Editörler : Mehmet Balci
«64656667686970717273747576
22 Mart 2020 06:53

vivaturkche
Kapalı

mühendis maaşları arttırılmalıdır.

23 Mart 2020 03:05

magnificy
Memur
Mühendis Yasası çıkarılmalı.
24 Mart 2020 11:44

vivaturkche
Kapalı

https://www.memurlar.net/haber/894389/saglik-personeline-ne-kadar-ek-odeme-yapilacak.html?utm_source=headlines

yorumlarda millet birbirini yiyor sen çok aldın ben az aldım diye :D :D

bak bize, biz kavga ediyor muyuz hiç :D zaten mühendis ne yapsın maaşı, çalışmıyor ki :D

25 Mart 2020 00:12

magnificy
Memur

https://www.memurlar.net/haber/894389/saglik-personeline-ne-kadar-ek-odeme-yapilacak.html?utm_source=headlines

yorumlarda millet birbirini yiyor sen çok aldın ben az aldım diye :D :D

bak bize, biz kavga ediyor muyuz hiç :D zaten mühendis ne yapsın maaşı, çalışmıyor ki :D

vivaturkche, 6 ay önce - Alıntıya git
Muhendisin adi kaldi. Adinin kalmasi bile fazla. Vhki deyin gecin. Boyle vurdumduymaz meslek grubu gormedim. Utaniyorum meslektas olsugum icin
25 Mart 2020 10:08

eemumut
Aday Memur
Muhendisin adi kaldi. Adinin kalmasi bile fazla. Vhki deyin gecin. Boyle vurdumduymaz meslek grubu gormedim. Utaniyorum meslektas olsugum icin
magnificy, 6 ay önce - Alıntıya git

akıllı adamlar da o yüzden kimse uğraşmıyor boşuna.çünkü devlet ve özel nazarında hiç bir kıymeti yok al imzasını sigortasını yatır 3-4 lira maaş ver yeter.devlet bize niye fazla para versin bir sağlık personeli yada öğretmen değilizki işe yarayalım !

03 Nisan 2020 09:00

vivaturkche
Kapalı

++

16 Nisan 2020 19:46

tutkun0650
Şef

5 yıl önce mezun oldum.kurum ünvan değişikliği sınavı açmak yerine sözleşmeli mühendis alıyor.teknisyen kadrosunda hiç bi katkısı olmadan çalışıyoruz

20 Nisan 2020 08:52

engineer.1905
Aday Memur

Biz maalesef hakkımızı öğretmenler , doktorlar gibi savunamıyoruz. Sonra oturup ağlamanın da önemi kalmıyor. Müteahhitler vs de bizi satın alınan kişiler olarak görüyor maalesef. Bu sene 11 bin hemşire alındı ancak mühendis sayısı 3 hanenin ötesine geçmemiştir. Türkiye'de mühendis olduğum için PİŞMANIM. Başka bir ülkede olmazdım belki.

20 Nisan 2020 19:21

vivaturkche
Kapalı

yerli solunum cihazları teslim edilmiş.mühendisler sessiz sedasız yine yapacaklarını yaptılar.kimsenin umurunda olmasa da.

30 Nisan 2020 17:19

xrainmannnx
Şef
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
01 Mayıs 2020 09:32

vivaturkche
Kapalı

8 bin maaş alıyorsunuz ek ödemelerle hala maaş zam , öğretmen 4 bin alıyor.

xrainmannnx, 5 ay önce - Alıntıya git

kim bu 8 bin alan açıklasın.ben niye 6000 bile alamıyorum.Bir de öğretmenler yaz tatil kış tatil ne zaman öğretmenlik yapıyorlar.Bu senede koronayla geçti.Seneye de torona çıkar yat o zaman da yat.

01 Mayıs 2020 20:17

birhatayaptım
Aday Memur

ağzınla söylüyorsun öğretmensin. git forumunda oyna. maaşını da meb daire başkanı il müdürüyle kıyasla. kullandığın bilgisayar, akıllı tahta, fare, korona döneminde kullandığın uzaktan eğitim yazılımı, haataların kullandığı solunum cihazı mühendisin yaptığı şeyler. çapın kadar konuş.. git ek dersin kaç kuruş eksik onu hesapla, tabi becerebiliyorsan. git bizleri bu hale getiren sendikana enflasyon altında zam vere vere bizleri bu hale getirdin de..

değerli mühendis arkadaşlardan özür dilerim, biraz sert oldu kusura bakmayın.

02 Mayıs 2020 00:05

xrainmannnx
Şef

ağzınla söylüyorsun öğretmensin. git forumunda oyna. maaşını da meb daire başkanı il müdürüyle kıyasla. kullandığın bilgisayar, akıllı tahta, fare, korona döneminde kullandığın uzaktan eğitim yazılımı, haataların kullandığı solunum cihazı mühendisin yaptığı şeyler. çapın kadar konuş.. git ek dersin kaç kuruş eksik onu hesapla, tabi becerebiliyorsan. git bizleri bu hale getiren sendikana enflasyon altında zam vere vere bizleri bu hale getirdin de..

değerli mühendis arkadaşlardan özür dilerim, biraz sert oldu kusura bakmayın.

birhatayaptım, 5 ay önce - Alıntıya git
02 Mayıs 2020 00:12

birhatayaptım
Aday Memur

Maskeleri de öğretmenler üretiyor. Gören de uzaya füze fırlatıyorsunuz sanacak. üç beş çalışkan ve zeki mühendisi tenzih ediyorum.

haklısın maske çok önemli, solunum cihazı ne ki evde hanımlar bezle dikip yapıyor hastanelere veriyor.. . Aklını seveyim senin. daha cevap yazmayacağım, konu kirleniyor.

02 Mayıs 2020 08:06

vivaturkche
Kapalı

"Yapmış olduğunuz şikayetlerde şikayet sistemini gereksiz kullanmanız nedeniyle 2 Mayıs 2020 Cumartesi 10:26 tarihine kadar şikayette bulunmanız engellenmiştir."

burada trolleri engelleyemeyen zihniyet bana ceza gönderiyor.öğretmensen git kendi formunda yaz.Hesabı da kaptıyorum

04 Mayıs 2020 08:49

uzuncecen
Kapalı

iş yok diye nereyi bulsaniz ağlarsınız.yılda 20000 atanır doymazsınız.iki kelimeyi bir araya

getirip konuşamazsınız, sonrada mühendislere laf atarsınız.

04 Mayıs 2020 08:58

xrainmannnx
Şef

iş yok diye nereyi bulsaniz ağlarsınız.yılda 20000 atanır doymazsınız.iki kelimeyi bir araya

getirip konuşamazsınız, sonrada mühendislere laf atarsınız.

uzuncecen, 5 ay önce - Alıntıya git
04 Mayıs 2020 10:01

uzuncecen
Kapalı

Ben atanmış öğretmenim . Boş konuşma. Ayrıca konuyu da değiştirme yemezler. Konu atama değil maaş ve yazdıklarım da gerçek. Biz şükürden bahsediyoruz adaletten sen ağlamaktan bahsediyorsun. Sen mühendis olduğuna emin misin ? Okudun mu acaba ?

boşu doluyu ben seninle mi bilirim işine bak.okulda iki kıytırık ders alıp mühendislerle yarışacağını mı zannediyorsun.sana 4 bin bile çok.çorba parasına gel gel git mujik seni.

04 Mayıs 2020 10:04

xrainmannnx
Şef

boşu doluyu ben seninle mi bilirim işine bak.okulda iki kıytırık ders alıp mühendislerle yarışacağını mı zannediyorsun.sana 4 bin bile çok.çorba parasına gel gel git mujik seni.

uzuncecen, 5 ay önce - Alıntıya git
04 Mayıs 2020 10:15

uzuncecen
Kapalı

Ah canım çok üzüldüm. Sorma.Az daha çalışıp öğretmen olsaydın. Ukela herif.Önce insan ol. Öğretmen dediğin adam senden çok puan alıp atanıyor. Sen mühendis olmuşsun da ne olmuşsun bak hala ağlıyorsun. Evrim geçir de gel.

sus çay getir.bahşiş verecem :D

Toplam 1509 mesaj
«64656667686970717273747576

ANKET
Sizce okullarda yüz yüze eğitime geçilmeli mi?