Editörler : ayşegül bgm
15 Mart 2018 12:03

Aile sağlığı elemani ?

Aile sağlığı elemani hakkında bilgisi olan var mi ? Çalışma şartları neler ? İzinleri vs. oluyor mu ? (ACİL)

ÖmRüM-hemsir
Şube Müdürü
15 Mart 2018 13:31

Kardeşim bilgim var ama sen atanip mi gideceksin yoksa enjeksiyon pansuman hemşiresi tarzında mi olacaksın.?

hemsireniis
Aday Memur
15 Mart 2018 14:02

Enjeksiyon ve pansuman için

ÖmRüM-hemsir, 6 yıl önce

Kardeşim bilgim var ama sen atanip mi gideceksin yoksa enjeksiyon pansuman hemşiresi tarzında mi olacaksın.?

Acarparmdk
Kapalı
15 Mart 2018 14:49

Doktor anlaşmalı taşeron tarzı girmek için mi soruyorsn

hemsireniis
Aday Memur
15 Mart 2018 14:54

Ben şuan KPSS ye hazirlaniyorum sözleşme kaç yıllığına yapılıyor ?

Acarparmdk, 6 yıl önce

Acarparmdk
Kapalı
15 Mart 2018 14:56

Ya sözleşme falan yok yani okdr ciddi bir anlaşma yok, istedgn zaman çıkar istifa edersn, ASM bulmak zor, çoğu dolu, böyle tek tük yer çıkıyor boş olan ihtiyaç olan o da torpilli doktrub tanıdığı falan oluyor onu alıyor yanina
hemsireniis, 6 yıl önce

Ben şuan KPSS ye hazirlaniyorum sözleşme kaç yıllığına yapılıyor ?

hemsireniis
Aday Memur
15 Mart 2018 14:57

Evet giricem ama tam bilgim yok sormak istedim
Acarparmdk, 6 yıl önce

ÖmRüM-hemsir
Şube Müdürü
15 Mart 2018 23:12

Ben baslicam bir yere kismetse . Torpille olmuyor bayansaniz kolay bulursunuz sadece her asm yi ayrı ayrı aramanız gerekir. Kpss bende çalışıyorum hem ders hemde çalışmak icin mükemmel iş imkanı var. Hafta sonu tatil 8 4.30 çalışıyorsun. Maaş askeri ücretin 100 tl üstü oluyor genelinde. Yıllık izini de var . Öğlene kadar az yoğunluğu oluyor lan alma 11 kadar olduğu için öğlen sonu genelde rahatsiniz. O yüzden arayın sorusturun inşallah bulursunuz dedigin gini ders ile.götürülen tek çalışma sahası diyebilirim. Sözleşme konusuna gelince raad ol kasmiyorlar istedign zaman önceden söylemek şartıyla çıkarsın. Hakkında hayırlısı olsun

hemsireniis
Aday Memur
15 Mart 2018 23:42

Amin.. Seninde hakkinda hayırlısı olsun...
ÖmRüM-hemsir, 6 yıl önce

Ben baslicam bir yere kismetse . Torpille olmuyor bayansaniz kolay bulursunuz sadece her asm yi ayrı ayrı aramanız gerekir. Kpss bende çalışıyorum hem ders hemde çalışmak icin mükemmel iş imkanı var. Hafta sonu tatil 8 4.30 çalışıyorsun. Maaş askeri ücretin 100 tl üstü oluyor genelinde. Yıllık izini de var . Öğlene kadar az yoğunluğu oluyor lan alma 11 kadar olduğu için öğlen sonu genelde rahatsiniz. O yüzden arayın sorusturun inşallah bulursunuz dedigin gini ders ile.götürülen tek çalışma sahası diyebilirim. Sözleşme konusuna gelince raad ol kasmiyorlar istedign zaman önceden söylemek şartıyla çıkarsın. Hakkında hayırlısı olsun

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi