Editörler : smtvs
08 Mart 2018 00:41   

Ankara'da ortaöğretim kpss kurs tavsiyesi

Merhaba, Ankara' da kurs araştırması yapıyorum. Yediiklim, Yargı veya beyaz kalem de kararsızım. Kaynak v.s den ziyade elbet öğretmenin önemli olduğu söyleniyor. Her kurs ta öğretmen bilgisi vermedi, niye anlamadim. Bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler. Boşu boşuna zamanimi harcamak (üstelik küçük bir kızım var)ve tabii kursa boşuna para vermek istemiyorum. Nokta atış yapabilirsem çok iyi olacak. Murat eğitim demeyin lütfen, benim için fiyatı uygun değil. Teşekkürler.

08 Mart 2018 02:10

emascik

Benim sevgilim pegeme gidiyor iyi diyor ama dershanenin dersleri coktan baslamadimi

22 Mart 2018 17:03

camci4242
Aday Memur

gülşahv kardeşim sana tavsiyem al kitaplarını evde caliş..sabit bir kitaptan değil değişik kitaplardan yani 3-4 ayrı kitaptan ve detaya caliş ana konuların..ben imkanlarımla caliştim 2017/1 atamasıyla kastamonu ozel idareye teknisyen olarak atandım şuan işimin başındayım.allah yardımcın olsun başarılar dilerim .ve onemli konuları cep telefonuna resimle cok faydasını göreceksin cunkü telefon devamlı yanında olur ve cay içerken gezerken otobuste yani istediğin her yerde o konulara bakabilirsin. ben boyle yapmiştım

29 Mart 2018 16:34

a.can25
Aday Memur

Gny akademi yayınları nin sıfırdan ve kolay matematik kitabını tavsiye ederim

23 Nisan 2018 10:49

polestar34
Aday Memur

Yaklaşımı tercih edebilirler arkadaşım tavsiyesi ile kayıt oldum gayette memnunum.Mayısın ilk

haftası yeni başlayacak grupları var.

24 Nisan 2018 04:14

Volvol6161
Şube Müdürü
Hocam dershane gitmiyorum evde hazırlanıyorum şuan 85-90 bandına getirdim kendimi yaklaşık 3-4 aylık çalışmayla çalışmalara tam gaz devam bana sorarsan dershane tamamen sömürü aracı oraya 2 bin lira verilmez en ucuz yollusu internette o kadar kaliteli hocalar var ki dershanedekilere bin çeker hem yol hem eziyet üstüne para git 2000 d kaynak al bolca çöz bu arada üni 3 sınıfım bu sene otta öğretimden memurluğu garantiliyim dedim Üni de askerlik kısa dönem kullanıcam
Toplam 5 mesaj

ANKET
İş Bankası'ndaki, % 28'lik Atatürk hisselerinin CHP'ye ait olmasını doğru buluyor musunuz?