Editörler : swat3410E.Kayı Han
14 Mart 2018 18:31

Yüksek lisans

Arkadaşlar yüksek lisans yapanların pomem yaş şartı kaç bilen var mı? bir de tezli ya da tezsiz farkediyor mu?

Kesikparmak
Kapalı
14 Mart 2018 18:40

Polislikte fark yok. Askeriye'de yüksek lisans yapınca yaş yükseliyor 32 ye. Mesela bu sene ben Askeriye sınavlarına giremiyorum. Pomem'de son senem. gelecek yıl Yüksek Lisans'ımı bitireceğim. Polislik için başvuru yapamaz olacağım ama askeriye için tekrardan başvurma hakkına sahip olacağım :)

ozi0106
Aday Memur
14 Mart 2018 18:42

peki tezli ya da tezsiz farkediyor mu?

Kesikparmak, 6 yıl önce

Polislikte fark yok. Askeriye'de yüksek lisans yapınca yaş yükseliyor 32 ye. Mesela bu sene ben Askeriye sınavlarına giremiyorum. Pomem'de son senem. gelecek yıl Yüksek Lisans'ımı bitireceğim. Polislik için başvuru yapamaz olacağım ama askeriye için tekrardan başvurma hakkına sahip olacağım :)

Kesikparmak
Kapalı
14 Mart 2018 23:28

O konuda emin olmamakla birlikte,şuan alım ilanı olan Deniz Kuvvetlerinde tezli tezsiz olarak herhangi bir ibare bulunmamakta.

(3) Yaş ile İlgili Şartlar:

01 Ocak 2018 tarihi itibarı ile düzeltilmemiş nüfus kaydına göre;

(a) Lisans düzeyinde mezunlar için 27 yaşından büyük olmamak (01 Ocak 1991 ve daha sonraki doğumlular),

(b) Lisansüstü eğitimini tamamlamış olanlar için 32 yaşından büyük olmamak (01 Ocak 1986 ve daha sonraki doğumlular),

ozi0106, 6 yıl önce

peki tezli ya da tezsiz farkediyor mu?

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi