Editörler : oto-danisman-expert
18 Mart 2018 21:00

Hvkk astsubay intibak eğitim başlangıç tarihi ?

Evet arkadaşlar astsubaylıkdan yaklaşık 1 ay önce açıklanan subay arkadaşlarımız 25 şubatta eğitimlere başladılar acaba bizlerin eğitime başlama tarihi ne olur , bilgisi olan yada Hava Teknik okullarla görüşüp danışan var mı ?

melihcaner
Memur
18 Mart 2018 21:04

Hiç bir bilgi yok kardeşim okuldakiler msbnin sitesini kontrol edin diyorlar başka bir şey demiyorlar. Ortalıkta bimere yazan birinin aldığı cevap dolanıyor mayıs ve eylül aylarında eğitim planlanmıştır diye ama o da ne kadar doğrudur meçhul. Tamamen bir belirsizlik var yani. Hayırlısı.

Emrullahzenqin
Aday Memur
18 Mart 2018 21:06

Bende geçen hafta yazdım bimere hala yanıt bekliyorum , yanıt gelirse paylaşıcam buradan eğitim kaç ay sürücek eğitimin tamamı izmirdemi olucak kütahyada da eğitim görecek miyiz bilgin var mı ?
melihcaner, 6 yıl önce
Hiç bir bilgi yok kardeşim okuldakiler msbnin sitesini kontrol edin diyorlar başka bir şey demiyorlar. Ortalıkta bimere yazan birinin aldığı cevap dolanıyor mayıs ve eylül aylarında eğitim planlanmıştır diye ama o da ne kadar doğrudur meçhul. Tamamen bir belirsizlik var yani. Hayırlısı.

melihcaner
Memur
18 Mart 2018 23:39

Ben de aynı şekilde sordum eğitim tarihi ve eğitim yerleri nerede olacak diye. Aynı şekilde ben de bekliyorum.
Emrullahzenqin, 6 yıl önce
Bende geçen hafta yazdım bimere hala yanıt bekliyorum , yanıt gelirse paylaşıcam buradan eğitim kaç ay sürücek eğitimin tamamı izmirdemi olucak kütahyada da eğitim görecek miyiz bilgin var mı ?

melihcaner
Memur
18 Mart 2018 23:43

Eğitim yerleri de tam belli değil kardeşim. Herhalde temel askerlik eğitimi ya da intibak kısmı kütahya da sınıf eğitimleri de izmirde olacakmış. Sınıf eğitimi süreleri de sınıflara göre değişecekmiş herhalde emrullah kardeşim.

Emrullahzenqin
Aday Memur
18 Mart 2018 23:56

Eyvallah . Eğitimde görüşmek üzere diyelim ozaman ??

sadican-1668
Kapalı
19 Mart 2018 22:04

Bu bağlantıyı takip ederek WhatsApp grubuma katılabilirsin: https://chat.whatsapp.com/JhRq4ZnWDHv0u1Ye54SHU8
Eyvallah . Eğitimde görüşmek üzere diyelim ozaman ??

melihcaner
Memur
20 Mart 2018 22:41

Bugün hava kuvvetleri personel plan yönetim daire başkanlığını aradım ve bir üsteğmenle konuştum. Eğitimlerin mayıs ve kasım olmak üzere iki grupta planlandığını, kimin ne zaman gideceğinin henüz belli olmadığını, bunun da adaylara nisan aynın ortalarında tebliğ edileceğini bildirdi. Hemen ardından bimerden tarafıma gelen cevabı da burada paylaşayım: "Hv.K.K.lığı astsubay temel askerlik eğitiminin iki dönem halinde Mayıs ve Kasım 2018 aylarında yapılması planlanmaktadır. Eğitim tarih ve yerleri bilahare bildirilecektir. Bilgi edinmenizi rica ederim."

Emrullahzenqin
Aday Memur
22 Mart 2018 22:30

Eyv. Kardeşim teşekkürler bilgilendirme için , bizden çok eş dost akraba merak ediyor ne zaman gideceksin diye gerçekten zor bir durum , bekliycez artık hayırlısı olsun .
melihcaner, 6 yıl önce
Bugün hava kuvvetleri personel plan yönetim daire başkanlığını aradım ve bir üsteğmenle konuştum. Eğitimlerin mayıs ve kasım olmak üzere iki grupta planlandığını, kimin ne zaman gideceğinin henüz belli olmadığını, bunun da adaylara nisan aynın ortalarında tebliğ edileceğini bildirdi. Hemen ardından bimerden tarafıma gelen cevabı da burada paylaşayım: "Hv.K.K.lığı astsubay temel askerlik eğitiminin iki dönem halinde Mayıs ve Kasım 2018 aylarında yapılması planlanmaktadır. Eğitim tarih ve yerleri bilahare bildirilecektir. Bilgi edinmenizi rica ederim."

melihcaner
Memur
16 Nisan 2018 15:22

Bugün açıklandı arkadaşlar, 6 mayıs ve 19 kasım başlangıç tarihleri olmak üzere iki ayrı grupta eğitimler yapılacak.

melihcaner
Memur
16 Nisan 2018 15:24

Eğitim yeri de Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı arkadaşlar.
melihcaner, 6 yıl önce
Bugün açıklandı arkadaşlar, 6 mayıs ve 19 kasım başlangıç tarihleri olmak üzere iki ayrı grupta eğitimler yapılacak.

skymoonflag
Kapalı
16 Nisan 2018 23:26

Bu alımı kazananlar ağustos 2017 dış kaynak alımları mı?

baran203
Aday Memur
17 Nisan 2018 12:10

evet

skymoonflag, 6 yıl önce

Bu alımı kazananlar ağustos 2017 dış kaynak alımları mı?

mehmet014783
Kapalı
24 Nisan 2018 20:44

Arkadaslar eğitim çok büyük ihtimal 6 mayista başlar. Size taavsiyem bu zamana kadar eger calisiyorsaniz isinizi birakmaniz askerdeyseniz izne ayrilmaniz yaklasik 10 gun var o zamana kadar ailenizle bol bol vakit geçirin günlük spor yapin ve iyice esneme hareketleri yapin ama ailenizle iyi vakit gecirin uzun süre gorusemeyeceksiniz vr ozleyeceksiniz ha bu arada egitim süresi kisa diye cok ezileceksiniz o yüzden zorluga gelemeyecekseniz hic gelmeyin
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi