Editörler : ayşegül bgm

Kapalı
28 Şubat 2018 23:40

Sayiyi arttirmak icin maliyeye baskı yapmak şart

Ceyhun irgil'in açıklamalarını okuduysaniz ne demek istediğimi anlayacaksiniz.

Lutfen artik branş branş ayrilmak yerine etkinliklerle maliyeye her yerden baskı yapmamiz sıkıştirmamiz şart.

Toplanin saglik camiasi haydi!

cılgınradyolog
Genel Müdür
01 Mart 2018 00:40

Şundan emin olabilirsin; Maliye'ye baskı yaparaken bile şu bölümden şu kadar kadro deyip birbirlerine girerler.

01 Mart 2018 10:01

Bilgi verin nasıl yapalım

btstcstr
Kapalı
01 Mart 2018 11:15

Maliye bakanina mustesara milletvekillerine twitterdan etkinliklerle, dilekçelerle, haber kanallarina kendimizi farkettirerek...

odyometrist atama, 6 yıl önce

Bilgi verin nasıl yapalım

01 Mart 2018 11:31

o zaman tüm arkadaşlar toplanıp toplu baskı yapalım etkinlik ne olacaksa bilgi verilsin katılalım organize edebilecek varsa destek verelim.

btstcstr, 6 yıl önce

Maliye bakanina mustesara milletvekillerine twitterdan etkinliklerle, dilekçelerle, haber kanallarina kendimizi farkettirerek...

Hemsire9
Şef
01 Mart 2018 12:13

Mart ayının sonlarında yapılacak olan atamanın halen maliyeden vizesi alınmamış mı yani? Bana biraz saçma geldi ama yine de elimizden geleni yapmamız gerektiği için twitter etkinliklerinde falan tüm desteği verelim lütfen birlik olalım 9 binlik bir alımın doğru düzgün kimseye faydası olmaz

btstcstr
Kapalı
01 Mart 2018 13:28

Aras alinin hic sesi çıkmıyor. Aslinda bir twit atsa bu konuyla ilgili super olur

Hemsire9, 6 yıl önce

Mart ayının sonlarında yapılacak olan atamanın halen maliyeden vizesi alınmamış mı yani? Bana biraz saçma geldi ama yine de elimizden geleni yapmamız gerektiği için twitter etkinliklerinde falan tüm desteği verelim lütfen birlik olalım 9 binlik bir alımın doğru düzgün kimseye faydası olmaz

btstcstr
Kapalı
01 Mart 2018 13:36

Bu aksam twitterda sagliga en az 15 bin alim diye etkinlik yapsak?

01 Mart 2018 13:41

http://www.isinolsa.com/gundem/27-bin-saglik-personeli-ne-zaman-alinacak-saglik-bakani-demircan-h18389.html burda sayın Demircan 1.ŞubaSağlık Bakanlığına yapılacak olan memur alımı kademeli olarak gerçekeleşeceğini ziyaretçilerimize aktarmıştık. İlk aşamada yapılacak olan alımlardan 27 bin personel atamasına ilişkin açıklama bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinde Bakan DEMİRCAN'dan geldi.

Yapılan açıklamalarda personel alımlarının 3 parça halinde olacağı açıklandı. 9 bin personel alımının Nisan ayında yapılacağı, diğer alımın ise Haziran ayında ve Eylül aylarında gerçekleşeceğini, toplamda 27 bin personel alınacağı açıklandı.tta alım 3'e bölünecek demiş

btstcstr, 6 yıl önce

Aras alinin hic sesi çıkmıyor. Aslinda bir twit atsa bu konuyla ilgili super olur

btstcstr
Kapalı
01 Mart 2018 13:58

Bunu biliyoruz zaten. 9 bini arttirmak maliyenin elinde bu yüzden diyoruz baski şart diye

http://www.isinolsa.com/gundem/27-bin-saglik-personeli-ne-zaman-alinacak-saglik-bakani-demircan-h18389.html burda sayın Demircan 1.ŞubaSağlık Bakanlığına yapılacak olan memur alımı kademeli olarak gerçekeleşeceğini ziyaretçilerimize aktarmıştık. İlk aşamada yapılacak olan alımlardan 27 bin personel atamasına ilişkin açıklama bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinde Bakan DEMİRCAN'dan geldi.

Yapılan açıklamalarda personel alımlarının 3 parça halinde olacağı açıklandı. 9 bin personel alımının Nisan ayında yapılacağı, diğer alımın ise Haziran ayında ve Eylül aylarında gerçekleşeceğini, toplamda 27 bin personel alınacağı açıklandı.tta alım 3'e bölünecek demiş

Beyazlalee
Memur
01 Mart 2018 14:14

Ama sağlık hizmetleri daire başkanı Avşar aslan bu 9 bini yalanladı az sabredin arkadaşlar daha belli değil demiş

01 Mart 2018 14:52

İNŞALLAH ÖYLEDİR.KUSURA BAKMAYIN GÖRDÜM PAYLAŞMAK İSTEDİM.

Beyazlalee, 6 yıl önce

Ama sağlık hizmetleri daire başkanı Avşar aslan bu 9 bini yalanladı az sabredin arkadaşlar daha belli değil demiş

Labtekim43
Memur
01 Mart 2018 15:01

Bu siteler hep sağdan soldan duyduklarını yayınlıyor ciddiye almayın memurlar net birinci ağızdan duymadikca yazmiyor bence sadece burayı ciddiye alin derim

cılgınradyolog
Genel Müdür
01 Mart 2018 16:29

Arkadaşlar biz ne yaparsak yapalım bir etkisi faydası olmuyor, yalanlarla bizi geçiştiriyorlar. Her şeye onay veren Maliye ne hikmetse Sağlığa gelince mi onay vermiyor?!

Kimse kusura bakmasın karşılarında kandıracakları çocuk yok. Bu yalanlarına inanan varsa bilemiyorum ama ben tek kelimesine dahi inanmıyorum bu saçmalıkların.

Bizdeki Bakan sıkıntısı var bu belli. Diğer kurumlar personel alımında neden Sağlık kadar sıkıntı çekmiyor adamlar ek alım dahi alıyorlar. Hem Bakan hemde bizden kaynaklı sorun, bu Bakan bu zamana kadar bir faaliyet gösteremediyse ve halen istifa etmediyse sorun bizde de var.

10 ay dile kolay atamasız geçen zaman, atanamadığımız süre 1,5 sene biz bu sürede ne sıkıntılar çektik.

Başka kurumdaki bu aksaklıklar olunca taş üstünde taş bırakmıyorlar ama bizde ses yok.

btstcstr
Kapalı
01 Mart 2018 20:10

+

cılgınradyolog, 6 yıl önce

Arkadaşlar biz ne yaparsak yapalım bir etkisi faydası olmuyor, yalanlarla bizi geçiştiriyorlar. Her şeye onay veren Maliye ne hikmetse Sağlığa gelince mi onay vermiyor?!

Kimse kusura bakmasın karşılarında kandıracakları çocuk yok. Bu yalanlarına inanan varsa bilemiyorum ama ben tek kelimesine dahi inanmıyorum bu saçmalıkların.

Bizdeki Bakan sıkıntısı var bu belli. Diğer kurumlar personel alımında neden Sağlık kadar sıkıntı çekmiyor adamlar ek alım dahi alıyorlar. Hem Bakan hemde bizden kaynaklı sorun, bu Bakan bu zamana kadar bir faaliyet gösteremediyse ve halen istifa etmediyse sorun bizde de var.

10 ay dile kolay atamasız geçen zaman, atanamadığımız süre 1,5 sene biz bu sürede ne sıkıntılar çektik.

Başka kurumdaki bu aksaklıklar olunca taş üstünde taş bırakmıyorlar ama bizde ses yok.

Prmbuket
Aday Memur
01 Mart 2018 20:18

Biz yinede elimizden geleni yapalım ne kaybederiz ki kazanırsak ne ala

atanamayan boksör
Aday Memur
01 Mart 2018 20:34

HER BÖLÜMDEN EN AZ 300 ALIM YAPILMALIDIR.

antikbirhüzün
Kapalı
01 Mart 2018 22:39

Aynen 1 yıldır bekliyoruz hiç atama olmaksızın

atanamayan boksör, 6 yıl önce

HER BÖLÜMDEN EN AZ 300 ALIM YAPILMALIDIR.

btstcstr
Kapalı
01 Mart 2018 23:05

Aynen

Prmbuket, 6 yıl önce

Biz yinede elimizden geleni yapalım ne kaybederiz ki kazanırsak ne ala

btstcstr
Kapalı
02 Mart 2018 10:12

+

btstcstr
Kapalı