Editörler : E.Kayı Han
04 Mart 2018 00:14

Taş yerinde ağırdır

bu günlerde akp saadeti kendi safına çekebilmek için dört koldan hücuma geçti. Bunların medyasında da düğmeye basılmış olacak ki, sürekli Sayın Erbakan, Milli Görüş güzellemeleri yapılıyor. Saadet Partili olmamama rağmen detaylandırmama hiç gerek yok zamanında bu kardeşlerime siyasi mücadelelerinde birçok desteklerim oldu. Helali hoş olsun. Erbakan'ın davasının yalnız ama onurlu bekçilerini, kardeşlerimi uyarıyorum. Bazen davanızda yalnız kalabilirsiniz, oy da alamayabilirsiniz; ama yolunuz doğru ise hiç fark etmez. Milli Görüş asla bir yerlere kapılanmamalı, tamah etmemelidir.

huzur-I4
Yasaklı
04 Mart 2018 00:36

saadet olarak akp ye değil chp ye yakınız diyorsunuz yani.28 subatı ve dahasını çabuk unuttunuz yani.çok yazık

huzur-I4
Yasaklı
04 Mart 2018 00:39

akp bile değil saadet menşeili biri neden 1923lü üyelik alır.oyun içinde oyun var.

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
04 Mart 2018 00:56

Önce bir okuduğunuzu anlayın, ondan sonra cevap yazın. bir siyasi partiye destek vermek için illa o partili olmak veya menşeli olmak gerekmez. Onurlu duruşlar, kaygan olmayan, oraya buraya selektör yakmayan kendine müttefik aramayan ideolojiler her zaman desteğe alkışa layıktır. Chp Saadet ittifakına gelince zinhar, kesinlikle olamaz uyuşmaz; iki partiyi de üyelerini de iddia ediyorum benim kadar kimse tanıyamaz. Ha bu arada akpli gençlere de zamanında desteğim olmuştur bilenler bilir; nezaket icabı açıklanmaz. Ben demokrasiden çok seslilikten yanayım. Bu ülke için olabildiğince hukuk ve adalet anlayışı içinde fikir üretilebilmeli

huzur-I4, 6 yıl önce

akp bile değil saadet menşeili biri neden 1923lü üyelik alır.oyun içinde oyun var.

adaletvehak
Genel Müdür
04 Mart 2018 13:14

edebiyatçı boşuna edebiyat yapma siyasi münafıklık yapma yemezler

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
04 Mart 2018 19:37

İttifaka saadet sadece usulen çağırılmalı, kesinlikle ısrar edilmemeli. Bana kalsa usulen bile çağırmam.

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
04 Mart 2018 21:04

https://anket.memurlar.net/anket/?primarykey=ce971a21-511d-e811-80dc-a0369f7d1d8e

..

saadetin yeri belli zaten...

hemde iktidarlar....

fazilet-83, 6 yıl önce

İttifaka saadet sadece usulen çağırılmalı, kesinlikle ısrar edilmemeli. Bana kalsa usulen bile çağırmam.

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
04 Mart 2018 23:23

siyasi münafıklığın adresi 16 yıldır belli dostum, şöyle geçmişe yönelik bir gazete manşetlerini tarasan bile her şey apaçık ortaya çıkar, yazdığım şeyler hiç inandırıcı gelmedi dimi? hayal ürünü zannediyorsun muhtemelen. İşte bu ülkede siyaset maalesef bu noktaya getirildi, partizanlık, körü körüne, ölümüne bağlılık, kraldan fazla kralcılık, partiyle hükümetle devleti bir zannetmek. Ha bu arada aynı zamanda siyaset bilimciyim, ülke siyasetini ve tarihini naçizane iyi bilirim. edebiyatla birleşince mükemmel oluveriyor. Bu ülkede bugün sahip olduğumuz çok partili, demokratik hayatın temelleri Osmanlı'dan itibaren 1800'lü yıllarda edebiyatçılar tarafından atılmıştır. Zamanında onlar olmasaydı bugün cumhuriyet diye bir rejimimiz olmazdı.

adaletvehak, 6 yıl önce

edebiyatçı boşuna edebiyat yapma siyasi münafıklık yapma yemezler

huzur-I4
Yasaklı
04 Mart 2018 23:59

okuduğumu gayet anlıyorum ben.milletin aptal olmadığını anlamayan sizsiniz.seçim akşamı uyanırsınız

05 Mart 2018 03:55

bunlar hiçbir zaman uyanmıyorlar....çünkü yüzleri eşekk derisine dönüşmüş

huzur-I4, 6 yıl önce

okuduğumu gayet anlıyorum ben.milletin aptal olmadığını anlamayan sizsiniz.seçim akşamı uyanırsınız

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
05 Mart 2018 23:24

işte böyle gerçeklerin karşısında sinirle hakaret etmeye devam edeceksiniz; ama durmak yok bu gerçekleri duymaya devam edeceksiniz, millet de uyanacak

06çıtak06060606, 6 yıl önce

bunlar hiçbir zaman uyanmıyorlar....çünkü yüzleri eşekk derisine dönüşmüş

06 Mart 2018 01:16

pardon hangi gerçekler ? asıl gerçek nedir biliyor musunuz 2 büyük partinin birlikte seçime girmesi sizi korkutuyor o kadar.....

EDEBİYATÇI1923, 6 yıl önce

işte böyle gerçeklerin karşısında sinirle hakaret etmeye devam edeceksiniz; ama durmak yok bu gerçekleri duymaya devam edeceksiniz, millet de uyanacak

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
06 Mart 2018 09:35

06 Mart 2018 18:23

ürkütüyor çıldırtıyor

pardon hangi gerçekler ? asıl gerçek nedir biliyor musunuz 2 büyük partinin birlikte seçime girmesi sizi korkutuyor o kadar.....

yeniçeri12
Müsteşar Yardımcısı
06 Mart 2018 20:08

Berlis Coni ilede AKP ittifak eylesüüün.Hem oğun essah aduu Berlis GONYALU duuur.Dideleri Gonyadan gelmüşlerdür.Gonyalunun şerefine

https://youtu.be/ZQXyP_HbFvk

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
06 Mart 2018 23:07

hiç de korkutmuyor, haklıysanız korkmazsınız, asıl ittifak korkunun telaşın oy kaygısının göstergesidir, güçlü olan oy kaygısına düşmeden tek başına girer, bu durumdan da çok çok memnunum, yıllardır ülkedeki yanlışlıkların, bunca yaşananların müsebbibi olanlar bir araya geldiler, gerçek kabak gibi ortaya çıktı

ürkütüyor çıldırtıyor

06 Mart 2018 23:49

yahu tek başımıza %50 aldık hala utanmadınız şimdi de demagoji yapıyorsun var sayalım oyumuz %49 a düştü bu sizi sevindirecek bizi üzecek tabi ki oy kaygısı olacak ama asla %45 düşmez CHP de asla %26 olmaz kaldı ki ittifaktan önce de birlikte hareket eden 2 parti bunlar siz korkudan pkk nın HDP + chp +IYI +DİĞERLERİ biz 2 parti girmişiz çok mu ürkütüyor sizi ürktüğünüz kadar var çünkü başkanı bu 2 parti belirleyecek

hiç de korkutmuyor, haklıysanız korkmazsınız, asıl ittifak korkunun telaşın oy kaygısının göstergesidir, güçlü olan oy kaygısına düşmeden tek başına girer, bu durumdan da çok çok memnunum, yıllardır ülkedeki yanlışlıkların, bunca yaşananların müsebbibi olanlar bir araya geldiler, gerçek kabak gibi ortaya çıktı

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
07 Mart 2018 00:10

nasıl bir düşünce yapın var, ben derdimi anlatamıyorum galiba, her parti istediği gibi ittifak yapar, seçmenin karşısına istediği gibi çıkar, ne korkusu kardeşim belki inanmayacaksın ama mhp+akp ittifakı beni o kadar mutlu etti ki, siz bile benim kadar sevinmemişsinizdir, çünkü mhp zihniyeti siyasi bir mevtadır, ileride göreceksiniz sizi de düşürecek. ama tutup da bu ittifaka destek olmayanları gayri millilikle, vatan hainliğiyle bağdaştırmak en hafifinden adiliktir, bizden olmayan kötüdür demek cahillikten başka birşey değildir, herkesin vatanseverliği kendince değerlidir. Kimsenin milliliğini ölçmek kimsenin haddine değildir.

yahu tek başımıza %50 aldık hala utanmadınız şimdi de demagoji yapıyorsun var sayalım oyumuz %49 a düştü bu sizi sevindirecek bizi üzecek tabi ki oy kaygısı olacak ama asla %45 düşmez CHP de asla %26 olmaz kaldı ki ittifaktan önce de birlikte hareket eden 2 parti bunlar siz korkudan pkk nın HDP + chp +IYI +DİĞERLERİ biz 2 parti girmişiz çok mu ürkütüyor sizi ürktüğünüz kadar var çünkü başkanı bu 2 parti belirleyecek

07 Mart 2018 00:18

biz size ittifak yaptığınız için değil HDP ile ittifak yapacak kadar alçaldınız onun için yadırğıyoruz cephede savaşacaksın meclise kol kola gireceksin var mı böyle milliyetçilik..... Kaldı ki boşuna sevinmeyin sağın 2 partisi var onlarda birleşti

nasıl bir düşünce yapın var, ben derdimi anlatamıyorum galiba, her parti istediği gibi ittifak yapar, seçmenin karşısına istediği gibi çıkar, ne korkusu kardeşim belki inanmayacaksın ama mhp+akp ittifakı beni o kadar mutlu etti ki, siz bile benim kadar sevinmemişsinizdir, çünkü mhp zihniyeti siyasi bir mevtadır, ileride göreceksiniz sizi de düşürecek. ama tutup da bu ittifaka destek olmayanları gayri millilikle, vatan hainliğiyle bağdaştırmak en hafifinden adiliktir, bizden olmayan kötüdür demek cahillikten başka birşey değildir, herkesin vatanseverliği kendince değerlidir. Kimsenin milliliğini ölçmek kimsenin haddine değildir.

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
07 Mart 2018 23:29

Öncelikle bu ülkede sol falan yok hiçbir zaman da olmadı, sol ideoloji bu ülkede iğrenç askeri darbelerle daha yeşermeden öldürüldü. Öyle avmlerden çıkmayan, çalışanının maaşını kesmek için kırk takla atıp da solcuyum ben diyenlere, daha Anadoluya adım atmayıp da solculuk oynayanlara aldırma. Cuntacılar ve darbeciler yaklaşık 50 yıldır hep kendini sağ olarak nitelendiren anlayışlara ve sermayeye hizmet ettiler.Ha hdp denen partiyi sol olarak görüyorsan, tıpkı hdpliler gibi çok çok yanılıyorsun; çünkü sol ideolojide ırkçılık temelli politikalar olmaz. hele silah, terör falan hiç olmaz, olsa olsa bunun adı faşizmdir. Chp ideolojisi sola dayanamaz; Atatürkçülük solcu bir ideoloji falan değildir. Kısaca, hiç zannetmiyorum ama hdp bu politikalarından vazgeçip yasal bir zemine geçene kadar asla ittifak falan kurulmamalıdır.

Aynı zamanda bugün akp kendine muhalif herkesi terörle bağdaştırmaya çalışıyor; çok iyi biliyoruz ki 16 yıldır ülkeyi yönetiyorsanız ve sorunlar dağ gibi ise mecburen bu yola tevessül edeceksiniz, başka türlü nasıl oy alınabilir ki? Ama komik oluyor, yav bu ülkede akp döneminde terörle oturuldu müzakere edildi, açılım saçılım dendi devlet otoritesi sarsıntıya uğratıldı, 23 nisanda bugün terörist denilenler ülke topraklarından geçirildi, adamlara bir de lahmacun ısmarlandı. Terörle ve teröristle mücadele her devletin asli görevidir, öyle zamana ve kişilere göre değiştirilemez. Bu terörün adıbebek katili insanlık düşmanı pkk olur, fetö olur hiç farketmez.

biz size ittifak yaptığınız için değil HDP ile ittifak yapacak kadar alçaldınız onun için yadırğıyoruz cephede savaşacaksın meclise kol kola gireceksin var mı böyle milliyetçilik..... Kaldı ki boşuna sevinmeyin sağın 2 partisi var onlarda birleşti

08 Mart 2018 00:09

cuntacılar,darbecilerin yaptıkları darbeler hep sağa karşı olmuştur bundan en çok sağ zarar görmüştür ta ki RTE ye kadar ülkeyi sağ yönetiyor gibi görünse de solun sözü geçiyordu çünkü askeriye yi adaleti solcular ele geçirmişti .

evet pkk davul zurna ile karşılandı bunun 2 büyük sebebi vardı aslında amacına da ulaşıldı CHP savaşla olmaz masa başında halledin çığırtkanlığı yapıyordu ....masa başında olmayacağını gördü ikinci olarak ise RTE zaman kazandı çünkü o zamana kadar el sk ile gerdeğe giriliyordu terör ile mücadele ederken ABD ve AVRUPA silahları kullanılıyordu onunla da bu iş yürümüyor du nitekim heronlar bize değil pkk ya çalışıyordu bu arada terör ile mücadele edebileceğimiz silahları ürettik geliştirdik

Öncelikle bu ülkede sol falan yok hiçbir zaman da olmadı, sol ideoloji bu ülkede iğrenç askeri darbelerle daha yeşermeden öldürüldü. Öyle avmlerden çıkmayan, çalışanının maaşını kesmek için kırk takla atıp da solcuyum ben diyenlere, daha Anadoluya adım atmayıp da solculuk oynayanlara aldırma. Cuntacılar ve darbeciler yaklaşık 50 yıldır hep kendini sağ olarak nitelendiren anlayışlara ve sermayeye hizmet ettiler.Ha hdp denen partiyi sol olarak görüyorsan, tıpkı hdpliler gibi çok çok yanılıyorsun; çünkü sol ideolojide ırkçılık temelli politikalar olmaz. hele silah, terör falan hiç olmaz, olsa olsa bunun adı faşizmdir. Chp ideolojisi sola dayanamaz; Atatürkçülük solcu bir ideoloji falan değildir. Kısaca, hiç zannetmiyorum ama hdp bu politikalarından vazgeçip yasal bir zemine geçene kadar asla ittifak falan kurulmamalıdır.

Aynı zamanda bugün akp kendine muhalif herkesi terörle bağdaştırmaya çalışıyor; çok iyi biliyoruz ki 16 yıldır ülkeyi yönetiyorsanız ve sorunlar dağ gibi ise mecburen bu yola tevessül edeceksiniz, başka türlü nasıl oy alınabilir ki? Ama komik oluyor, yav bu ülkede akp döneminde terörle oturuldu müzakere edildi, açılım saçılım dendi devlet otoritesi sarsıntıya uğratıldı, 23 nisanda bugün terörist denilenler ülke topraklarından geçirildi, adamlara bir de lahmacun ısmarlandı. Terörle ve teröristle mücadele her devletin asli görevidir, öyle zamana ve kişilere göre değiştirilemez. Bu terörün adıbebek katili insanlık düşmanı pkk olur, fetö olur hiç farketmez.

Toplam 20 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi