Editörler : Mehmet Balci
08 Mart 2018 01:07   

Katiplikte sınav varmış kesin bilgi

Milleti yanlış mı yönlendirmeye çalışıyorsunuz anlamadım?

08 Mart 2018 01:14

delpiero _7
Aday Memur

Bir tek sana mı söylediler??

08 Mart 2018 01:20

Fungia
Aday Memur

Hayır bu bilinen bir şeymiş bu kadar gizleyecek ne var onu anlamadım bu insanlar ne yapmaya çalışıyor

08 Mart 2018 01:21

Fungia
Aday Memur

Bir tek ben görmemem için yapıyorum bunu vhkiyi kendine ayıranlar insanları buna yönlendiriyor bu nasıl bencillik

08 Mart 2018 01:40

delpiero _7
Aday Memur

Bir tek ben görmemem için yapıyorum bunu vhkiyi kendine ayıranlar insanları buna yönlendiriyor bu nasıl bencillik

Fungia, 9 ay önce - Alıntıya git

İlanı okudum ve ben vardır diye bir madde görmedim. Sizin görüp de benim gormedigim yazı nerde? Bence siz Adalet Bakanlığında yapılıyor diye burda da yapılacak diye iddia ediyorsunuz. Hem puanına güveniyorsanz milletin dediğine de bakmayın bence..

08 Mart 2018 01:49

wolfestein
Kapalı

En iyisi kurumu arayıp bilgi almak olacak...

08 Mart 2018 01:50

delpiero _7
Aday Memur

İlanı okudum ve ben vardır diye bir madde görmedim. Sizin görüp de benim gormedigim yazı nerde? Bence siz Adalet Bakanlığında yapılıyor diye burda da yapılacak diye iddia ediyorsunuz. Hem puanına güveniyorsanz milletin dediğine de bakmayın bence..

delpiero _7, 9 ay önce - Alıntıya git

Vhki de 90 altı görmez diye düşünüyorum. Bunun için benim de tercihim katiplik olacak..

08 Mart 2018 09:13

Fungia
Aday Memur

O zaman ysk ara bak bakalım bilgisayar sertifikası ve sınavı nasılda bal gibi istiyorlar lütfen öğrenin. Tbmm alımındada böyle yaptı bu insanlar. Puanıma güveniyorum elbette ama yapamayacağım bir alana yöneltildiğimde puanımın bir anlamı kalmayacak 100 soruluk bir sınavda.bundan bahsediyorum

08 Mart 2018 09:15

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur

Uygulama sinavi yok yalan soylemeyin olsa ilanda yazardi Ayrica arayip soranlarda var İnanmayin arkadaslar basvurun..

08 Mart 2018 09:16

Ayşegül Kzltprk
Aday Memur

O zaman ysk ara bak bakalım bilgisayar sertifikası ve sınavı nasılda bal gibi istiyorlar lütfen öğrenin. Tbmm alımındada böyle yaptı bu insanlar. Puanıma güveniyorum elbette ama yapamayacağım bir alana yöneltildiğimde puanımın bir anlamı kalmayacak 100 soruluk bir sınavda.bundan bahsediyorum

Fungia, 9 ay önce - Alıntıya git

Evet tbmm boyle yaptilar ben bana gelmez diyordum ama basari listesine girdim kimseye itibar etmeyin

08 Mart 2018 09:18

Fungia
Aday Memur

100 soruluk bir sınav olacak ve açıklandıktan sonra sana buradan yazacağım aklında bulunsun

Toplam 10 mesaj

ANKET
Sizce aşı kanunen zorunlu olmalı mı?
Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri