Editörler : oto-danisman-expert
05 Mart 2018 18:26   

Yeni başlayanlar için araba tavsiyesi

b sınıfı ehliyete sahibim engelli indirimim var ehliyetim ve raporum buna uygun maliye onay vereceğini söyledi şimdi ehliyetimi uyumlu hale getirip uygun bir araç almak istiyorum en uygun otomatik vites araç konusunda yardıma ihtiyacım var yarise baktım 1.0 life versiyonu fiyat olarak bana en uygun ama otomatik vites olup olmadığını katalogdan anlayamadım

ya da ötv indirimli otomatik vites en uygun sıfır araç hangisi olabilir?

05 Mart 2018 21:37

cengaver44
Genel Müdür

otomatikse japondan şaşmayın dilek hanım. öncelikli tavsiyem tam otomatik veya cvt olmak şartıyla honda jazz, hibrit toyota auiris veya yaris.

05 Mart 2018 21:51

Ssnnffç
Aday Memur

Bir bayan olarak ben de yazayım. yaklaşık 1 ay önce 2. el toyota yaris aldım. benimki de otomatik vites ve tecrübesiz olduğum için otomatik vitesin ne kadar büyük bir nimet olduğunu anladım. özelliklerinden çok anlamam ama toyota için satarken de fazla zarar etmeyeceğinizi söylüyorlar ve kolay kolay da arıza yapmaz diye bir düşünce var. youtubeda da en az arıza yapan 10 araç listesinde yaris var. Toyota aurisin de bence önü çok uzun. park etmesi kolay olsun derseniz kesinlikle yaris. Bahsettiğiniz indiriminiz 2. el araçlar için de geçerliyse 2. ele de bakın derim

05 Mart 2018 23:13

(*DiLeK*)
Şef

fikir verenlere minnettarım çok teşekkür ederim ötv indirimi maalesef 2. el araçlar için yok keşke olsaydı acemiyim aslında sıfır benim neyime ama maalesef şartlar bunu gerektiriyor ,hibrit yaris çok istemiştim ama fiyat olarak zaten beni aşıyordu, üstelik 1 martta fiyat güncellemesi oldu ve yaklaşık 10bin kadar artış oldu ve benden daha da uzaklaştı nasip napalım bende yârisin en düşük fiyatlı otomatiğini almaya karar verdim 5 yıl satmama şartı var ama ben Allah nasip ederse uzun süre kullanmayı düşünüyorum

06 Mart 2018 09:18

ingilizceöğretmeni33
Şef

Clio 4 dci edc tavsiye ederim çift kavramalı tam otomatik bir araçtır ve kullanıcı yorumları iyi yönde. Kronik bir sorunu yoktur ve yakıt olsun servis ve bakım fiyatlarının uygunluğu olsun her yönden sizi memnun eder.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Erken seçimle ilgili açıklanan 24 Haziran 2018 tarihini nasıl buluyorsunuz?