Editörler : smtvs
28 Şubat 2018 15:46   

Kpss kitap tavsiye

Sınava çalışmaya başlayanlar hangi yayınları tavsiye edersiniz

28 Şubat 2018 21:38

HayatAcimasizz
Memur

Yediiklim soru bankaları iyi. Onunla birlikte pegem de alırsan farklı soru tiplerini görmüş olursun. Bu ikisini bitirip zaman kalırsa farklı yayınlardan da çözersin

01 Mart 2018 16:44

AFF33
Aday Memur

Altı şapka yayınları, beyaz kalem, pegem, yargı, data, yediiklim. Bu yayınların bütün soru bankalarını çözmenizi öneririm. Özellikle Beyaz kalem ve Pegem denemelerini tavsiye ederim.

03 Mart 2018 11:38

Yasemintok
Aday Memur

İsem yayınları ve ihtiyacın eski kitapları en iyisi bunlar

29 Mart 2018 16:15

a.can25
Aday Memur

Gny akademi yayınları nin sıfırdan ve kolay matematik kitabını tavsiye ederim

19 Nisan 2018 16:36

laleapay
Aday Memur

657 yayınları data ve matematikte pratik için karekök birey b birey c

28 Mayıs 2018 10:14

hasnaydmr
Aday Memur

657 yayınları data ve matematikte pratik için karekök birey b birey c

laleapay, 2 yıl önce - Alıntıya git

İnternette bir inceleme gördüm karekök ile ilgili. Bahsettiğiniz kitabı tanıtmışlar. Oradan okuduğum kadarıyla ben de tavsiye ederim.

Kaynak: https://ogrencikozu.com/karekok-yayinlari-yks-matematik-soru-bankasi-nasil/

29 Mayıs 2018 12:50

hemşire.h
Aday Memur
arkadaşlar konu olarak benim hocam yayınlarını kullanıyorum soru bankası olarak sadece uzman kariyer ve pegem çözüyorum geçen seneden kalan yedi iklim ve beyaz kalem den de çözüyorum bunları bitirince murat ve isem soru bankası almayı düşünüyorum yanında da branş denemeleri ve genel deneme olarak hangi yayın alacam bilmiyorum yardımcı olursunuz
30 Mayıs 2018 18:02

hasnaydmr
Aday Memur
arkadaşlar konu olarak benim hocam yayınlarını kullanıyorum soru bankası olarak sadece uzman kariyer ve pegem çözüyorum geçen seneden kalan yedi iklim ve beyaz kalem den de çözüyorum bunları bitirince murat ve isem soru bankası almayı düşünüyorum yanında da branş denemeleri ve genel deneme olarak hangi yayın alacam bilmiyorum yardımcı olursunuz
hemşire.h, 1 yıl önce - Alıntıya git

Benim hocam yayınları konu anlatımı için ben de güzel diye düşünüyorum. Tavsiye ederim. Şurada örnek sayfalar vardı: https://ogrencikozu.com/benim-hocam-yayinlari-kpss-tarih-ders-notlari-nasil/

kitap nasıl diyenler için yukarıdaki bağlantıyı kullanabilirler

05 Haziran 2018 13:19

YATARnurullah
Aday Memur
merhaba arkadaşlar KPSS önlisans setim var 2018 yeni baskı yargı akademi ve benim hocam kaynaklarından oluşuyor konu anlatım kitapları , soru bankaları ve çek kopar yaprak testler toplam 12 kitaptan oluşuyor hiçbirinde çizik dahi yoktur zor durumda kaldığım için satıyorum almak isteyen olursa bana ulaşabilir mi ?
Toplam 9 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?