Editörler : swat3410E.Kayı Han
17 Mart 2018 14:13

22.Pomem lisans başvuru sayısı-mülakat taktikleri deneyimlilerden yardım

21. Dönemde lisans başvuru sayısı hakkında bilgisi olan, tacrübeli arkadaşlardanda 22.dönemdeki başvuru tahminini alabilirmiyiz ? Mülakatlarda nelere dikkat edilmeli spor mülakatında saniyemiz kaç olmalı İlk kez başvurdum sonuçları ön göremiyorum yardımcı olursanız memnun kalırım.

Ayna32
Kapalı
17 Mart 2018 15:30

21.Dönem 65bin falan deniliyordu. 43bin erkek lisans diye spor da parkur açıklanınca görecez kaç saniye ile ne ouan alındığını. Bende ilk defa girecem pomeme hayırlısı olsun bakalım.

Osmndrn
Aday Memur
17 Mart 2018 15:58

İnşallah hakkımızda hayırlıs Parkurun değişme ihtimali var mı acaba.
Ayna32, 6 yıl önce

21.Dönem 65bin falan deniliyordu. 43bin erkek lisans diye spor da parkur açıklanınca görecez kaç saniye ile ne ouan alındığını. Bende ilk defa girecem pomeme hayırlısı olsun bakalım.

cagatay0700
Aday Memur
17 Mart 2018 16:42

Perşembe akşam başvurdum 5bin küsür sıradayım 15 bini geçmez bence lisans erkek başvuranlar
17 Mart 2018 17:00

sıraya nereden baktınız ?

cagatay0700, 6 yıl önce
Perşembe akşam başvurdum 5bin küsür sıradayım 15 bini geçmez bence lisans erkek başvuranlar

pluckyy
Genel Müdür
17 Mart 2018 17:22

Sıranızı başvuru numarasından bilemezsiniz. İlk 8 hane başvuru tarihiniz, ondan sonraki 4 hane saati, geriye kalan da T.C. kimlik numaranızın son 4 hanesi

Osmndrn
Aday Memur
17 Mart 2018 22:12

Başvuru ekranında yazsaymış iyi olurmuş tabi inşallah dediğin sayıyı geçmez :) benim anladığım parkur filan hikaye heyecanını ayarlayabilen geçiyor okuduğum diğer tüm yorumlardan bunu anlıyorum tabi giren daha iyi bilir

pluckyy
Genel Müdür
17 Mart 2018 22:29

Bu kpss öncesi ara alım olduğu için uçuk bi başvuru olmaz merak etmeyin ama başvuru sayısı falan boş, kısmetinde olacak bi insanın. Siz yine de spor için elinizden geleni yapın da..

Osmndrn
Aday Memur
18 Mart 2018 00:02

Haklısınız hayırlısıyla onunda üstesinden geliriz inşallah
pluckyy, 6 yıl önce

Bu kpss öncesi ara alım olduğu için uçuk bi başvuru olmaz merak etmeyin ama başvuru sayısı falan boş, kısmetinde olacak bi insanın. Siz yine de spor için elinizden geleni yapın da..

Osmndrn
Aday Memur
18 Mart 2018 00:04

Ortalama kaç saniye yapmak avantaj yaratır acaba gerçi ortalama önemli o ayrı ama

Ayna32
Kapalı
18 Mart 2018 00:07

39 ve altında yaparsan 100 alırsın işte dostum

Osmndrn, 6 yıl önce
Ortalama kaç saniye yapmak avantaj yaratır acaba gerçi ortalama önemli o ayrı ama

Gazi-Antepli27
Aday Memur
18 Mart 2018 00:19

Başvuru sayısı vs diyenlere güzel bir örnek vereyim bu işler kısmet ben 2014 yılında en büyük hayalim olan askeri myo sınavlarına girdim 40 bin küsür kişi içersinden son 2000 kadar geldim son 2000 kişi sözlüye kalanların sayısı ve sözlüyü de geçtim yani tüm aşamaları geçtim ve sonuç olarak kontenjana giremedim. O dönem fetöcüler kendi adamlarını alıyordu. Hakkım yendiğini biliyordum çok üzüldüm bir yılımı feda edip hazırlanmıştım ve tüm aşamaları başarıyla geçip okula girememiştim sonra ne mi oldu 15 temmuzdan sonra o sene sadece mezuniyetlerine 45 gün kala benim giremediğim sene girenlerde dahil tüm öğrencilerin ilişiği kesildi.. Yani o sene girseydim şuan o grubun içersin de olacaktım. Sonra o sene kazanamadığım için Allah'a daha fazla şükür ve dua ettim. Kısacası çok fazla abartmayın kader - kısmet her şey. Rahat olun.

06serkan91
Memur
18 Mart 2018 15:22

21.Dönem de sözlüye kalan 12.400 civarı denildi hadi diyelim 15bin olsun. Alım 10bindi sonuç 7.128 kişi alındı geriye kalan başarısız denildi. Vesselam başvuran sayısıyla bi alakası yok istedikleri alınıyor bu kadar net.

Osmndrn
Aday Memur
18 Mart 2018 19:03

Kesinlikle öyle herşey nasip kısmet
Gazi-Antepli27, 6 yıl önce

Başvuru sayısı vs diyenlere güzel bir örnek vereyim bu işler kısmet ben 2014 yılında en büyük hayalim olan askeri myo sınavlarına girdim 40 bin küsür kişi içersinden son 2000 kadar geldim son 2000 kişi sözlüye kalanların sayısı ve sözlüyü de geçtim yani tüm aşamaları geçtim ve sonuç olarak kontenjana giremedim. O dönem fetöcüler kendi adamlarını alıyordu. Hakkım yendiğini biliyordum çok üzüldüm bir yılımı feda edip hazırlanmıştım ve tüm aşamaları başarıyla geçip okula girememiştim sonra ne mi oldu 15 temmuzdan sonra o sene sadece mezuniyetlerine 45 gün kala benim giremediğim sene girenlerde dahil tüm öğrencilerin ilişiği kesildi.. Yani o sene girseydim şuan o grubun içersin de olacaktım. Sonra o sene kazanamadığım için Allah'a daha fazla şükür ve dua ettim. Kısacası çok fazla abartmayın kader - kısmet her şey. Rahat olun.

Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi