Editörler : smtvs
10 Mart 2018 21:47   

Ysk alımları

Arkadaşlar merhaba. Yüksek Seçim Kurulunda ''Dağıtıcı/Santral Memuru/VHKİ'' pozisyonlarında görevlendirilmiş kişiler tam olarak hangi işlerle iştigal ediyor? Dağıtıcı'nın görevi PTT'deki postacıların görevi ile benzer mi? Mesela haftanın 6 günü mü çalışıyorlar? 88 Puanım var nereyi yazacağımı bilmiyorum. Zamanında Adliyede Mübaşirlik yapmıştım, istifaen ayrıldım. Tekrar Zabıt Katipliği yazmak istemiyorum açıkçası. Yardımcı olacak olan varsa çok memnun olurum. En azından pozisyonların görevleri ile ilgili bilgi verirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

12 Mart 2018 14:09

idili
Aday Memur

Bilgisi olan kimse yok mu ?

13 Mart 2018 22:35

EricCartman59
Şef

Bildiğim kadarıyla kadronun ismi sadece zabıt katipliği... Düz memur gibi çalışılacaktır... Ne klavye uygulaması var, ne bilgisayar kullanımı isteniyor, ne de herhangi bir okul diploması isteniyor... Ysk lar genellikle kaymakamlık binalarının içinde oluyor. Adliyelerle alakası yok. Sağda solda yazılanlara göre çok rahatmış ysk zabıt katipliği... Tekrardan düşünmenizi tavsiye ederim...

Toplam 2 mesaj

ANKET
İş Bankası'ndaki, % 28'lik Atatürk hisselerinin CHP'ye ait olmasını doğru buluyor musunuz?