Editörler : E.Kayı Han
15 Şubat 2018 23:19

Destek hizmetleri daire başkanlığına hacı bayram gür'ün atanması

değerli arkadaşlar malumunuz diyanette atama furyası son hızıyla devam ediyor. Diyanet-Sen genel başkan yardımcısı olan ve diyanette şef konumunda olan Hacı Bayram Gür daire başkanı olarak atandı. acaba bu yeni daire başkanımız diyanet-senli olmayanları diyanet senli yapmak için gayret sarf edecek mi? diyanet-sen li olmayanlara karşı adil davranabilecek mi? malumunuz diyanet-sende şöyle bir uygulama vardır. kendilerinden olmayanları kolayca harcayabilmek.

yeni daire başkanımız hala diyanet-sen genel başkan yardımcısı olarak görevine devam edecekmi?

paslıcivi
Şube Müdürü
16 Şubat 2018 00:04

Atama ve Yer değiştirme yönetmeliğine göre daire başkanı olarak aranabilme şartı, en az 3 yıl vaiz veya çengi bir unvanda müktesep aranıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeldin.

El-Garip
Memur
16 Şubat 2018 07:05

Diyanet sen YALAN sen yani bana öyle bir kazık attı ki aylık 300 lira masrafım oluyor. Evim barkım yok. Şaka felan değil yarınım bellisiz. Evet gerçekler böyle.

evvah38
Aday Memur
16 Şubat 2018 08:46

hocam mesele neydi anlatsanız da bizde ona göre davransak

El-Garip, 6 yıl önce

Diyanet sen YALAN sen yani bana öyle bir kazık attı ki aylık 300 lira masrafım oluyor. Evim barkım yok. Şaka felan değil yarınım bellisiz. Evet gerçekler böyle.

El-Garip
Memur
16 Şubat 2018 10:00

Burdan anlatılmaz

evvah38, 6 yıl önce

hocam mesele neydi anlatsanız da bizde ona göre davransak

66halis66
Genel Müdür
16 Şubat 2018 22:12

diyanet sen genel başkan yardımcısının daire başkanı olarak atanması diyanette faaliyet gösteren diğer sendikalara üye olanlara bir psikolojik baskı manası mı taşıyor. yani diğer sendikalara aba altından sopa mı gösterilmek isteniyor. Sayın cumhurbaşkanımız bu atamaya onay vermemesi bizleri mutlu edecektir.

66halis66
Genel Müdür
18 Şubat 2018 22:36

düşünün dairede çalışan biri bir sabah bakmışınız diyanette daire başkanı olmuş. şef iken ilçe müftüsünün emrinde olan, vaizin, murakıbın alt kademesinde olan biri, bir sabah il müftüsü ile eş değer bir konum olan daire başkanlığına terfi ediyor. bu adalet mi?

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi