14 Şubat 2018 19:37

Awildman
Yasaklı

Biraz detay yazabilir misinz Nevşehir merkez nasıl ilçeleri nasıl , Kayseri'nin hangi ilçesi ideal hangisi değil

14 Şubat 2018 20:39

geomer
Aday Memur

Nevşehir e git derim Kayseri torpilli kralı hem il için hem de merkez için 2 torpil bulmam lazım yoksa ilçede alırsın soluğu sonra ah şark demeye başlarsın

15 Şubat 2018 11:58

Alprtungaa
Memur

Kayseri sosyal olarak daha iyidir ama çalışma bilmiyorum

15 Şubat 2018 12:53

faruk3
Şube Müdürü

Her iki ilde de yasadim. Kayseri tam torpil yeridir. Gelmesi icin ayri merkezde kalmak icin ayri torpil yaptirman gerekli il merkezine 150 km uzaklikta olan ilceleri var ve cogu sark iline rahmet okutur cinsten. Merkezde kalmayi becerebilirsen ek gorevi ve asayis yogunlugu kesinlikle bitmez. Bence Nevsehir kendi halinde küçük bir il gorev yogunluguda yok ayrica kayseriye sadece 60 km hem rahat calisirsin hem ilce korkun olmaz ayrica Kayserinin imkanlarindan da yararlanirsin zaten cogu arkadas öyle yapiyor

15 Şubat 2018 13:08

Memur113
Aday Memur

Bn nigdeliyim nasipse 1 nevşehir yazdım gelir inşallah

15 Şubat 2018 13:14

Awildman
Yasaklı

Her iki ilde de yasadim. Kayseri tam torpil yeridir. Gelmesi icin ayri merkezde kalmak icin ayri torpil yaptirman gerekli il merkezine 150 km uzaklikta olan ilceleri var ve cogu sark iline rahmet okutur cinsten. Merkezde kalmayi becerebilirsen ek gorevi ve asayis yogunlugu kesinlikle bitmez. Bence Nevsehir kendi halinde küçük bir il gorev yogunluguda yok ayrica kayseriye sadece 60 km hem rahat calisirsin hem ilce korkun olmaz ayrica Kayserinin imkanlarindan da yararlanirsin zaten cogu arkadas öyle yapiyor

faruk3, 1 yıl önce - Alıntıya git

Nevşehir il merkezi ve ilçelerinde hayat nasıl peki kiralar sosyal yaşam ilçe olarak hangileri iyidir

17 Şubat 2018 19:06

Awildman
Yasaklı

*

18 Şubat 2018 09:25

grkn1905
Şube Müdürü

.

18 Şubat 2018 14:27

Polisiminpolisi
Aday Memur

Gel kayseriye

18 Şubat 2018 23:54

Awildman
Yasaklı

Nevşehir il merkezi ve ilçeleri hakkında sosyal ve çalışma şartları ile ilgili bilgi verecek kimse yok mu şimdi

03 Ocak 2019 17:57

Börü051
Aday Memur

Nevsehir hakkinda bilgi verebilirmisiniz calisma saatleri vb

11 Şubat 2019 16:02

Börü051
Aday Memur

nevşehir hakkında bilgi sahibi olan var mı

11 Şubat 2019 17:20

Karavanahayat99
Aday Memur

nevşehir hakkında bilgi sahibi olan var mı

Börü051, 2 hafta önce - Alıntıya git
nevsehirde calisiyrm neyi öğrenmek istiyorsan sor bn cevaplarım
11 Şubat 2019 17:25

Karavanahayat99
Aday Memur
branşli personel iseniz il merkezinde kalma ihtimaliniz var ekipler çakma 12/36 çalışır genel olarak sessiz sakin tam bir memur yeridir en gelişmiş ilçeleri ürgüp avanostur ve merkeze 15/20 dk sürer gulsehir ve acıgöl de 20/25 dk sürer diğer ilçeler merkeze uzak ve biraz daha geri plandadır. mudur sıkıntısı var her taraf kom yard. dolu ev kiraları 600/1000 tl ye Kadar gidiyor merkezde hayat akşam güneşiyle biter 2000 evler üni bölgesi biraz canlıdır 2 avm var ve gece eğlencesi bar vb artik ne dersen ürgüp kapadokya bölgesi epey canlıdır. asayiş olayları da çok fazla yok. aklıma başka gelen birsey yok
12 Şubat 2019 21:33

Börü051
Aday Memur

Cok sagol devrem bu yil sark donusu nevsehir dusunuyorum kismet olursa nigdeliyim bende biraz yaklasalim diye dusunduk ins olur bilgiler icin tskler.

13 Şubat 2019 01:21

mersin!!33
Aday Memur

arkadaslar biliyorum konu ile alakasi yok ama bisdey sormak istiyorum.tayinim Ankaradan Kayseriye cikti fakat gecici gorevli oldugumdan henuz baslama yapmadim.esim ogretmen ve kanuni gorev yerimin Kayseri olduguna dair bir belge almam lazim.Acaba bu mumkun mu?(istedigim gorev belgesi degil sadece kanuni gorev yerimi gosterir belge)

13 Şubat 2019 12:48

Halimiz Dumann
Aday Memur

2side torpil yeri özellikle kayseri

19 Şubat 2019 17:54

mersin!!33
Aday Memur

arkadaslar biliyorum konu ile alakasi yok ama bisdey sormak istiyorum.tayinim Ankaradan Kayseriye cikti fakat gecici gorevli oldugumdan henuz baslama yapmadim.esim ogretmen ve kanuni gorev yerimin Kayseri olduguna dair bir belge almam lazim.Acaba bu mumkun mu?(istedigim gorev belgesi degil sadece kanuni gorev yerimi gosterir belge)

mersin!!33, 2 hafta önce - Alıntıya git

arkadaslar bilen birisi cevaplayabilir mi

Toplam 19 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?