Editörler :
«9101112131415161718192021
17 Eylül 2019 21:09

merhabamerhabamerhab
Aday Memur

Yanarım yanarım da bunları doğru sanıp kaydolan varsa parasına ve vaktine yanarım. Neyse biz elimizden geleni yapalım da, troller utansın. Allah izan versin de insanları bu şekilde kandırmanın ve yönlendirmenin kul hakkına girmek olduğunu anlasınlar.

18 Eylül 2019 20:49

loklokmanhekim0666
Şef

Ana derslerimiz daha başlamadı ama yaz okulumuzdaki eğitimimizle bile şimdiden ne kadar doğru karar verdiğimi görebiliyorum.....DGS çalışma sürecinde dershane etkisi çok önemli ve bunu dershaneye gidince görebiliyorsun.

kirazefranurkiraz, 4 hafta önce - Alıntıya git

Kim ne derse desin yüksek puan ve netler için DGS sürecinde dershane,Hoca,yayın,deneme ve dershanenin etkinlikleri çok önemli bence.Kimin kendince istediği hayali ve puanı varsa gerçekleşsin:) GS -Club brugge Maçını izleyen dostlarıma sevgiler ....

21 Eylül 2019 22:22

zelihaeren7771
Memur

DGS için h.içi gruplarına yazılmıştım bu hafta sonu dershaneye gitmeyi özledim ne hikmetse:)

Hem Hocaların enerjisi,hem de arkadaş ortamımızı çok seviyorum,iyi ki Kuzey Akademi'yi seçmişim dedirti hafta sonu bana....

kirazefranurkiraz, 1 ay önce - Alıntıya git

DGS ve diğer sınavlar için ders çalışmaya başlayan herkese 2020 dönemi şans,başarı ve mutluluk getirsin:) Hepimiz hayallerimizi gerçekleştirmek için emeklerimizi sonuna kadar vereceğiz....

24 Eylül 2019 22:02

damlaberen57
Şef

Eylül ayı Kuzey Akademide yaz kampımızın başladığı ay oldu ve çok verimli geçiyor özellikle temel matematik çalışması çok faydalı oldu:)

kirazefranurkiraz, 1 ay önce - Alıntıya git

Dershanenizin her çalışma etkinliğini çok ciddiye alarak çalışmalarınızı planlamanızı ve özveriyle değer vererek ders çalışmalı ve dershanenizin sistemini ayak uydurursanız başarılı olursunuz:)

25 Eylül 2019 20:19

kirazefranurkiraz
Şef

Dershanenizin her çalışma etkinliğini çok ciddiye alarak çalışmalarınızı planlamanızı ve özveriyle değer vererek ders çalışmalı ve dershanenizin sistemini ayak uydurursanız başarılı olursunuz:)

damlaberen57, 3 hafta önce - Alıntıya git

Kuzey'deki temel yaz kampımız çok iyi gidiyor şimdiden sisteme alıştık,çalışma salonunda kendime yerimi benimsedim,günlük tekrar ve soru çözümümü düzene sokmaya başladım şükür.Ben kendi hedefim doğrultusunda elimden geleni yapacağım.

25 Eylül 2019 20:55

cetinmucahyt
Memur

Kuzey'deki temel yaz kampımız çok iyi gidiyor şimdiden sisteme alıştık,çalışma salonunda kendime yerimi benimsedim,günlük tekrar ve soru çözümümü düzene sokmaya başladım şükür.Ben kendi hedefim doğrultusunda elimden geleni yapacağım.

kirazefranurkiraz, 3 hafta önce - Alıntıya git

Arkadaşım sen bu konuyu 2 senedir güncelliyosun. Ne oldu dershanen çok iyiydi de geçen sene niye kazanamadın? :D Bırakın şu reklam işlerini gideceği varsa bile gitmez insan sizin oraya. Dershanen söylediğin kadar iyi olsa zaten adı kulaktan kulağa yayılır en iyi reklam odur. Böyle forumlarda her posta yorum atarak reklam yapan dershaneden ne bekleyeceğiz? Dediğin kadar iyi olsan bunu yapmaya ihtiyacın olur muydu?

28 Eylül 2019 22:05

kirazefranurkiraz
Şef

DGS ve diğer sınavlar için ders çalışmaya başlayan herkese 2020 dönemi şans,başarı ve mutluluk getirsin:) Hepimiz hayallerimizi gerçekleştirmek için emeklerimizi sonuna kadar vereceğiz....

zelihaeren7771, 4 hafta önce - Alıntıya git

Dershanemdeki derslerim çok güzel ve sistemli gidiyor şükür....Arkadaş ortamım ve öğretmenlerimizle samimiyetimiz çok iyi.Kuzey Akademiye yazıldığım için çok doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

29 Eylül 2019 21:03

loklokmanhekim0666
Şef

Dershanemdeki derslerim çok güzel ve sistemli gidiyor şükür....Arkadaş ortamım ve öğretmenlerimizle samimiyetimiz çok iyi.Kuzey Akademiye yazıldığım için çok doğru karar verdiğimi düşünüyorum.

DGS sınavına,çalışmaya,dershane ve hocalarınıza olumlu bir hava katarsanız ve arkanıza aldığınız rüzgarla umarım başarılı olursun kardeşim:)

02 Ekim 2019 19:41

damlaberen57
Şef

Dershanenize ve çalıştığınız sınava olumlu yaklaşmak gerekiyor,Hocalarınız ve arkadaşlarınızla samimi,sağlıklı ilişki içinde bulunmanız sizi başarıyı daha da yaklaştırır:) 2020 DGS sınavı sürecinde olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

02 Ekim 2019 19:50

damlaberen57
Şef

Benim DGS'ye hazırlanacak arkadaşlarıma dershaneye gitme durumunuzu Kasım ayından sonraki sürece bırakmayınız:) Ben Kuzey Akademiye 2017 yılında Ekim gruplarında derse başlamıştım ve zaman,ders,etüt,vb.. çok sağlıklı bir süreç geçirmiştim.Ankara'da DGS dershanesi konusunda en tecrübeli,sistemli,öğrenciyi disipline eden dershaneye şahit olmadım.

04 Ekim 2019 23:01

zelihaeren7771
Memur

Ana dersler başlamadan yaz kampı çok faydalı oldu,dershanemize ve hocalarımıza emekleri için çok teşekkürler.Yayınlarımızı çok beğeniyorum.Ekim ve Kasım için açılacak yeni gruplara Gaziün. arkadaşlarım yazılmaya başladı umarım herkese için hayırlı bir dönem olur....

11 Ekim 2019 18:44

kirazefranurkiraz
Şef

Ana dersler başlamadan yaz kampı çok faydalı oldu,dershanemize ve hocalarımıza emekleri için çok teşekkürler.Yayınlarımızı çok beğeniyorum.Ekim ve Kasım için açılacak yeni gruplara Gaziün. arkadaşlarım yazılmaya başladı umarım herkese için hayırlı bir dönem olur....

zelihaeren7771, 2 hafta önce - Alıntıya git

DGS dershanesi için gidilebilecek kurumun öncelikle Hoca kalitesi ve yayınları iyi olmalı,dgs sistemini yıllardır sürdürmeli,birebir etüt Hocası kesinlikle olmalı ve kriterlerime uyan dershaneyi yazılmıştım ve şükür 1 aydır her şey çok mükemmel gidiyor.

11 Ekim 2019 18:50

kirazefranurkiraz
Şef

Benim DGS'ye hazırlanacak arkadaşlarıma dershaneye gitme durumunuzu Kasım ayından sonraki sürece bırakmayınız:) Ben Kuzey Akademiye 2017 yılında Ekim gruplarında derse başlamıştım ve zaman,ders,etüt,vb.. çok sağlıklı bir süreç geçirmiştim.Ankara'da DGS dershanesi konusunda en tecrübeli,sistemli,öğrenciyi disipline eden dershaneye şahit olmadım.

damlaberen57, 2 hafta önce - Alıntıya git

Biz Kuzey'deki derslerimize yeni başladık ama 1 aydır yaz kampı çalışması içindeydik:) Ekim-Kasım ayı da DGS süreci için çok geç değil.Bazı arkadaşlarım kişisel ,ailevi,okul,iş vb...sorunlar yüzünden yazılamamışlardı,onlarda yavaştan dershaneye kayıt işlemlerini yaptırmaya başladılar,herkes için 2020 süreci hayırlı olsun.

12 Ekim 2019 12:00

berkecelliksoy
Aday Memur

bence gitmeye kesinlikle gerek var. Kardeşim için konuşuyorum 3 kere girdi sınava herhangi bir kursa gitmeden hiç puan artışı olmadı sürekli aynı bantlarda seyrediyor yani. En sonunda ikna ettik gönderdik bir kursa istediği bölüme geçti, yani bir öncü öğreten olmadan olmuyor

12 Ekim 2019 20:18

karacauzmez
Şef

bence gitmeye kesinlikle gerek var. Kardeşim için konuşuyorum 3 kere girdi sınava herhangi bir kursa gitmeden hiç puan artışı olmadı sürekli aynı bantlarda seyrediyor yani. En sonunda ikna ettik gönderdik bir kursa istediği bölüme geçti, yani bir öncü öğreten olmadan olmuyor

berkecelliksoy, 4 gün önce - Alıntıya git

Her doktorun ameliyatı başarılı geçecek diye bir kaide yok en basit ameliyatta bile risk var deyip imza alınıyor maalesef.Herkesin hakkında,ister dershane ister kendi çalışsın hayırlısı olsun.

12 Ekim 2019 20:20

karacauzmez
Şef

BARIŞ PINARI HAREKATINDA YÜCE TÜRK ORDUMUZU VE ASKERLERİMİZİ ALLAH(TANRI) KORUSUN!!!! Her şey ülkemizin güvenliği için.Şehitlerimizin ruhu şad olsun:((((((

13 Ekim 2019 21:11

hasyaren.6
Memur

Biz Kuzey'deki derslerimize yeni başladık ama 1 aydır yaz kampı çalışması içindeydik:) Ekim-Kasım ayı da DGS süreci için çok geç değil.Bazı arkadaşlarım kişisel ,ailevi,okul,iş vb...sorunlar yüzünden yazılamamışlardı,onlarda yavaştan dershaneye kayıt işlemlerini yaptırmaya başladılar,herkes için 2020 süreci hayırlı olsun.

kirazefranurkiraz, 5 gün önce - Alıntıya git

DGS için Kasın ayındaki gruplarda çok idealdir.Benim bazı arkadaşlarım Kasım gruplarını bekliyor.

13 Ekim 2019 21:15

damlaberen57
Şef

DGS dershanesi için gidilebilecek kurumun öncelikle Hoca kalitesi ve yayınları iyi olmalı,dgs sistemini yıllardır sürdürmeli,birebir etüt Hocası kesinlikle olmalı ve kriterlerime uyan dershaneyi yazılmıştım ve şükür 1 aydır her şey çok mükemmel gidiyor.

kirazefranurkiraz, 5 gün önce - Alıntıya git

Ankara'da Türkçe'den ders alabileceğiz çok değerli ve sevgi dolu bir öğretmendir.Kuzey Akademi ailesine ve camiasına katılmasına çok sevindim:)

13 Ekim 2019 21:23

damlaberen57
Şef

DGS için Kasın ayındaki gruplarda çok idealdir.Benim bazı arkadaşlarım Kasım gruplarını bekliyor.

hasyaren.6, 3 gün önce - Alıntıya git

Ben bazı Arkadaşlarımı Kuzey Akademinin kasım gruplarına yönlendirme yaptım...Umarım 2020 dgs sınavı ve dershane ortamı mükemmel bir şekilde ilerler ...Hepinize çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Toplam 419 mesaj
«9101112131415161718192021

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?