Editörler : ayşegül bgm
12 Mart 2018 13:10

Bu hafta ilan bekleniyor her an ilanı göreceğiz

evet Arkadaşlar biliyorsunuz Doktorların kura sonuçları açıklandı sıra atama için ilan hazırlık süreçine girildi.. Araştırmam'a göre Doktor kura sonuçlarından hemen 1 hafta sonra ilana cıkılmıştır. bakanın kendisi dahi bu söyleme yer verilmiştir öncelik doktor kurası .. Az daha sabır edin.. Şunu belirtmek istiyorum ;

Asla sağ soldaki duyumlara göz ardı edilmemeli..Sayın bakan alım 3 bölünecek dedi o kadar netti kii ne oldu da şuan alım 2 bölünecek ? kaldı ki 3 alımda 9 bin düşünülüyordu 2 alımda neden yine 9 bin ? LÜTFEN dostlarım sizler moralleri bozmayın ..MEclis de kaç kere alım sayı denildi sürekli değişkendir.. çünkü resmi açıklama ilani görmeden ne sayıya ne başkalarına inanmayın. Koskoca Sayın bakan net 3 part derken şimdilik 2 part şeklinde yorumlanıyorsa İlan'a kadar bu say ı değişmemesi ne malum ? ve 9 bin değil ben 12-15 bin bekliyorum çünkü bakanlık 18 bin için maliyeden asla izin alamayacak gibi afrin ve ülke koşulları malum.. sözün kısası Kimselere aldırış etmeden 2018 kpss hazırlanırken Resmi ilanı beklemek bu süreçte hayatınızı kimseye göre şekillendirmeyin Rabbimden tek dileğim bir an şuraya şehirleri yerleştiğiniz kurum'hastaneleri nasip etmesi..

Mukola
Aday Memur
12 Mart 2018 13:12

Bu hafta İlan bekleniyor her an İlanı göreceğiz ''GİBİ.''

ipmaa21
Kapalı
12 Mart 2018 13:17

Kardeşim ellerine sağlık geçenlerde bende dedim Doktorların kura sonuçlarından sonra 1 hafta içerisinde ilana çıkılır çünkü bakanlık talep toplanması yapıldı..ÇÜnkü bakanlık teşkilatlandırmayı yaptı..çünkü zimmett'e kimse kalmadı.. çünkü bakanlık ilaçla ilgili prosedr düzenledi..şuan yıpran payı+atamalar kaldı bunlara yoğunlaşacak .. ve kesinlikle İlan ı görmeden moralleri bozmamak lazım .. her gün yeni söylem..

hiçimben
Daire Başkanı
12 Mart 2018 13:18

Doktor kuraları ne zaman bitti ?

ipmaa21, 6 yıl önce

Kardeşim ellerine sağlık geçenlerde bende dedim Doktorların kura sonuçlarından sonra 1 hafta içerisinde ilana çıkılır çünkü bakanlık talep toplanması yapıldı..ÇÜnkü bakanlık teşkilatlandırmayı yaptı..çünkü zimmett'e kimse kalmadı.. çünkü bakanlık ilaçla ilgili prosedr düzenledi..şuan yıpran payı+atamalar kaldı bunlara yoğunlaşacak .. ve kesinlikle İlan ı görmeden moralleri bozmamak lazım .. her gün yeni söylem..

ipmaa21
Kapalı
12 Mart 2018 13:19

geçen hafta kura sonuçları açıklandı günaydın :)

hiçimben, 6 yıl önce

Acarparmdk
Kapalı
12 Mart 2018 13:20

9 Mart'ta sonuçlndi

hiçimben, 6 yıl önce

hiçimben
Daire Başkanı
12 Mart 2018 13:20

Bittiğini ben de biliyorum da gün olarak sordum sana da günaydın :)

ipmaa21, 6 yıl önce

geçen hafta kura sonuçları açıklandı günaydın :)

hiçimben
Daire Başkanı
12 Mart 2018 13:21

Teşekkürler hocam :)

Acarparmdk, 6 yıl önce

9 Mart'ta sonuçlndi

ipmaa21
Kapalı
12 Mart 2018 13:27

hocam :D

hiçimben, 6 yıl önce

Teşekkürler hocam :)

HemşreAdayı
Aday Memur
12 Mart 2018 13:31

Rize eğitim Araştırma hastanesi 70 hemşire talep etmiş..

Çalışan arkadaşımdan birebir yüzyüze görüşerek öğrendim.

hiçimben
Daire Başkanı
12 Mart 2018 13:32

Sen ne diyosun değişik :D

ipmaa21, 6 yıl önce

hocam :D

Acarparmdk
Kapalı
12 Mart 2018 13:35

Ya gerçekten nolcaksa olsun, bukdr rezillik yaşanmadı bu zamana kadr, sağlık bakanlığı dibin dibini gördü, sayılar belli olsun verelim tercihi herkes yoluna baksın sınava çlsamiyoruz yaşanan stresten, bide bişeye değincm CHP'den vekiller çok güzel hakkımızı gittiler savundular mecliste onu bunu dediler ilk alimda 27 bin almanız gerekiyor ek alım yapılması lazım sonrasında diye sözler sarfettiler, ama yok yani şurada 2 haftaya alım olucaksa ne bir sayıyı öğrendiler ne bir dağılımı ben napam orda onu bunu dediklerini elde olan ne? sıfır!! olan bize oluyor kimsnn umrunda dglz, ortada sadece Aras beyin dediği 9 binlk bir alım bilgisi mevcut o da nolck gerck olup olmadığı belli değil alım olursa netlesck, bir meb bir diyanet kadar olamadık, 10 aydır çekmediğimz sıkıntı kalmadı alım olursada 9 binle taçlandrcaklar, harika bize verilen değer önem, söylenecek okdr şey varki Allah bize sabır versin

Acarparmdk
Kapalı
12 Mart 2018 13:36

O talep nezmn edilmiş hocam tarih aralığı olark?? Bide Rize her alimda çok güzel sayılarda aldı ona rağmen alım yapmaya devam ediyor bukdr mi eksik varmış o hastanede merak konusu

HemşreAdayı, 6 yıl önce

Rize eğitim Araştırma hastanesi 70 hemşire talep etmiş..

Çalışan arkadaşımdan birebir yüzyüze görüşerek öğrendim.

ipmaa21
Kapalı
12 Mart 2018 13:50

:D sendee

hiçimben, 6 yıl önce

Sen ne diyosun değişik :D

Veysel9106
Şube Müdürü
12 Mart 2018 13:54

Hadi İnşallah ...

Mukola, 6 yıl önce

Bu hafta İlan bekleniyor her an İlanı göreceğiz ''GİBİ.''

HemşreAdayı
Aday Memur
12 Mart 2018 19:47

Hocam hastaneden bayağı kişi gitmiş haliyle boşluk oluşmuş 2 hafta önce felan verilmiş sayı..

Evet güzel alım yapıyor rize eğitm araştırma..

Ben yine güzel sayı bekliyorum buradan

Acarparmdk, 6 yıl önce

O talep nezmn edilmiş hocam tarih aralığı olark?? Bide Rize her alimda çok güzel sayılarda aldı ona rağmen alım yapmaya devam ediyor bukdr mi eksik varmış o hastanede merak konusu

Acarparmdk
Kapalı
12 Mart 2018 20:36

Gidenler var alım yok harika bir Türkiye, harikasın sağlık bakanlığı :((

HemşreAdayı, 6 yıl önce

Hocam hastaneden bayağı kişi gitmiş haliyle boşluk oluşmuş 2 hafta önce felan verilmiş sayı..

Evet güzel alım yapıyor rize eğitm araştırma..

Ben yine güzel sayı bekliyorum buradan

Veysel9106
Şube Müdürü
12 Mart 2018 20:45

Allah Var , Sıkıntı Yok. Az daha sabır . 9 Ay dayandık bi hafta daha dayanırız herhalde .

HemsirMert
Kapalı
12 Mart 2018 20:55

Allah büyük ona lafimiz yok da bizi bu duruma düşürenleri de Allah'a havale ediyorum:) 5ay bekledik 1 ay daha bekleriz 6 ay bekledik 1 ay daha bekleriz 7 ay bekledik 2 hafta daha bekleriz aha Şubat geldi sonunda olur bekleyelim Mart geldi kesin bekleyelim bekleyelim :) anca bekliyoruz

Veysel9106, 6 yıl önce

Allah Var , Sıkıntı Yok. Az daha sabır . 9 Ay dayandık bi hafta daha dayanırız herhalde .

Hemşire ortaögm
Aday Memur
12 Mart 2018 21:02

Arkadaşlar ilan yayınlanması için Twitter da baskı yapsak işe yarar mı ??

HemsirMert, 6 yıl önce

Allah büyük ona lafimiz yok da bizi bu duruma düşürenleri de Allah'a havale ediyorum:) 5ay bekledik 1 ay daha bekleriz 6 ay bekledik 1 ay daha bekleriz 7 ay bekledik 2 hafta daha bekleriz aha Şubat geldi sonunda olur bekleyelim Mart geldi kesin bekleyelim bekleyelim :) anca bekliyoruz

HemsirMert
Kapalı
12 Mart 2018 21:05

Ocaktan beri 3 aydır yaptık etkisi ?

Hemşire ortaögm, 6 yıl önce

Arkadaşlar ilan yayınlanması için Twitter da baskı yapsak işe yarar mı ??

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi