Editörler : ayşegül bgm
07 Mart 2018 10:09

İstanbul ümraniye psikolog talebi

İstanbul ümraniye /dudullu sağlıklı yaşam merkezinde(halk sağlığı) psikolog olarak görev yapıyorum.Eğitim durumundan dolayı avrupa yakasına geçmeye çalışıyorum ancak önce yerime bir psikoloğun geçmesi gerekiyor.Sağlık bakanlığında çalışan ve belirtmiş olduğum kuruma geçmek isteyen psikolog arkadaşlar iletişime geçerse iki taraf için de hızlı bir şekilde işlemler başlatılacaktır.Konuyla ilgilenen arkadaşlar varsa mesaj yoluyla kurum numarasını paylaşmamda bir sakınca olmaz.

psk06
Aday Memur
12 Mart 2018 14:25

Size mesaj yollamıştım. Görmediniz sanırım

Atanamayan Shu
Aday Memur
12 Mart 2018 14:58

@pskglsrn size bir sorum olucak nisandaki atamada saglıklı yaşam merkezlerine alım olur mu? Orada çalıştıgınız için fikir sahibisinizdir.

pskglsrn
Aday Memur
12 Mart 2018 16:02

şuan ihtiyaç var tabi sürekli müdürlüğe de bu yönde talep gidiyor dikkate alınırsa alıma da yansır.

pskglsrn
Aday Memur
12 Mart 2018 16:04

mesajınızı gördüm ancak dışardan gelen mesajlara kapatmış olduğunuz için bir türlü iletemedim

SosyalHiz
Aday Memur
12 Mart 2018 17:26

Sosyal calismaci alimlari olacak mi sym lere hocam. Kusura bakmayin biraz alakasiz ama bir bekleyiş icerisindeyiz.

pskglsrn, 6 yıl önce

şuan ihtiyaç var tabi sürekli müdürlüğe de bu yönde talep gidiyor dikkate alınırsa alıma da yansır.

pskglsrn
Aday Memur
13 Mart 2018 09:43

dediğim gibi ciddi manada ihtiyç var ki bazen sosyal çalışmacının yapması gereken işler bize kalıyor ihtiyaç dikkate alınırsa kesinlikle alınır.

SosyalHiz, 6 yıl önce

Sosyal calismaci alimlari olacak mi sym lere hocam. Kusura bakmayin biraz alakasiz ama bir bekleyiş icerisindeyiz.

KuŞBuRNuBeY35
Kapalı
14 Mart 2018 14:44

ne iş görüyorsunuz

pskglsrn, 6 yıl önce

dediğim gibi ciddi manada ihtiyç var ki bazen sosyal çalışmacının yapması gereken işler bize kalıyor ihtiyaç dikkate alınırsa kesinlikle alınır.

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi