Editörler :
14 Mart 2018 16:25   

Anadolu hayat emeklilik müfettiş yrd. ilanı 2018

Anadolu hayat emeklilik müfettiş yrd. ilanı yenibiriş.com'da yayınlanmış.

https://www.yenibiris.com/anadolu-hayat-emeklilik-a-s/mufettis-yardimcisi-is-ilani/797001

şirket ve pozisyonla ilgili bilgisi olanlar var mıdır acaba?

16 Mart 2018 11:01

Ratman
Aday Memur

geçmiş senelerde aynı pozisyona başvurmuş biri olarak koşullara uyuyorsanız çekinmeden başvurabileceğinizi söyleyebilirim.

toefl'dan 85 istiyolar ancak yabancı dil ile ön eleme yapılması, sonraki rekabetin azalması bakımından lehinize oluyor..

odtü gibi okullardan mezun olmanız her yerde avantajlı, ancak okulunuz tek faktör kesinlikle değil.. orta klasmanda okullardan mezun olup şu anda başarıyla çalışan müfettişleri olduğunu biliyorum..

girdiğim sınavda genel yetenek testi ve sonrasında yapılan değerlendirme merkezi aktiviteleri diğer kurumlarla benzer bir yapıya sahip. sınav sistemi hakkında detay öğrenmek isterseniz teftiş birimi bu süreçte yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

maaşının gayet tatminkar olduğunu az çok tahmin ediyosunuzdur sanıyorum.

özetle, asgari şartları sağlıyorsanız şansınızı denemenizi tavsiye ederim..

20 Mart 2018 17:11

rookiemeister
Aday Memur

daha önce son aşamada elenmiş bir arkadaşımla görüştüm. anlattıkları ratman'ın yazdıkları ile tutarlı. müfettişlik erkek işi olarak algılansa da şirkette kadın müfettişler de varmış. bunun yanında turne olayı banka teftiş kurullarındaki gibi 5-6 ay sürmüyormuş. yan hakları da yeni neslin talep edeceği nitelikte. iş bankası grubu insana değer verir, şartlarınız tutuyorsa kesinlikle başvurun.

27 Mart 2018 18:36

Queengs
Aday Memur

geçmiş senelerde aynı pozisyona başvurmuş biri olarak koşullara uyuyorsanız çekinmeden başvurabileceğinizi söyleyebilirim.

toefl'dan 85 istiyolar ancak yabancı dil ile ön eleme yapılması, sonraki rekabetin azalması bakımından lehinize oluyor..

odtü gibi okullardan mezun olmanız her yerde avantajlı, ancak okulunuz tek faktör kesinlikle değil.. orta klasmanda okullardan mezun olup şu anda başarıyla çalışan müfettişleri olduğunu biliyorum..

girdiğim sınavda genel yetenek testi ve sonrasında yapılan değerlendirme merkezi aktiviteleri diğer kurumlarla benzer bir yapıya sahip. sınav sistemi hakkında detay öğrenmek isterseniz teftiş birimi bu süreçte yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

maaşının gayet tatminkar olduğunu az çok tahmin ediyosunuzdur sanıyorum.

özetle, asgari şartları sağlıyorsanız şansınızı denemenizi tavsiye ederim..

Ratman, 1 yıl önce - Alıntıya git
Merhaba, Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler in çok teşekkür ederim. Acaba sonav sadece genel kültür mü? Yoksa alan bilgisi de sorulacak mı? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
04 Nisan 2018 09:19

rookiemeister
Aday Memur
Merhaba, Öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler in çok teşekkür ederim. Acaba sonav sadece genel kültür mü? Yoksa alan bilgisi de sorulacak mı? Bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.
Queengs, 1 yıl önce - Alıntıya git

merhaba,

sanırım alan bilgisi de soruluyor ancak öyle kastıracak bir sınav değildir. sonuçta farklı disiplinlerden adaylar var. bi bölümden gelen adayların daha avantajlı olacağı sorular sorulmuyordur diye düşünüyorum.

10 Nisan 2018 19:18

ddoa
Aday Memur

turne süreleri hakkında tam bilgisi olan var mı ?

13 Nisan 2018 10:39

rookiemeister
Aday Memur

turne süreleri hakkında tam bilgisi olan var mı ?

ddoa, 1 yıl önce - Alıntıya git

kesinlikle banka gibi gezmediklerini biliyorum bu yüzden 4-5 haftayı geçeceğini düşünmüyorum. arkadaşım daha önce banka müfettişi olup da buraya geçenlerin olduğunu söylemişti.

26 Nisan 2018 09:20

Coucou
Aday Memur
Herhangi bir donus alan oldu mu?
26 Nisan 2018 15:08

Cydgnel
Aday Memur
Herhangi bir donus alan oldu mu?
Coucou, 1 yıl önce - Alıntıya git
Merhaba,bana biraz önce sınav maili geldi,5 mayısta online sınav olacagı yazıyor
26 Nisan 2018 16:40

Gilthanas
Aday Memur
Bana da mail geldi 5mayıstaki online sınav için
26 Nisan 2018 17:16

aranelly
Aday Memur

Ben de dönüş aldım online sınav için.

26 Nisan 2018 18:23

birmatematikcii
Aday Memur

toefl puanı olmayanlar için işe başlama süresine kadar süre tanınacak değil mi?

27 Nisan 2018 01:04

birmatematikcii
Aday Memur
Queengs, 1 yıl önce - Alıntıya git

sınav genel yetenek yani matematik mantık grafik gibi sorular bekliyorum ben hocam. bir de kişilik envanteri gönderilmiş. alan sorulcağını sanmıyorum.

27 Nisan 2018 16:53

Overall Picture1
Aday Memur

toefl puanı olmayanlar için işe başlama süresine kadar süre tanınacak değil mi?

birmatematikcii, 1 yıl önce - Alıntıya git

konuştum işe başlayana kadar toefl için süre tanınacakmış

29 Nisan 2018 14:46

seremetenes
Aday Memur

"Önemli Not: Sınava Katılım durumunuzu 30.04.2018 Pazartesi günü, saat 16:00?a kadar teftis@anadoluhayat.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz."

Maildeki bu kısımda sınava katılım durumu derken kastettikleri nedir ? Basitçe sınava katılıp katılmayacağımızı bildirmemizi mi istiyorlar ?

29 Nisan 2018 16:08

Boz92
Aday Memur

"Önemli Not: Sınava Katılım durumunuzu 30.04.2018 Pazartesi günü, saat 16:00?a kadar teftis@anadoluhayat.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz."

Maildeki bu kısımda sınava katılım durumu derken kastettikleri nedir ? Basitçe sınava katılıp katılmayacağımızı bildirmemizi mi istiyorlar ?

seremetenes, 1 yıl önce - Alıntıya git
bana böyle bir mail gelmedi,Size ne zaman ulaştı acaba?
29 Nisan 2018 22:20

seremetenes
Aday Memur
bana böyle bir mail gelmedi,Size ne zaman ulaştı acaba?
Boz92, 1 yıl önce - Alıntıya git

İfade sınava kabul mailinin sonunda yer alıyor.

30 Nisan 2018 09:59

Boz92
Aday Memur

İfade sınava kabul mailinin sonunda yer alıyor.

seremetenes, 1 yıl önce - Alıntıya git
teşekkür ederim,ben o kısmını görmemişim şimdi mail attım katilacagima dair.
01 Mayıs 2018 15:48

Queengs
Aday Memur

sınav genel yetenek yani matematik mantık grafik gibi sorular bekliyorum ben hocam. bir de kişilik envanteri gönderilmiş. alan sorulcağını sanmıyorum.

birmatematikcii, 1 yıl önce - Alıntıya git
Sanırım ilk sınav sizin dediğiniz gibi olacak. Yani diğer arkadaşların mesajlarından anladığım kadarıyla ikinci bir alan sınavı yapılacak gibi geldi bana. Ama maşlde bmyle bir sınavdan bshsedilmiyor.
02 Mayıs 2018 14:42

ernx
Aday Memur

sınav lınkı gelen var mı

02 Mayıs 2018 17:40

ernx
Aday Memur

sınav linkinin bugun gelmesi gerek mesai saati bitecek hala bir şey yok

Toplam 109 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?