Editörler : Kubil ay
«27282930313233343536373839
15 Eylül 2021 11:51

Tayfa34
Aday Memur

Yönetmelik bu konuda açık d dilimi olanlar emniyet hizmetleri sınıfında çalışamaz yazıyor. Ancak itiraz edip C alabilirsiniz ama sağlık dairekabul eder mi bilmiyorum.

Yeniüyeadı34, 2 ay önce - Alıntıya git
Devrem hangi aşamada itiraz edebiliriz, D dilimi raporum Ankara ya gideli 1 ay oldu.
15 Eylül 2021 13:21

sokrates1978
Şef

Yemişim watşabını :))

18 Eylül 2021 02:31

Schillaci
Memur
Ben engelli raporu aldım. Rahatsızlığım kronik psikolojik rahatsızlık. Tedavilerimde devam ediyor. Ayrıca engelli raporum 3 yıl süreli. Bu engelli raporuyla sürekli vergi indirimi kazandım. 3.derece vergi indirimi. Aylık yaklaşık olarak 60 TL maaşıma yansıyor. Ve bir dilekçe ile de 3 yıl süreli engelli kadrosuna kendi isteğim ile geçtim. Detaylar için özelden görüşebiliriz. Yazmak uzun sürüyor.
878743, 1 ay önce - Alıntıya git

Engelli raporu aldığınızda engelli kadrosundan kurumlar arası geçiş yapma imkanı var mı? Egm bünyesinden tamamen kurtulmak istiyorum aksi halde gih olmuşsun pm olarak devam etmişsin insanın izzeti ve şerefi açısından hiçbir farkı yok mobbing devam aşağılama devam firavunluk devam kanunsuzluk usulsüzlük devam,adaletsizlik devam, kibir hastalığı devam.....

18 Eylül 2021 02:34

Schillaci
Memur

Muvafakat alabilen arkadaşlar bunun bir yöntemi var mı? Geçeceğimiz kadro daha üst bir derece ise bu yasal olarak hakkımız mı oluyor? Hiçbirşey net değil belli değil nasıl bir belaya düştük Rabbim biz....

18 Eylül 2021 04:36

Egegazi
Aday Memur

Arkadaslar kolau gelsin

18 Eylül 2021 04:39

Egegazi
Aday Memur

Arkadaslar kolau gelsin

Egegazi, 1 hafta önce - Alıntıya git

Abi kolay gelsin ben 5 yıl önce beşiktaş patlamasında yaralandım bacakdan 5 cm büyüklüğünde, yüzüme ve tetik parmağıma şarapnel geldi 3 ameliyat geçirdim şu an yürümemde felan sıkıntı yok. Bu sene şarka geldim burdaki ortamı görünce her an bişey olacak psikolojisine büründüm. Sorum şu ben gih olabilirmiyim ya da C dilimi sırasıyla ne yapmam gerekiyor yol gösterirmisiniz

18 Eylül 2021 15:18

Fishers
Aday Memur

Abi kolay gelsin ben 5 yıl önce beşiktaş patlamasında yaralandım bacakdan 5 cm büyüklüğünde, yüzüme ve tetik parmağıma şarapnel geldi 3 ameliyat geçirdim şu an yürümemde felan sıkıntı yok. Bu sene şarka geldim burdaki ortamı görünce her an bişey olacak psikolojisine büründüm. Sorum şu ben gih olabilirmiyim ya da C dilimi sırasıyla ne yapmam gerekiyor yol gösterirmisiniz

Egegazi, 1 hafta önce - Alıntıya git
Geçmiş olsun ben 2016 da eski ETSŞY E göre C aldım (bacağımda mermi çekirdeği var çıkarılmıyor asayiş olayında yaralandım) vazife malüllüğü vermediler.
24 Eylül 2021 22:47

blk1985
Memur

iyi akşamlar Bana sağlık şartlarından d dilimi verilmişti SGK 4c evrak takibinden evrak malüllere aylık bağlama servisine sevk edildi diyor ne anlam taşıyor

Toplam 768 mesaj
«27282930313233343536373839

ANKET
En çok hangi sosyal medya platformunu kullanıyorsunuz?