Editörler : oto-danisman-expert
18 Mart 2018 22:00

Deniz ve hava kuvvetleri komutanlığı şark görevi

Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı Şark Görevi mevcut mudur?

kandela
Aday Memur
18 Mart 2018 23:08

Deniz kuvvetlerinde doğu görevi yok. Deniz olmayan tek yer olarak ankarada görev yapıyosun. Hava ve kara kuvvetlerinde doğu görevi var.

Pratik Zeka
Aday Memur
21 Mart 2018 06:46

deniz kuvvetlerinde uzman arkadaşım var 1 sene hakkari'ye gönderdiler senesi dolmak üzere. nedir detayı bilen var mı?

kandela, 6 yıl önce

Deniz kuvvetlerinde doğu görevi yok. Deniz olmayan tek yer olarak ankarada görev yapıyosun. Hava ve kara kuvvetlerinde doğu görevi var.

sadican-1668
Kapalı
21 Mart 2018 18:31

Deniz kuvvetlerinde sadece piyade sınıfı subay astsubay uzman doğu ya gider eğitim birliği ise foça piyade birliğidir onlar sadece verilen kalekola gidip nöbetlerini tutarlar aktif görevi yoktur sadece nöbet tutup doğu tazminatı alıp 3-4-5-6 ay sonra geri dönerler
Pratik Zeka, 6 yıl önce

deniz kuvvetlerinde uzman arkadaşım var 1 sene hakkari'ye gönderdiler senesi dolmak üzere. nedir detayı bilen var mı?

solidier1453
Aday Memur
18 Mayıs 2018 04:37

amfibi ye atanan elektrikci uzman çavus. altını çiziyorum tekrar elektrikci uzman çavus kaç sene sonra başka birliğe tayin isteyebilir. yada tayin isteyebiliyor mu ?
sadican-1668, 6 yıl önce
Deniz kuvvetlerinde sadece piyade sınıfı subay astsubay uzman doğu ya gider eğitim birliği ise foça piyade birliğidir onlar sadece verilen kalekola gidip nöbetlerini tutarlar aktif görevi yoktur sadece nöbet tutup doğu tazminatı alıp 3-4-5-6 ay sonra geri dönerler
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi