Editörler : cihan27E.Kayı Han
«197198199200201202203204205206207208»

Yasin.Ozen
Genel Müdür
29 Mart 2023 20:11

Burada mesele aslında doktor maaşları değil zaten doktorların %95 i bu foruma gelmiyordur bile sizin gibi boş insanlar değiller yani sizin gibi haftada bir meslek değiştirmiyorlar. :) Algı yapan sizsiniz ama başlığı aktif hale sokmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı

doktor maaşını bu kadar araştıracağına össye girip tıp fakültesi kazansaydın şimdi doktor kadar kazanırdın

Yasin.Ozen, 1 yıl önce

Hesaptan hesaba geçiş zor olmuyor mu hocam ? :) Her hesabı farklı tarayıcıda falan mı açtın yoksa

gerçek340601
Kapalı

Sana ayrıntılı olarak açıklıyorum SON KEZ

Sabit ödemeden de bahsetmişsin. Attığım linke bakarak oku.

NET ÜCRET : 10 500

SABİT ÜCRET: 10 000

TABAN ÖDEME: 7 000

= ayın 15 inde yatan NET ücret her 6 ayda 1 enflasyon oranında güncellenir. Ortalama 27 bin

Bunun üzerine

Teşvik ücret 0-20 bin arası. 0 da olabilir çok çok çok çalışırsan 20 bin de

Üstüne nöbet tutarsan nöbet ücreti

Doğuda olursan doğu için 1-2 bin tl daha tutar

Tüm maaş kalemleri böyle

yok teşviğin tabanıymış vs yok ütopyada yaşama

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
29 Mart 2023 20:13

ya amcacım doktorların hiçbiri buraya gelmiyor ve kimse de doktor değil, adamların başını kaşıyacak vakti yok, şu an çoğu ameliyattadırlar ya da hastalarına şifa bulmaya çalışıyorlardır

sen hiç buraya gelip bir doktorun konu açtığını ya da doktorlar için ayrı bir forum olduğunu hiç gördün mü yok

1 tane bile yoktur, doktor kendi maaşını senin gibi hesaplamıyordur

Yasin.Ozen, 1 yıl önce

Burada mesele aslında doktor maaşları değil zaten doktorların %95 i bu foruma gelmiyordur bile sizin gibi boş insanlar değiller yani sizin gibi haftada bir meslek değiştirmiyorlar. :) Algı yapan sizsiniz ama başlığı aktif hale sokmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Yasin.Ozen
Genel Müdür
29 Mart 2023 20:13

Bu mesaj son cevap verdiğim olsun saygı duydum hahah. Net maaş 10.5k diyenle stres bile atılmaz hocam. Bence fazla söylediniz asgariden daha azdır. Hesaplamada bir hata var tekrar kontrol edin. :)

gerçek340601, 1 yıl önce

= ayın 15 inde yatan NET ücret her 6 ayda 1 enflasyon oranında güncellenir. Ortalama 27 bin

Bunun üzerine

Tüm maaş kalemleri böyle

sesele
Şef
29 Mart 2023 20:14

şu başlıkta geçmiş mesajlara bakarak bile doğruya ulaşılabilir zaten 4-5 sene önce bu başlıkta mühendisler kendilerinin 5 bin alıp doktorların 10bin 15 bin aldığını söyleyerek mağdur olduklarını düşünüyorlar bugünse 4-5 sene önce aynı alıyorduk şimdi bizden fazla alıyorlar diyorsunuz 5 senede 1 adım yol katedememişsiniz yardım ediyoruz ama bu kafayla 5 sene daha devam bu başlıkta

gerçek340601, 1 yıl önce

Bunun üzerine

Tüm maaş kalemleri böyle

sesele
Şef
29 Mart 2023 20:16

E yanlış biliyosun işte maaş+sabit şu anda tek kalem olarak veriliyor eskiden olsa 10 bin maaş 10 bin sabit yatıyordu şimdi maaş+sabit tek seferde yatıyor bilmiyorsun anlamıyorsunda

Yasin.Ozen, 1 yıl önce

Bu mesaj son cevap verdiğim olsun saygı duydum hahah. Net maaş 10.5k diyenle stres bile atılmaz hocam. Bence fazla söylediniz asgariden daha azdır. Hesaplamada bir hata var tekrar kontrol edin. :)

Demci
Kapalı
29 Mart 2023 20:16

Bu wuhanlı ile münakaşaya girmeyin bence. Adam bir sürü farklı hesaptan kendi kendine cevap yazıyor:)

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:18

Şimdi gelirsin niye net ücret 10 bin yok abartma asgari ücret diye de dalga geçersin. Geçmişe dönüp bunun nedenini anlatayım sana.

2011 den önce hekimlerde tam gün yasası yoktu. Hekimler yarım gün devlette çalışır ardından kendi muayenehanelerinden kazanıp ardından devletimiz bize ufak bir ücret verirdi.

Tam gün yasasına geçmemizle birlikte döner sermaye ücreti geldi. Döner sermaye ücretlerine birkaç yıl zam gelmemesi üzerine. Dönerler sıfırlandı. Hekimler muayenehaneciliğe yöneldi. Bunun üzerine o net maaşa sabit döner sermaye ücreti eklendi.

2021 e geldiğimizde kimileri tavandan 20 bine yakın döner ücreti alırken hekimlerin büyük bir kısmı döner ücreti alamamaya başladı. Bunun üzerine taban ödeme getirildi. Teşviğin tabanı değil. Farklı bir kalem üzerine.

İlk aylarda teşvikler baya dolgun yattı. Hekimlerin maaşları 50-60 e kadar çıktı. Ama yukarıda da bahsettiğim üzere bunlar belli bir aydan sonra sıfırlanıyor.

gerçek340601, 1 yıl önce

Bunun üzerine

Tüm maaş kalemleri böyle

wuhanlı
Müsteşar Yardımcısı
29 Mart 2023 20:19

geldi kendini doktor olarak tanıtan başka bir arkadaş da

ve bu üyenin söylediği sözü aynen size aktarıyorum, aşağıdaki forum konusunda dediği

"özetçe ben doktorum ve 100 bin alıyorum ben de inanmıyorum dedim ve bana dediği, eğer bordromu atarsam beni ağlatacağını iddia etti"

https://forum.memurlar.net/konu/2530682/4.sayfa#0d3cfe95-cbcc-ed11-811c-a0369f7d1486

3 gün geçmesine rağmen bir şey atmadı, halen bekliyoruz, ilk önce sen sözünde dur,

Demci, 1 yıl önce

Bu wuhanlı ile münakaşaya girmeyin bence. Adam bir sürü farklı hesaptan kendi kendine cevap yazıyor:)

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:19

nasıl tahmin etmişim mesajını gdfgfdfgd

Yasin.Ozen, 1 yıl önce

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:21

Bu hesaplar sadece ve sadece yalan algıdan kendi kazanımlarını elde etmeye çalışıyorlar. Ütopik maaş tablosu yalan, hekimlerin maaş hesaplamalarını biliyorlar güya. Bildikleri tek bir şey hiçbir şey bilmedikleri.

sesele, 1 yıl önce

şu başlıkta geçmiş mesajlara bakarak bile doğruya ulaşılabilir zaten 4-5 sene önce bu başlıkta mühendisler kendilerinin 5 bin alıp doktorların 10bin 15 bin aldığını söyleyerek mağdur olduklarını düşünüyorlar bugünse 4-5 sene önce aynı alıyorduk şimdi bizden fazla alıyorlar diyorsunuz 5 senede 1 adım yol katedememişsiniz yardım ediyoruz ama bu kafayla 5 sene daha devam bu başlıkta

Demci
Kapalı
29 Mart 2023 20:22

Wuhanlı senin başka işin yok mu?

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:24

3 hesabın ortak bir hesaptan yürütülmediğini editör gelerek kanıt sunabilir. Ama siz yalan söylemeye alışmışsınız.... HAYIR KENDİLERİNİ KLONLAMIŞLAR dersin. Ama teknoloji o kadar gelişmedi paşam.

Demci, 1 yıl önce

Demci
Kapalı
29 Mart 2023 20:25

Bu mesajı wuhanlı kullanıcı adından gönderektin:)

Ama yanlışlıkla bu hesabından gönderdin:)))

gerçek340601, 1 yıl önce

3 hesabın ortak bir hesaptan yürütülmediğini editör gelerek kanıt sunabilir. Ama siz yalan söylemeye alışmışsınız.... HAYIR KENDİLERİNİ KLONLAMIŞLAR dersin. Ama teknoloji o kadar gelişmedi paşam.

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:26

Buraya editör gelip 3 hesabın farklı hesaplar olduğunu farklı şehirlerden yazdığını sana kanıt olarak gösterebilir ama sen inanmazsın. Çünkü algıya kendinizi o kadar kaptırmışsınız ki doğruları inkar ediyorsunuz.

Demci, 1 yıl önce

Demci
Kapalı
29 Mart 2023 20:27

Wuhanlı senin doktor olduğunu ve kaç hesap kullandığını da biliyorum:)

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:28

Hocam bir buraya bakar mısınız benim wuhanlı hesap olduğumu yazıyorlar. Kullanıcıların ip hesabından bakarak farklı şehirlerde farklı hesaplar olduğumuzu teyit edebilir misin. Eğer müsait bir zamanınız varsa

E.Kayı Han, 1 yıl önce

Şimdi bak yazdım yazdım sildim. Biz zaten görevimizi yapıyoruz.

Senin hoşuna gitmeyen cevaplar yazıyor diye troll mü oluyor.

Forum kuralları belli. Üye de forum kuralları çerçevesinde yazıyor.

Demci
Kapalı
29 Mart 2023 20:28

Yine diğer hesaptan gönderdin:)

Wuhanlı olan kullanıcı adından bu mesajı gönderecektin

gerçek340601, 1 yıl önce

Buraya editör gelip 3 hesabın farklı hesaplar olduğunu farklı şehirlerden yazdığını sana kanıt olarak gösterebilir ama sen inanmazsın. Çünkü algıya kendinizi o kadar kaptırmışsınız ki doğruları inkar ediyorsunuz.

gerçek340601
Kapalı
29 Mart 2023 20:29

Editöre yazdım umarım döner bakar birazdan yazar. O zaman göreceğiz.

Demci, 1 yıl önce

Yine diğer hesaptan gönderdin:)

Wuhanlı olan kullanıcı adından bu mesajı gönderecektin

Toplam 8749 mesaj
«197198199200201202203204205206207208»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi