Editörler : F16 Gökçen

19 Şubat 2018 13:33

Karabasan-uyku felci'nin tedavisi yok mu?

merabalar,Benim uzun zamandır uyku problemim var günde 12 saat uyuyorum uyanamama nedenim uykumun her anında rüya görmem uykumun her saniyesi ruya goruyormusum hissiyatinda geciyor haliyle uyandigimda da yorgun uyaniyorum dinlenmemis hissediyorum kendimi ..Şimdiye kadar rüyalarım güzel geçiyordu ama son zamanlarda karabasan görüyorum bu sabah da tecavüze uğruyodum ellerimi, bacaklarımı öyle bir sıkmışım ki kollarım morartı bacaklarım tutamaz halde uyandım ve anı bilinç kaybı yaşadım hüngür hüngür baya bir yüksek sesle ağlayarak uyandım. uyumaktan korkar oldum napmam lazim aslında son zamanlarda 3 küçük çocuğa yapılan tecavüz bilinç altımı alt-üst etti ya da başka şeyler de tetiklemiş olabilir bir gerçekten yoruluyorum başım ağrıyor,halsiz oluyorum bunun için ne yapabilirim?

hülleci01
Aday Memur
19 Şubat 2018 13:55

Bence bir uyku poliklinigine veya psikologa basvur freud amca ruyalari onemser. Ruyalar onemli

Gulgoncha
Kapalı
20 Şubat 2018 11:41

psikiyatr ve akabinde psikolog muayenesi bence gerekli, karabasan dediğiniz olgu uyku apnesi olabili

lutt
Şube Müdürü
19 Nisan 2022 08:55

cin cin nee

muratgun922
Genel Müdür
20 Haziran 2022 07:25

"uyumaktan korkar oldum" felaket bir durum çok yaşadım üniversitede başşladı yıllarca devam etti üniversitede evde tek yaşardım sabaha kadar radyo çalardı baş uçumda sonra tv açık kalırdı şimdide alışkanlık oldu birşey dinlemeden uyuyamıyorum ama 10 yıldır falan çok nadir önceleri "uyumaktan korkar oldum" aynen bu şekildeydi. galiba en büyük nedeni stres

turkca
Müsteşar Yardımcısı
21 Haziran 2022 08:44

'aktif biyokimyasallar'ın ürünleri mi pazarlıyorsunuz?

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi